NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

APRITĒ: Karlsons aicina ļauties sapņiem

Trešdiena, 22.novembris

«Mums katram ir vajadzīgs draugs, kurš palīdz realizēt mūsu sapņus, kurš ir tikpat traks vai vēl trakāks nekā mēs paši un ar kuru varam dauzīties pa mākoņiem un justies saprasti. Brālītim tāds ir Karlsons,» saka Operetes teātra soliste, Brālīša lomas atveidotāja Valērija Koļago. Vairāk »

 
 
 

Santa Raita

VĒRTS REDZĒT: Padomju latviešu izdzīvošanas spēle [4]

Otrdiena, 21.novembris

«Es esmu lepns par visiem pieciem aktieriem, kuri spēlē šajā izrādē. Viņiem katram ir vairākas lomas, un viņu aktierspēle ir neparasta un tiešām apbrīnojama,» saka režisors un dramaturgs Lauris Gundars. Ar četrām izrādēm Radiomājā atgriežas viņa iestudētā izrāde Antiņš, kuras pamatā ir ievērojamā latviešu tenora Jāņa Zābera biogrāfijas meti. Vairāk »

 
 

Santa Raita

VĒRTS APMEKLĒT: Baroka krāšņums Rīgā un Kuldīgā

Trešdiena, 15.novembris

«Visi festivāli man ir mīļi, bet katrs nākamais – vēl mīļāks, jo ikviens koncerts tiek īpaši pārdomāts un kopā ar māksliniekiem izlolots,» saka Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla idejas autore, direktore un dvēsele Aina Kalnciema. No 16. novembra līdz 6. decembrim festivāls norisināsies jau 17. reizi. Vairāk »

 
 
 
 

Santa Raita

Aktrise Zane Dombrovska aizgājusi no teātra [7]

Ceturtdiena, 9.novembris

Aktrise Zane Dombrovska nolēmusi vairs nebūt Latvijas Nacionālā teātra štata aktrise, jo grib sevi vairāk īstenot ārpus teātra. Šīs pārmaiņas aktrisei prasīja gana drosmes un spēka, taču lēmums šķita pietiekami racionāls attiecībā pret to, ko dzīve tieši šobrīd viņai piedāvā arī ārpus teātra, raksta žurnāls Kas Jauns Vairāk »

 
 

Santa Raita

Vīka un Tropa. Mīlas dzeja

Ceturtdiena, 9.novembris

Šovakar pulksten 19 krogā Zobens un lemess (Aristīda Briāna ielā 10 Rīgā) skanēs Hildas Vīkas mīlas dzeja aktrises un režisores Ingas Tropas izpildījumā. Ieeja bez maksas. Vairāk »

 

Santa Raita

SKAISTUMKOPŠANA: TOP 10 rudens atradumi

Trešdiena, 8.novembris

Aukstais laiks ievieš savas korekcijas skaistumkopšanas tendencēs, un, lai saglabātu labsajūtu arī rudens/ziemas sezonā, ir svarīgi gan sevi palutināt ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām, gan vairāk rūpēties par matu, sejas un ķermeņa ādas veselību. Vairāk »

 

Santa Raita

Dramaturģe Justīne Kļava. Ļoti par visiem mums

Trešdiena, 8.novembris

«Teksts ir tas pats, aktieri tie paši, arī scenogrāfija nemainās, un tomēr katra izrāde ir pilnīgi savādāka nekā iepriekšējā, ir nianses, ko nav iespējams atkārtot. Un tā ir tā teātra burvība, ko negribas palaist garām,» saka dramaturģe Justīne Kļava (27). Vairāk »

 

Santa Raita

ATCERIES! Kontaktlēcu lietošanai nav vecuma ierobežojuma

Trešdiena, 8.novembris

Kontaktlēcas ir ļoti populārs redzes korekcijas veids visā pasaulē, jo, visu darot pareizi, to lietošana ievērojami atvieglo ikdienas dzīvi. Tāpat vēl joprojām ir pacienti ar tādām redzes problēmām, kuriem kontaktlēcas ir vienīgais iespējamais korekcijas veids. Eiropā kontaktlēcu lietotāju ir vairāk nekā 19 miljoni, Latvijā šo redzes korekcijas veidu izvēlējušies aptuveni 100 tūkstoši cilvēku. Vairāk »

 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers