NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

APRITĒ: Impulss uzticības pilnai sarunai [7]

Trešdiena, 25.aprīlis

«Daudzus gadus biju ļoti aktīvi strādājusi teātrī, tāpēc es neteikšu, ka laiku, ko pavadīju ar bērnu, varēju līdz galam izbaudīt. Nav ko izlikties, ka mājās ir viegli. Bet es biju apņēmusies, ka pusotru gadu būšu ar mazo, un es arī to nenožēloju. Bet iespēja atgriezties darbā, mēģināt ko jaunu radīt, kas ļauj paskatīties citā virzienā, ir ļoti patīkama,» atzīst Latvijas Leļļu teātra aktrise Dana Avotiņa-Lāce (34). Vairāk »

 

Santa Raita

Svētki dzirkstīs "Vidzeme Fashion show 2018" [11]

Otrdiena, 24.aprīlis

Sestdien, 28. aprīlī, pulksten 19 Valmieras biznesa inkubatorā (Purva ielā 12a) norisināsies lielākais modes pasākums ārpus Rīgas – Vidzeme Fashion Show (VFS), kur tiks izrādītas jaunākās un aktuālākās Latvijas dizaineru apģērbu kolekcijas. Šā gada tematika – Svētku dzirksts. Vairāk »

 

Santa Raita

Aktrise Iveta Pole pārvarējusi šķiršanās sāpēs no JRT [1]

Otrdiena, 24.aprīlis

«Jebkura šķiršanās ir sāpīga, bet dzīve tāpēc neapstājas, un par to prieks. Darba šobrīd ir ļoti daudz, un tā arī gribētos turpināt,» saka aktrise Iveta Pole. Šovakar un rītvakar pulksten 19 viņa būs uz Ģertrūdes ielas teātra (ĢIT) skatuves – titullomā izrādē Heda. Izrādē, kas apvieno kursabiedrus, lielu daļu to aktieru, kuriem pērnvasar uzteica darbu Jaunais Rīgas teātris (JRT). Vairāk »

 
 
 
 
 
 

Santa Raita

Kārlis Krūmiņš. Deja ir notikums

Otrdiena, 17.aprīlis

Viņa pirmie dziesmu svētki bija Staburaga estrādē, un tūliņ pēc tam Staburagu applūdināja. «Tas bija 1966. gads, es biju beidzis Viesītes vidusskolas 10. klasi, un kopš tā laika arī esmu piedalījies visos Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos, izņemot vienus, kad biju dienestā padomju armijā. Vispirms piedalījos kā dejotājs, vēlāk – kā deju kolektīva vadītājs,» stāsta Kārlis Krūmiņš. Jau 28 gadus viņš satur kopā un deju soļos ievada Krustpils senioru deju kolektīva Krustpilietis dejotājus. Vairāk »

 
 
 

Santa Raita

Režisors Viesturs Meikšāns: Galvenais būt godīgam pret sevi [15]

Ceturtdiena, 12.aprīlis

«Man nebija doma iestudēt tieši Moljēru vai Krimpu. Primāri es domāju par tēmu, kas mani pašu aizrauj, un – mani uzrunāja mizantropija. Un mizantrops – kā tēls, kā raksturs, kā cilvēks, kurš zina, kā visam ir jānotiek un kā kam ir jāizskatās. Manuprāt, diezgan aktuāla tēma, ko īpaši jūtam sociālajos medijos,» saka režisors Viesturs Meikšāns (37). Vairāk »

 

Santa Raita

Dita Lūriņa. Tikai ceļa sākumā [9]

Otrdiena, 10.aprīlis

«Kad to ciparu ieraugu, tas, protams, mani mulsina, bet es ar to nestaigāju kā ar smagu nastu. Jo tā arī nav nasta. Tas ir dzīves nogrieznis, kas jau noiets, un es ar to esmu bagāta un lepna,» saka Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa. 16. aprīlī viņai būs 40. dzimšanas diena, un tai par godu divus vakarus – šodien un arī tieši aktrises jubilejas reizē – tiks izspēlēts koncertstāsts Tango bez asinīm. Vairāk »

 
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers