Pasaulē: NATO: "Zapad 2017" mērogs bija ievērojami lielāks par sākotnēji pasludināto 8 komentāri
 
Pasaulē

NATO: "Zapad 2017" mērogs bija ievērojami lielāks par sākotnēji pasludināto

 
SCANPIX

NATO savas aizdomas par Krievijas un Baltkrievijas manevriem "Zapad 2017" uzskata par pamatotām, jo to mērogs un ģeogrāfija bija plašāki par sākotnēji teikto.

"Pilnam novērtējumam vajadzīgas vairākas nedēļas, taču jau tagad ir skaidrs, ka "Zapad 2017" mērogs un ģeogrāfija bija ievērojami lielāka par sākotnēji pasludināto," pavēstīja NATO preses sekretāre Oana Lungesku.

Pēc viņas teiktā, mācības notika ne tikai Baltkrievijas, Kaļiņingradas un Ļeņingradas apgabalu teritorijā un Baltijas jūras akvatorijā, kā tika paziņots pirms to sākuma. Vienlaikus mācības notika Arktikā, Tālajos Austrumos, Melnajā jūrā netālu no Ukrainas robežas, kā arī Abhāzijā, turklāt Krievijas amatpersonas oficiāli dažas no tām saistīja ar manevriem "Zapad 2017".

Alianse uzskata, ka manevri acīmredzami imitēja plašu konfliktu starp valstīm un norādīja, ka tajos tika izmantots viss Krievijas un Baltkrievijas bruņojuma spektrs, ieskaitot karafloti, zemūdenes, iznīcinātājus, tankus, artilēriju un starpkontinentālās ballistiskās raķetes.

SCANPIX

NATO arī uzskata, ka manevros Krievijā un Baltkrievijā patiesībā piedalījās daudz vairāk karavīru, nekā tika pieteikts oficiāli. Minska un Maskava ziņoja par 12 700 karavīriem. NATO pašlaik nenosauc konkrētus skaitļus, taču runa ir par "vairākiem desmitiem tūkstošiem karavīru".

Komentāri [8]
#
Nu protams! 22.septembris 2017 14:32 atbildēt
Šo mācību teritorija bija visa, eiropas mala! Sākot no Murmanskas, beidzot ar Krimu! Blakus Mums bija lielas divīzijas! Kuras varētu ieņemt trīs Baltijas valstis, 2 st. Un starp kājām vēl ietestu no Kaļīņingradas!
 
#
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas... 22.septembris 2017 12:44 atbildēt
" Atnācu, Paskatījos, Iekaroju! " Julius Cesars
Bīsties Krieviju! Tā ir tikai maza daļa no militārā arsenāla; tur ir neredzamie ieroči, kas ir modernāki par ASV, un kas no atāluma vadīti sagrauj cilvēka psihi. Magnetiskās impulsa bumbas, bakteroloģiskie ieroči un daudz kas tāds kas tiek turēts dziļā slepenībā.
 
#
sputs 22.septembris 2017 12:27 atbildēt
muskuļu demonstrēšana no krievijas puses- manervri visā valsts teriitorijā.
 
#
zvirbulēns 22.septembris 2017 11:59 atbildēt
KF pazudīs no pasaules kartes, un tas priecē, visi tie lielfašistu plāni viena ākstība! :)
 
#
Senlatviets » zvirbulēns 22.septembris 2017 21:10 atbildēt
Aha,nebūs vairāk Krievijas Federācija,bet būs Krievijas Impērija un pus Eiropas būs viņa sastāvā.
 
#
mareks 22.septembris 2017 9:52 atbildēt
kas tur seviškis ,visās valstī arī Latvijā notiek mācības
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers