Pasaulē: Teju traģiski beidzas pacienta 9 stundu ilgā mediķu gaidīšana uzņemšanas nodaļā 4 komentāri
 
Pasaulē

Teju traģiski beidzas pacienta 9 stundu ilgā mediķu gaidīšana uzņemšanas nodaļā

 
F64 Photo Agency

Ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē cilvēkiem slimnīcu uzņemšanas nodaļās, lai saņemtu nepieciešamo palīdzību jāgaida vairākas stundas. "The Independent" vēsta, ka deviņu stundu ilga mediķu gaidīšana teju traģiski beigusies kādam vīrietim Ņujorkā.

Pēc tam, kad 53 gadus vecais Angels Rivjera guvis galvas traumu, viņš nogādāts slimnīcā. Tur novērošanas kameras fiksējušas, ka deviņas stundas vīrietis pavadījis uzgaidāmajā telpā, kamēr mediķi veikuši citus darbus. Tikai pēc vairākām stundām kāda medmāsa pamanījusi, ka Angels vairs nereaģē un viņam nekavējoties sniegta medicīniskā palīdzība. Tikai pēc tam, kad vīrietis jau bijis komā,mediķi konstatējuši, ka viņam galvas smadzenēs izveidojies asinsizplūdums.

Advokāts, kurš pārstāv ģimenes intereses šajā lietā norādījis, ka ir absurdi, ka slimnīcas personāls izliekas, ka tik ilgi neredz cilvēku, kurš burtiski mirst viņu acu priekšā.

Tikmēr slimnīcas pārstāvji kategoriski noliedz izskanējušo informāciju un norāda, ka brīdī, kad vīrietis ieradies slimnīcā, viņam veikta pārbaude, pēc kuras Angels lūgts uzkavēties, lai veiktu sīkākus izmeklējumus. Aptuveni pēc divām stundām ārsts vēlējies aprunāties ar pacientu, tomēr viņš pēkšņi esot pazudis. Līdz ar to pieņemts, ka Angels labprātīgi pametis slimnīcu. Tikai nākamajā rīta medmāsas esot pamanījušas, ka vīrietis atgriezies.

Tiesa gan advokāts norāda, ka slimnīca sniedz nepatiesu informāciju, uzsverot, ka novērošanas kameru ierakstos redzams, ka 53 gadus vecais vīrietis deviņu stundu laikā nav izkustējies no vietas un sēdējis slimnīcas uzgaidāmajā telpā.

Komentāri [4]
#
lapa 1.oktobris 2017 19:59 atbildēt
latvijas nakotne.
 
#
regna 30.septembris 2017 21:56 atbildēt
Jā,nedod Dievs saslimt, esot ASV.Cenas par medpalīdzību ir patiešām kosmiskas!To es izbaudīju uz savas ādas|!
 
#
ne’ normatīvs 29.septembris 2017 6:06 atbildēt
Nevajag spīdēt ar savu stulbumu... ASV ir brīvprātīgākā apdrošināšana pasaulē, ja nevari atļauties, mirsti vai maksā no savas kabatas. ASV tieši par to tagad cīnās, lai apdrošināšana būtu pieejama visiem. Cits jautājums ir tas, ka ASV nekādi netiek regulētas med.izmaksas, tās ir kosmiskas, ar visām no tā izrietošajām sekām.
 
#
Normatīvs 28.septembris 2017 21:08 atbildēt
Obligātā apdrošināšana. Sekas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers