Pasaulē: Šveicē nepilngadīgs Latvijas pilsonis ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus 13 komentāri
 
Pasaulē

Šveicē nepilngadīgs Latvijas pilsonis ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus

 
F64 Photo Agency

17 gadus vecs Latvijas pilsonis Šveicē svētdienas vakarā ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus, paziņojusi Šveices policija.

Pēc policijas sniegtās informācijas, tas noticis Sanktgallenes kanona Flumsas ciematā, Šveices ziemeļaustrumos. Lai uzbrucēju aizturētu, policija uz viņu atklājusi uguni un viņš ievainots.

Uzbrucējs, kurš ir vietējais iedzīvotājs, neilgi pēc astoņiem vakarā ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus ciemata galvenajā laukumā, bet pēc tam aizbēdzis svešā automašīnā, kas iekļuvusi avārijā. Tad uzbrucējs izkāpis no automobiļa un ar cirvi ievainojis vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā. Pēc tam policija uz viņu atklājusi uguni, ievainojusi un aizturējusi.

Policijai nav zināms precīzs ievainoto skaits. Tā arī uzskata, ka uzbrucējs darbojies viens pats un ka viņam, visticamāk nav bijuši terorististiski motīvi, lai gan nav skaidrs, kas viņu pamudinājis uzbrukt cilvēkiem.

Komentāri [13]
#
Latvija negativä gaismä 23.oktobris 2017 14:19 atbildēt
Varat apskatit Sashas perverso bildi krievu soc. med. Viss aprakstits ar foto www.blick.ch
 
#
Corbie 23.oktobris 2017 11:24 atbildēt
Noteikti narkomaans, kad pirmo reizi pirms padsmit gadiem atbraucu uz UK kaiminos bija jauni puishi no LV latvietis un krievs, narkotikas un alkohols shos pataisija par totaliem zombijiem, vienus sudus pec otriem varija, ari slepkavibas meginajums bija, ta teikt gribeja mani piebeigt bet pashi savainojaas
 
#
ne gluži » Corbie 23.oktobris 2017 11:38 atbildēt
Katrā ziņā Šveices presē ir kaimiņu izteikumi, kuri raksturoja ģimeni un Sašu kā ļoti mierīgus un pieklājīgus. Katrā ziņā nekas neesot liecinājis, ka no puiša var sagaidīt šādu vardarbību. Esot vienmēr sveicinājies. Un tas ir maziņš ciematiņš, kurā tiešām visi viens otru pazīst un jelko (it īpaši iepriekšēju vardarbību) noslēpt ir grūti. Lai gan jādomā, ka šis konkrētais atgadījums būs noticis ne bez narkotikām,
 
#
pljerduks 23.oktobris 2017 11:18 atbildēt
Cilvēks bez dzimtenes!
 
#
:) 23.oktobris 2017 8:50 atbildēt
musejie ar sāk apgūt terorismu?:)
 
#
» :) 23.oktobris 2017 8:52 atbildēt
Šveices policija jau izplatīja paziņojumu, ka uzbrukumam nav saistības ar terorismu.
 
#
:) » Nē 23.oktobris 2017 9:04 atbildēt
viņš protams nekliedza allah akbar, bet visādi citādi incidents ir klasisks terorisma gadijums. protams tā kā vainigais ir baltais, tad to pasniegs savādāk, atradis kādu mistisku motīvu, ja tas butu musulmanis tad uzreiz pasludinātu par terora aktu :)
 
#
» :) 23.oktobris 2017 9:15 atbildēt
Nevajag visu tā sarezģīt. Varbūt mazais noziednieks bija tā sapīpējies īpaši nekvalitīvu un lētu spaisu, ka pat bez ekspertīzes bija redzami visi motīvi.
 
#
Tad 23.oktobris 2017 8:39 atbildēt
kad publicēsiet šī "it kā Latvijas pilsoņa" vārdu, uzvārdu un foto, tad arī redzēsim, ka tikai šo "pilsoni" necauc mahmuds islamovs...
 
#
reader » Tad 23.oktobris 2017 9:47 atbildēt
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers