Pasaulē: Restorāna īpašnieki Mančestrā izdomājuši, kā palīdzēt tiem, kuriem nav, ko ēst 5 komentāri
 
Pasaulē

Restorāna īpašnieki Mančestrā izdomājuši, kā palīdzēt tiem, kuriem nav, ko ēst

 
AP/ SCANPIX

"The Mirror" informē, ka kāda restorāna īpašnieki Mančestrā atraduši veidu, kā palīdzēt cilvēkiem, kuriem nav, ko ēst, taču viņi paši baidās lūgt palīdzību.

Kā izrādās, tad katru vakaru to ēdienu, ko restorāna apmeklētāji atstājuši neapēstu, ēstuves darbinieki ievieto trauciņos un papīra turzās. Tās pēc tam tiek novietotas pie restorāna durvīm. Uz katras no paciņām norādīts, ka tās ir paredzētas līdzņemšanai.

Tāpat restorāna īpašnieki lūguši, lai ikviens, kurš zina par cilvēkiem, kam nepieciešams ēdiens nepaiet garām un palīdz.

Neparastā akcija kļuvusi populāra arī sociālajā tīklā facebook, kur ar stāstu par to dalījušies vairāki desmiti cilvēku.

Komentāri [5]
#
nātna ūzās staigāja Cibiņš 22.oktobris 2017 20:26 atbildēt
respektīvi "daiļā miroņa" bodītes gumijasstiepēju vēstījums ir šitāds- Krievijā kanibāli ēd cilvēkus, bet pie mums- mančesterbadā , ēdinām ļautiņus par velti ! Tādus niekus spēj izdomāt tikai anglenu nīkoņi, galīgi notrulušie:)))
 
#
mančestra auduma ūzas -man patīk 22.oktobris 2017 20:24 atbildēt
anglēni ceļ savu applukušo asti nevietā, - redz' "neapēsto" izdala:)))...tad ziniet, sīkpirži, daudzās grieķu arī sicīl;iešu bulanžerijās vakaros bez maksas izdala Nepārdotās smalkmaizītes.
 
#
Skeneris 22.oktobris 2017 19:17 atbildēt
Tur nepraktizē Rītiņa porcijas?
 
#
Corbie 22.oktobris 2017 16:02 atbildēt
LV ir daudz tragiskaak, kkad sen kad straadaaju Latvijaa tc apsardzee, katru reizi kad norakstito preci nesa uz konteineriem, paveeras briesmiigs skats, cilveeki aiz stuuriem staaveeja un gaidija kad preci iznesis, tad baraa metaas virsuu konteineram un stiepa prom visu kas nebija sapuvis. Cilveki ikdiena taadus skatus neredz, taapeec domaa viss ok valstii, bet ne visiem dziivee viss iet gludi
 
#
Seniors » Corbie 22.oktobris 2017 16:51 atbildēt
Kur nu Lv aizdomàties lídz racionàlam neizmantotàs pàrtikas izlietojumam.Trísreiz pàrcenos,pàrmazgàs un vélreiz pàrcenos.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers