NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

SIRDSDZIESMAS BRUKNĀ: Ira un Rūta Dūdumas ievedīs mūzikas noskaņu pasaulē [1]

Ceturtdiena, 29.jūnijs

«Mēs nekad neesam rausušās būt uz žurnālu vākiem, mēs klusiņām darām savu darbu un darām to no tīras sirds,» saka dziedātāja Ira Krauja-Dūduma. Vasaras pilnbriedā – svētdien, 2. jūlijā – viņa kopā ar meitu dziedātāju Rūtu Dūdumu būs Zemgales līdzenumu upes Iecavas krastā, kur gleznainās Bruknas muižas dārzā ļaudis jau sesto gadu pulcēsies labdarības lielkoncertā Uzcel savu baznīcu!. Vairāk »

 
 
 
 

Santa Raita

IZRĀDE: Par dzīves jēgu, ticību, pārbaudījumiem un atdzimšanu

Otrdiena, 27.jūnijs

«Šī izrāde ir kā pierādījums tam, ka ticība un vēsture ir klātesoša un ka to iespējams pasniegt un uztvert arī ar mūsdienu mākslā aktuāliem paņēmieniem,» saka Zīmējumu teātra režisors Varis Klausītājs. Rītvakar pulksten 19 Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Reformācijas jubilejai veltītā iestudējuma Pazudušais dēls. Burkard Waldis. 1527. Rīga pirmizrāde. Vairāk »

 

Santa Raita

Pasākumu vadītāja Liene Bērziņa labas pašsajūtas līdzsvaru ieģust no bērniem [4]

Pirmdiena, 26.jūnijs

«Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka esmu izvēlēta šā koncerta vadīšanai. Nevaru noliegt, ka jau šobrīd vēderā ir kņudoņa un tauriņi lido,» saka TV raidījumu vadītāja Liene Bērziņa. Kopā ar Māri Grigali viņa vadīs vērienīgo koncertu Mana vasaras melodija 2017, kas piektdien, 30. jūnijā, pulksten 21 gaidāms Jelgavā, Pasta salā. Vairāk »

 
 
 

Santa Raita

VESELĪBA: 6 lietas bērna vasaras aptieciņai

Trešdiena, 21.jūnijs

Lieliem un maziem skolas bērniem vasaras piedzīvojumi ir jau sākušies. Iespējams, kāds vēl tikai plāno braukt uz nometni, cits vēl dosies pārgājienā, vēl kāds atpūtīsies laukos pie omes. Lai vecāki un bērni vasaras atpūtu varētu baudīt ar mierīgu sirdi, svarīgi ir nodrošināties ar nelielu aptieciņu Vairāk »

 
 
 
 

Santa Raita

NOSKAIDRO, kad jādodas pie matu ārsta [2]

Trešdiena, 21.jūnijs

Lai arī matu un galvas ādas veselība bieži vien šķiet atkarīga no matu kopšanas līdzekļiem, to artava matu kopējā veselības stāvoklī ir salīdzinoši niecīga. Ja mati ir slimi, tie jāārstē ar pareiziem līdzekļiem. Vairāk »

 
 
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers