Pasaulē: Britu valdība pieprasīs 1000 mārciņu par katru viesstrādnieku 11 komentāri
 
Pasaulē

Britu valdība pieprasīs 1000 mārciņu par katru viesstrādnieku

 
SCANPIX

Lielbritānija pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) varētu pieprasīt darbadevējiem par katru nodarbināto kvalificēto viesstrādnieku no ES ik gadu maksāt 1000 sterliņu mārciņu lielu nodevu, pavēstīja valdība.

Šāda samaksa ir "mums ierosināta un varētu tikt piemērota" viesstrādniekiem no ES, Lordu palātas komitejai trešdien sacīja imigrācijas ministrs Roberts Gudvils.

Lielbritānija jau ir noteikusi šādu nodevu ārzemju darbiniekiem no valstīm, kas nav ES sastāvā. Šie noteikumi stāsies spēkā aprīlī.

Patlaban ES dalībvalstu pilsoņiem ir tiesības dzīvot un strādāt Lielbritānijā. Paredzams, ka šī pārvietošanās brīvība izbeigsies līdz ar Lielbritānijas izstāšanos no ES.

Domājams, tiks īstenota īpaša programma, kas ļaus laukstrādniekiem ierasties Lielbritānijā uz sezonas darbiem, piebilda Gudvils.

Komentāri [11]
#
ee nu 14.janvāris 2017 20:32 atbildēt
vai ta dombrovska un vienotiibas lielais sasniegums nebija darbaspeeka briiva kustiiba es. hmm. uk tak ir vai bija dalja es. tad tak dombrovskis un vienotiiba buus ko sastuumusi. dombrovskis tak tagad pie lielaas sprices es. buutu taakaa jaagaadaa lau tie itkaa izzdariitie darbi.. ai da ko nu. koroce algu taadi dombrovski un vienotiibas sanjeemusi neparko.
 
#
Nebtits 12.janvāris 2017 0:31 atbildēt
Nu ja ,cik var sedet britiem uz kakla,pa 10 gadiem jau esam novedusi valsti lidz pedejam
 
#
Inese » Nebtits 12.janvāris 2017 6:17 atbildēt
Idiots.
 
#
aina 11.janvāris 2017 23:34 atbildēt
Tieši britu valdìbai bùtu jāmaksā par gatavu katru viesstrādnieku Latvijai.
 
#
Dan » aina 17.janvāris 2017 20:38 atbildēt
In your dreams ...we'll see who will hire you there . Everyone of you is abusing and taking advantage no matter what or how you live or what you do. You just coming and getting life and brits accomplishments you never fight or work for . You all are on they mercy. If you become citizens it's different. Just imagine and you know how hard is to develop latvia and will take generations and no way you'll be ok to see someone come to your country from 3rd countries and claiming your hard work and establishments.
 
#
Igors 11.janvāris 2017 22:45 atbildēt
Neredzu loģiku.Nra tulks laikam bija dzēris.Karalistē latvieši smejas, kārtējā aizbraukšanas propaganda!
 
#
es 11.janvāris 2017 22:43 atbildēt
THE Immigration Minister was left humiliated yesterday after No.10 dumped a plan to charge firms £1,000 for each EU worker they bring in post Brexit.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers