Pasaulē: Vācija netiekot galā ar aizvien ieplūstošajiem bēgļiem 2 komentāri
 
Pasaulē

Vācija netiekot galā ar aizvien ieplūstošajiem bēgļiem

 
Reuters / Scanpix

Vācijas Federālais migrācijas un bēgļu birojs (BAMF) netiek galā ar bēgļu pieplūdumu, sestdien vēsta laikraksti "Die Nürnberger Nachrichten" un "Die Welt".

Saskaņā ar vienošanos, ko BAMF noslēdzis ar Iekšlietu ministriju, izskatīšanā esošo patvēruma lūgumu skaitam līdz jūnijam bija jāsamazinās līdz 79 000.

Taču jūnija beigās patvēruma lūgumu skaits, par kuriem vēl nebija pieņemts lēmums, pārsniedza 97 000. Jūlijā šis skaitlis samazinājās līdz 81 000, taču joprojām nesasniedz uzstādīto robežu.

Tāpat BAMF nespēj ievērot termiņus, kādā jāizskata lūgumi. BAMF plānoja, ka šogad patvēruma lūgumu izskatīšanas laiks samazināsies līdz mazāk nekā sešiem mēnešiem, taču patiesībā viena lūguma izskatīšanai tiek tērēts teju divreiz vairāk laika - 11 mēneši.

Visilgāk lēmumu par savu patvēruma lūgumu jāgaida Somālijas pilsoņiem - vidēji 17,3 mēneši. Viņiem seko Turcijas pilsoņi (16,3 mēneši) un Krievijas pilsoņi (15,6 mēneši). Sīrijas pilsoņi atbildi saņem pēc vidēji 3,8 mēnešiem.

Komentāri [2]
#
Klods 12.augusts 2017 19:11 atbildēt
Vai tiešam gansiem trukst šmaiseru ? No kurienes vacija var ieplust begļi ? Kura kaiminvalsti notiek kara darbiba ?!
 
#
Fifa 12.augusts 2017 14:45 atbildēt
Krieviem Krievijā nav patvēruma? Ka viņi ir patvēruma meklētāji? Krievija tak labākā valsts pasaulē, salīdzinājumā ar Latviju.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers