Pasaulē: Apmēram 1000 jauniešu Vācijas mazpilsētā izveido grautiņu 3 komentāri
 
Pasaulē

Apmēram 1000 jauniešu Vācijas mazpilsētā izveido grautiņu

 
Scanpix

Viena no Bādenes-Virtembergas mazpilsētām nedēļas nogalē piedzīvojusi negaidītu vardarbības uzliesmojumu, kādā izvērties tur rīkotais tradicionālais gadatirgus.

Vietējie mediji sniedz pretrunīgas ziņas par notikušo, taču policija apstiprinājusi, ka Šorndorfas pils parkā piektdienas vakarā sapulcējies aptuveni 1000 cilvēku liels jauniešu pūlis, kas sācis ar pudelēm apmētāt pils mūrus, bet pēc tam arī svētku dalībniekus un policistus.

Tiek ziņots arī par vismaz četriem seksuāla rakstura uzbrukumiem.

Daudzi no huligāniem bija imigranti, atzinusi policija, un tas jau novedis pie salīdzinājumiem ar masveida seksuālo vardarbību un laupīšanām, ko imigrantu grupas pastrādāja pirms pusotra Ķelnes centrā Jaungada svinību laikā.

Kad vēlu sestdienas vakarā policija aizturēja kādu vīrieti aizdomās par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, citi metās viņu aizstāvēt un uzbruka kārtības sargiem.

Pēc tam pilsētiņas centra ielās turpināja plosīties 30 līdz 50 huligānu lielas grupas, un aculiecinieki stāsta, ka daļa nekārtību cēlāju bijusi bruņota ar nažiem.

Policijas pārstāvis notikušo nosaucis par "šausminošu" un izteicies, ka noziegumus, domājams, izraisījusi pārmērīga alkohola lietošana.

Sestdien izplatītajā policija paziņojumā vēstīts par četriem seksuāla rakstura uzbrukumiem, par kuriem aizdomās aizturēts kāds Irākas pilsonis un trīs afgāņu patvēruma meklētāji.

Trīs uzbrukumi notikuši piektdienas vakarā, bet ceturtais - sestdien.

Tomēr, kā pirmdien ziņo policija, visi aizdomās turētie joprojām ir brīvībā.

Vietējās policijas priekšnieks Rolands Eizele aicinājis arī citas sievietes pieteikties, ja tās nedēļas nogalē tikušas pakļautas seksuāla rakstura uzbrukumiem.

Eizele atzina, ka Šorndorfa, kur mīt aptuveni 40 000 iedzīvotāju, šādu agresiju un vardarbību nekad iepriekš nav piedzīvojusi un vietējiem kārtības sargiem nācies pieaicināt policijas palīgspēkus no kaimiņu pilsētām.

Komentāri [3]
#
Bils 18.jūlijs 2017 12:31 atbildēt
Nevajag melot ! Ko nozime izveidot grautinu ? 100% sie salašņas bija islamisti ,neviens normals cilveks nesadarbosues ar šim salašņām ! ,kāpec policisti nešāva ?
 
#
V-11 18.jūlijs 2017 1:07 atbildēt
Kapeic atspoguļo tendenciozi ,1000 islama kaujinieku ir šašutuši par vāciešu nekaunīgo islama ticības noniecināšanu atklāti lietojot alu un cūkgaļu ! "nirgājas par islamticīgo ticības Jūtām !
 
#
Yo 17.jūlijs 2017 22:53 atbildēt
Daudzi bija migranti, bet visi - muslimi, kuri jau agrāk atbraukuši?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers