Pasaulē: Pēdejais PSRS prezidents prognozējis, ka Krievijai drīzumā draud sabrukums 14 komentāri
 
Pasaulē

Pēdejais PSRS prezidents prognozējis, ka Krievijai drīzumā draud sabrukums

 
AP / Scanpix

Salīdzinot PSRS sabrukumu un Spānijā šobrīd notiekošo, Mihails Gorbačovs sniedzis mājienu, ka līdzīgi notikumi gaidāmi arī Krievijā, ziņo ''Segodnja''.

Pēdējais Padomju Savienības vadītājs norādījis, ka Krievijai pašiem netrūkstot ''savu Kataloniju'', ar kurām esošo situāciju neviens līdz šim īpaši risinājis nav.

''Es nerunāšu par spāņu Kataloniju. Nerunāšu, jo mums pašiem netrūkst savu Kataloniju, ar kurām vēl jātiek skaidrībā,'' paziņojis Gorbačovs.

Viņš gan norādījis, ka saglabājot optimismu un cerot, ka Krievija pārdzīvos gaidāmās problēmas.

Jāatgādina, ka pēdējos gados par vēlmi atdalīties no Krievijas Federācijas izteikuši dažāda veidapolitiskie spēki Pleskavā, Tatarstānā, Sibīrijā un arī Ziemeļkaukāzā.

Komentāri [14]
#
Visas impērijas sabrūk 14.oktobris 2017 23:36 atbildēt
Kāpēc gan lai Krievijas impērija būtu izņēmums?
 
#
umlauts 13.oktobris 2017 15:34 atbildēt
Un ko ta Pleskava? ПНР?
 
#
Demiurgs 12.oktobris 2017 15:45 atbildēt
Pēc 100 gadiem Krievija būs Impērija , galvenais lai Latvija paktu brīva un plaukstoša nevis etnogrāfiskais muzejs bet jāatceras ,ka Latvijai ir liels potencināls jo lielākos 20gs notokumus mēs iespaidojām Krievu impērijas sagraušana 1917 -Strēlnieki ,2 pasaules karš-Leğionāri ,PSRS sagrūšana -Tautas fronte vai vienmēr iznākums bija labs, kā to ņem un kam bija labi.
 
#
kautkur jau to dzirdēju 11.oktobris 2017 23:53 atbildēt
Sabrukums drīzāk gaida pašu ... šo pēdējo līderi.. :)
 
#
E.Finks 11.oktobris 2017 21:52 atbildēt
Būs laiks, kad Latvijā atkal plivināsies sarkanbaltsarkanais karogs, bet pie varas būs komunisti. Tā tas būs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautas, bet krievu interesēs. Daudz būs runas par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām tas būs tas pats sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši savāks lielas vērtības. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības. Tad es nevaru pateikt, kā tas iznāks, bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens – krievi un svešie dabūs braukt prom.

Latvija būs brīva. To es redzu, bet, kad tieši tas notiks, nevaru pateikt, jo laiks neeksistē šai sfērā. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi (t.i. slāvi, tai skaitā ukraiņi) būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija. Ļaunums vienmēr nāk darītājam atpakaļ. Tu to piedzīvosi un redzēsi. Krievu komunisms ir iznīcinājis miljoniem nevainīgu cilvēku, un visa pasaule runās, cik milzīgi šie upurus bijuši. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās – viņi aizies savas zemes robežās. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi.
 
#
Ja iedziļinamies » E.Finks 12.oktobris 2017 22:50 atbildēt
Kāda vaina komunismam, ja to pareizi organizē un plāno savā valstī.. nekas slikts.. liekēži atbirs tas arī viss, bet tagad mēs viņus barojam... visa starpība.. Komunisms ir tikai pārvaldes sistēma un tā arī var būt demokrātiska un atklāta..
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers