Pasaulē: Aktīvisti: Krievijas uzlidojumos Sīrijā nogalināti 36 mierīgie iedzīvotāji, tostarp bērni 10 komentāri
 
Pasaulē

Aktīvisti: Krievijas uzlidojumos Sīrijā nogalināti 36 mierīgie iedzīvotāji, tostarp bērni

 
Scanpix

Krievijas kara aviācijas uzlidojumos Idlibas provincē, Sīrijas ziemeļrietumos, nogalināti 36 mierīgie iedzīvotāji, pirmdien pavēstīja Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR).

"Nogalināto vidū ir bērni," sacīja SOHR vadītājs Rami Abderrahmans.

"Tas ir uzbrukums ar vislielāko nogalināto skaitu civiliedzīvotāju vidū, kopš Idliba tika pasludināta par deeskalācijas zonu," viņš piebilda.

Krievija, Turcija un Irāna 15.septembrī vienojās par deeskalācijas zonas izveidošanu Idlibā, kas atrodas bruņotās opozīcijas kontrolē.

Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011.gada un sadrumstalojies daudzās frontēs starp kurdu spēkiem, mērenajiem un radikālajiem sunnītu nemierniekiem, valdības karaspēku un tai lojāliem paramilitāriem formējumiem.

Atbilstoši jaunākajām sīriešu aktīvistu aplēsēm karā dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 320 000 cilvēku.

Komentāri [10]
#
lana 26.septembris 2017 6:02 atbildēt
‘’sīriešu aktīvisti’’ – rietumos apmācīta zilā gvarde, nav svarīgi ko viņi tur dirš, anglosakšu, krievu saiti ir aptuveni objektīvi ziņu avoti. ar vietējām lapām var dirsu slaucīt, šie visi nav nekādā sakarā ar žurnālistiku, ķedes suņi, apskaties un paņirdz
 
#
Lauku vecis » lana 26.septembris 2017 8:37 atbildēt
Kriev- žīdi 99% ir nekaunīgi meli!
 
#
Sencis 26.septembris 2017 3:47 atbildēt
Mirīgie ar ieročiem dodas uzbrukumā un dabū pa zobiem. Nu tā turki tur pasniedz.
 
#
regeta 25.septembris 2017 22:01 atbildēt
Organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" ir vairākkārt pieķerta melu izplatīšanā. Šis nav tas avots, kuram var ticēt.
 
#
Fils 25.septembris 2017 21:49 atbildēt
Propogandosi izliekas nezinām, ka tur kur ir karš vienmēr iet bojā civiliedzīvotāji.
 
#
zvirbulēns 25.septembris 2017 20:57 atbildēt
Kādēļ viņi slepkavo civiliedzīvotājus? Fašisti!
 
#
Prūsis » zvirbulēns 25.septembris 2017 22:36 atbildēt
2,Pasaules kara laikā Anglijas un ASV aviācija sagrāva VISAS Vācijas pilsētas ar pirmskara iedzīvotāju skaitu vismaz 10 000. arī Kēnigsbergu, kad tai jau tuvojās Sarkanarmija. Drēzdenē 1945,g februārī tika nogalināts vairāk civilo, nekā Hirosimā. Tiek lēsts, ka lielākā daļa Rietumvalstu nogalināto vāciešu bija civiliedzīvotāji.
 
#
mareks » Prūsis 26.septembris 2017 6:52 atbildēt
bet propoganda ir propoganda ,krievi Doņeckā nogalina zvēriski ,bet amarikāņi Irākā demokrātiski ,tā Latvijas masu mediji pasniedz pasaulē notiekošo ,ASV ir demokrātijas citadele ,Krievija pasaules ļaunuma centrs .Es atrodu uz istabas augšas bēniņos tās pašas Latvijas propogandu septiņdesmitajos gados ,tur rakstīts pilnīgi viss otrādi ,krievi labi ,amerikāņi slikti .neticu propogandas rakstiem ,kā maizi ēd tā dziesmu dzied ,tas atiecas uz Latvijas valdību
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers