Pasaulē: Zvērīgi nogalinātās Ievas lietā parādījušies jauni fakti 5 komentāri
 
Pasaulē

Zvērīgi nogalinātās Ievas lietā parādījušies jauni fakti

 
15min.lt

Marta sākumā ne vien Lietuvas, bet arī Latvijas mediji satraukti sekoja līdzi Lietuvā pazudušās Ievas Strazdauskaites lietai. Meitene pazuda svētdien, 5.martā, kad bijusi ceļā no vecāku mājām Pluņģē uz Viļņu. Viņas auto tika atrasts neilgi pēc tam, kad tika ziņots par meitenes pazušanu. Pati meitene pēc vairāku dienu meklēšanas tika atrasta mirusi.

Par 1991.gadā dzimušās Ievas Strazdauskaites slepkavību aizturēti vairāku romu tautības vīrieši. Portāls "kasjauns.lv" informē, ka šobrīd tapis zināms, ka aizdomās turētie nostājušies viens pret otru. Viņi noliedz savu vainu un noziegumā vaino pārējos.
Viens no aizturētajiem, Mants B., skaidrojis, ka nogalināto Ievu nav aizskāris. Viņš vien esot stāvējis blakus un skatījies, kā pārējie nogalina meiteni, atsaucoties uz portālu "Lrytas.lt" raksta "kasjauns.lv".
Tāpat izskanējusi versija, ka galvenais slepkavības vaininieks varētu būt 23 gadus vecais aizturētais Leons B, kurš jau pirms teju 10 gadiem nonācis policijas redzeslokā un izcēlies ar īpašu nežēlību un agresivitāti.
Komentāri [5]
#
Skolnieciņš 20.maijs 2017 9:36 atbildēt
Meičai bija dārgs auto par nieka 60 000€.... Nu, neticās Skolnieciņam, ka 26 gadus veca apkopēja spētu pati to nopelnīt nesū*ājot visiem pēc kārtas. Tātad karma. Meiča atbildēja par vecāku nauda... Eh, sociālā nevienlīdzība. Viņa bija tik 8 gadus vecāka par mani...
 
#
apses mietu 17.maijs 2017 11:58 atbildēt
tuplii,shiem pasaules zagliem.
 
#
lapa 17.maijs 2017 10:35 atbildēt
kuram latvietim patiks ja vina majas tuvuma dzivos cigani. un sirijas curbaniem te ari nav vieta.
 
#
Gulmis 17.maijs 2017 10:21 atbildēt
Par stāvēšanu arī jāsēž ķurķī, zaražņiks jobanijs.
 
#
marta 17.maijs 2017 10:08 atbildēt
MMaitas
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers