Pasaulē: "Tallink" prāmis ceļā uz Rīgu iekļuvis vētrā; applūdušas dažas kajītes 6 komentāri
 
Pasaulē

"Tallink" prāmis ceļā uz Rīgu iekļuvis vētrā; applūdušas dažas kajītes

 
Lauris Aizupietis, F64 Photo Agency

Saskaņā ar kuģniecības kompāniju AS “Tallink Grupp” uz kuģa “Romantika”, kas bija ceļā no Stokholmas uz Rīgu, 12. janvārī naktī ap plkst. 03:40 tika radīti vētras bojājumi – nolauzta radara antena, kas vētras laikā skāra vienu no kuģa priekšējiem iluminatoriem un salauza to.

Situācija uz kuģa pilnībā tiek kontrolēta, un "Romantika" šobrīd turpina ceļu uz Rīgu.

Bojātais kuģa iluminators atrodas kuģa priekšgalā "Tango bāra" telpā uz 6. klāja, un ūdens bojājumi skāra galvenokārt tikai šo telpu.

Ūdens pavisam nedaudz skāra arī atsevišķas kajītes uz 5. klāja, un pasažieriem nekavējoties tika nodrošinātas citas kajītes. Ūdens iekļūšanas kuģa telpās bija minimāla un nevienā brīdī neradīja nekādu apdraudējumu cilvēku drošībai.

Situācija pilnībā tiek kontrolēta, un vētras bojājumu skartā zona ir nepārtrauktā kuģa komandas stingrā uzraudzībā. Uz kuģa šobrīd atrodas 277 pasažieri un 178 apkalpes locekļi.

Vakar vakarā kuģa Kapteinis pārcēla kuģa Romantika atiešanas laiku no Stokholmas ostas, lai izvairītos no vētras augstākās ietekmes kuģa ceļā. Negadījuma iemesls tiks izmeklēts, tomēr varētu būt, ka gadījums līdzinās situācijai, kas notika ar māsas kuģi Victoria I 2015. gada decembrī. Lai gan Romantika radara masta pozīcija tika noņemta un izmainīta drošākā pozīcijā, tas tomēr nenovērsa šādu situācijas atkārtošanos.

Uzņēmums atvainojas visiem pasažieriem, kurus ietekmējis šis gadījums, un rūpējas par ceļotājiem labākā iespējamā veidā. Pienākšanas laiks Rīgas ostā tiks paziņots pēc iespējas ātrāk.

Komentāri [6]
#
DDD 12.janvāris 2017 22:36 atbildēt
KADEL NAV NEVIENAS FOTO NO IZPOSTITAS ROMANTIKAS, CILVEKI LAIKAM NO TAM SAUSMAM NEBIJA SPEJIGI NEKO NOFOTOGRAFET.
 
#
inguna 12.janvāris 2017 21:38 atbildēt
cilvēki kas pērk ziemā biļetes uz prāmi skaidri zin kādas briesmas var, būt nav jau pirmā reize, kad ir jūrā vējš un vētra.Tākā nav ko šausmināties es piemēram arī nākamo nedēļu braucu.
 
#
B » inguna 12.janvāris 2017 22:52 atbildēt
es braucu pa ziemassvetkiem ar so prami ,ari tad bija vetra .dabuju izbaudit ka ir kad piemetas juras slimiba.ta ir drausmiga sajuta kad ir tik dikti slikti ka vienkarsi uznak bailes kas var notikt talak.
 
#
hmm 12.janvāris 2017 11:51 atbildēt
nez kādēļ bildē Isabelle?
 
#
jokainaa 12.janvāris 2017 11:31 atbildēt
katrs starnsports vai gaisa vai uudens zinaaja par vetru ,tikai praamis ,turpinaaja celu uudens ...kompensaaciju par baileem un neertiibu man luudzu
 
#
vēl jokaināka... » jokainaa 12.janvāris 2017 16:13 atbildēt
Kādu kompensāciju???? Tur taču atpūšas aso izjūtu cienītāji! Es arī bezvētras laikā nekāptu uz prāmja!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers