Pasaulē: Tramps: Vācija ir parādā NATO lielu naudas summu 14 komentāri
 
Pasaulē

Tramps: Vācija ir parādā NATO lielu naudas summu

 
scanpix

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka Vācija ir parādā NATO "milzīgas naudas summas" un ASV ir "jāsaņem vairāk" par to, ka tās garantē drošību.

Ierakstā mikroemuāru vietnē "Twitter" Tramps, kurš nedēļas nogali pavada kūrortā Floridas štatā, sestdien rakstīja, ka viņa tikšanās ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli ir bijusi "lieliska", lai gan iepriekš izskanējis, ka abu līderu tikšanos pavadīja asas viedokļu sadursmes.

"Neatkarīgi no tā, ko jūs dzirdējāt no MELĪGAJĀM ZIŅĀM, mana tikšanās ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli bija LIELISKA. Tomēr Vācija ir parādā NATO milzīgas naudas summas & ASV ir jāsaņem vairāk par ietekmīgo un ļoti dārgo aizsardzību, ko tās sniedz Vācijai!" rakstīja Tramps.

Abu valstu līderu tikšanās laikā piektdien bija jūtamas dziļās viedokļu atšķirības dažādos jautājumos, tostarp par NATO un aizsardzības izdevumiem.

Kopīgās preses konferences laikā piektdien Tramps, kurš iepriekš NATO kritizējis kā novecojušu, pieprasīja, lai ASV sabiedrotie atmaksā "milzīgas naudas summas par iepriekšējiem gadiem".

Merkele norādīja, ka Vācija ir apņēmusies palielināt savus aizsardzības izdevumus līdz 2% no iekšzemes kopprodukta, kā to paredz iepriekšējās vienošanās.

Tramps jau priekšvēlēšanu kampaņas laikā pērn kritizēja Merkeli, paziņojot, ka viņas lēmums Vācijā uzņemt bēgļus ir "katastrofāla kļūda". Viņš arī pieļāva, ka kanclere "izposta Vāciju".

Plašu uzmanību medijos izpelnījies video no Baltā nama, kad Tramps un Merkele pozēja fotogrāfiem, kas aicināja abus sarokoties, bet Tramps ignorēja Vācijas kancleres jautājumu, vai viņš vēlas sarokoties.

Komentāri [14]
#
par legzdiņu 19.marts 2017 7:11 atbildēt
atvērās slūžas mēslu un riebeklību strumei, nesen vēlreiz noklausijos ierakstu mežaparkā, visa notiekošā kontekstā, lai IET d***t. tāpat visi pārējie.
 
#
tramps solija 19.marts 2017 7:04 atbildēt
ieroču ražotājiem daudz jaunu pasutijumu. atiecigi viņam jāpārliecina visi "sabiedrotie"ka armijas jāmodernizē, ka jāiegulda milzu nauda.....
un ar pārliecināšanu viš saprot strostet valstu vaditājus kā nogrekojušos pirmklasniekus. nu musu valsts gadijumā jau tā var, musejais noteikti ļausies, bet pārejie gan rati kurš to pacietīs:)
 
#
Raimonds 19.marts 2017 6:48 atbildēt
Pēc Trampa teiktā skaidri izriet, ka arī Latvija ir parādā milzu summas ... jo tā starpība līdz 2% kopš 2004.gada sastāda mums kādus 2-3 miljardus eiro ...
Štrunts par Vāciju ... bet kā mēs tādu naudu atdosim ... ???
 
#
Raimonds » Raimonds 19.marts 2017 6:55 atbildēt
A es domāju ka ļoti vienkārši - mums tā nauda ir atkal jāaizņemās ... nu kādā zviedru bankā ... mums tie parādi jau ir tik milzīgi, ka tur daži miljardi uz vienu vai otru pusi galīgi neko vairs nenozīmē ... : ))) ... DDD
Un kā ķīlu mēs iedosim savu saeimas valdošo koalīciju ... : ))) ... ZZS NA Vienotību ... es domāju, ka vai visi Latvijas iedzīvotāji abām rokām būs tikai PAR šādu risinājumu ...
 
#
Raimonds » Raimonds 20.marts 2017 16:14 atbildēt
Es domāju, ka tavu finansu ģēnialitāti visai drīz novērtēs.
 
#
Ramonds » Raimonds 20.marts 2017 16:13 atbildēt
Es domāju, ka ja jau plāpu kule raimonds šādu parādu atklāja, tad lai viņš pats arī maksā!
 
#
Lielmatite 19.marts 2017 4:44 atbildēt
Vacijas tagad svarigakas lietas - islamizacija ! Sudc par kaut kadiem tur nati un krievu uzbrukumiem ! Krievija neuzbruks ! Tagad galvenais parcelt afriku uz airopu !
 
#
juuda 19.marts 2017 0:21 atbildēt
žīdeļi ir liela sodība. fīrers savulaik visu ļoti pareizi darīja.
 
#
KAPS LOKS » juuda 19.marts 2017 1:26 atbildēt
LūK, ROTšILDMēSLU UTAINIS NAIDO MūS AR NABAGA EBRēJIņIEM, KURUS MēS AR TāDAM PūLēM IZGLāBāM NO HITLERA-HIMLERA-ROTšILDVANCKARU BANDAS:(
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers