NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

VESELĪBA: 9 iemesli, kāpēc sāp galva [7]

Ceturtdiena, 17.augusts

Viens no izplatītākajiem simptomiem, zem kura var slēpties daudzi iemesli, ir galvassāpes. Kāpēc sāp galva? Kādi veselības traucējumi tās izraisa? Cik ilgi var lietot pretsāpju medikamentus, un kurā brīdī tomēr jāmeklē daktera palīdzība? Vairāk »

 

Santa Raita

"Framest" pirmoreiz Kalnciema kvartālā [1]

Trešdiena, 16.augusts

«Šovasar pie jūras ir sanācis pabūt tikai vienu dienu, viss pārējais laiks paiet, nopietni gatavojoties jaunajai sezonai,» saka komponists, vokālās grupas Framest mūziķis un vadītājs Jānis Ķirsis. Rītvakar pulksten 21 grupa pirmoreiz sniegs koncertu Kalnciema kvartālā. Ieeja bez maksas. Vairāk »

 
 
 
 
 
 
 
 

Santa Raita

Dzintara tēja ir dabīgs biostimulators [4]

Pirmdiena, 14.augusts

«Mums, liepājniekiem, ir ļoti paveicies, jo ir pašiem sava ļoti, ļoti īpašā tēja. Dzintara tēja. Ar tepat, Liepājā, jūras krastā, salasītiem dzintariem,» savā profilā sociālajā vietnē facebook.com raksta Zita Lazdāne, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja, trīs bērnu – Ralfa (12) un dvīņu meiteņu Grētas un Ģertrūdes (2,5) – mamma. Vairāk »

 
 

Santa Raita

VĒRTS APMEKLĒT: Dziedošie aktieri satiksies Ikšķilē

Ceturtdiena, 10.augusts

Sestdien pulksten 18 nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies pirmais Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists Valdis Zilveris, režisors – Valdis Lūriņš, bet vakara vadības groži uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai un Mārtiņam Eglienam. Vairāk »

 

Santa Raita

Veronika Plotņikova. Aktrise, kas sapņo kļūt par šuvēju

Ceturtdiena, 10.augusts

«Austras Skujiņas dzeja uzvēdī skumju noskaņu. Jā, tāda viņa ir – tumša kā pusnakts un dziļa kā atvars. Viņu nevar un arī nevajag pārtaisīt, jo arī šajās drūmajās noskaņās un skumjajās tonalitātēs ir sava burvība. Katrā ziņā es ar to esmu saindējusies un to izbaudu,» saka Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra (RKT) dziedošā aktrise Veronika Plotņikova. Vairāk »

 
 
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers