NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

PADOMI, ko likt uzkodu kastītē bērnam [4]

Trešdiena, 26.aprīlis

Uzkodas bērnam ir viena no dienas vērtīgākajām ēdienreizēm, jo tās ļauj dažādot viņa ikdienas ēdienkarti un nodrošina vienmērīgu sāta sajūtu, izvairoties no pārēšanās un izsalkuma starp galvenajām maltītēm. Vairāk »

 

Santa Raita

APRITĒ: Cilvēka un zvēra līdzāspastāvēšana

Trešdiena, 26.aprīlis

«Es esmu cilvēks, kuram ļoti, ļoti vajag mīlestību. Tāpēc ir tik forši, ka, atnākot mājās, mani sagaida mani kaķi un suns. Viņi vienmēr priecājas, mani ieraugot, nekad nepārmet, ka esmu atnākusi nenormāli vēlu. Jā, iespējams, ka dzīvnieki man patīk labāk nekā cilvēki,» saka jaunā aktrise Marija Linarte. Viņai rītvakar pirmizrāde Dirty Deal Teatro (DDT) – režisora Mārča Lāča, rakstnieka Jāņa Joņeva un publicistes Anetes Konstes sadarbībā tapušajā izrādē bestiārijā Zvērīgā mīla. Vairāk »

 

Santa Raita

PAMĒĢINI: Ēst veselīgi ir vienkārši

Trešdiena, 26.aprīlis

Mēs nevaram mainīt to, kas bija vakar, un mēs nezinām, kas būs rīt. Bet šodienu mēs varam mainīt. Katrs var mainīt savu pašsajūtu, jo tikai katrs pats jau šodien var sākt ēst veselīgāk, kļūt kustīgāks un aktīvāks, var uzlabot nakts miegu, ik vakaru izejot pusstundu garā pastaigā. Vairāk »

 

Santa Raita

SKAISTUMKOPŠANA: Savaldziniet pavasari [1]

Otrdiena, 25.aprīlis

Mandeļu eļļa problēmzonām, pienskābe ādas samtainumam, ogļu pasta matētam matu efektam, vitamīnu kokteilis sejas mirdzumam, sviestkrēms veģetāriešiem, velnābola zieds reibinošām sajūtām – tik bagātīgs ir pašmāju un ārvalstu skaistumkopšanas nozares profesionāļu šā pavasara piedāvājums. Vairāk »

 

Santa Raita

ĒD, CIK GRIBI: Sešu ziedlapiņu diēta [2]

Pirmdiena, 24.aprīlis

Jaunu gadu uzsākot, ir stilīgi apņemties ēst un dzīvot veselīgāk, bet ik pavasari, tuvojoties pludmales sezonai, ir moderni uzsākt tievēšanas maratonu. Tiem, kuri vēl nav atraduši savu īsto diētu, piedāvājam izmēģināt sešu ziedlapiņu diētu. Vairāk »

 
 
 
 
 

Santa Raita

Ēriks Vilsons. Kāds no augšas blēņojas [2]

Otrdiena, 18.aprīlis

«Mani vajadzēja mazliet pierunāt, jo daudzus gadus teātrī neko nebiju darījis. Patiesībā režisors mani iedrošināja, apsolot, ka būs interesanti. Jāatzīst, ka viņš man nelika vilties – man tiešām bija interesanti,» saka aktieris Ēriks Vilsons. Viņam sestdien pirmizrāde – Harija Berlina loma amerikāņu dramaturga Mureja Šizgala lugas LUV iestudējumā Dmitrija Petrenko režijā, kas ir režisora debija Liepājas teātrī. Vairāk »

 

Santa Raita

Igo aicina palīdzēt "Ulubelei" [2]

Otrdiena, 18.aprīlis

Dziedātājs Igo, kas līdz šim bijis pazīstams kā liels kaķu mīļotājs un ir itin biežs dzīvnieku patversmes Ulubele kaķu mājas apmeklētājs, šajā pavasarī ir pievērsies suņiem – ar savu jauno koncertprogrammu Suns ar tevi viņš centīsies pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku aizsardzības tēmai. Vairāk »

 

Santa Raita

Pecolli būs uz Rīgas Kongresu nama skatuves

Trešdiena, 12.aprīlis

«Sešu gadu laikā, kopš izveidojām šo izrādi, tā ir vairākkārt transformējusies – gan dramaturģiskās idejas, gan mākslinieciskās izpausmes ziņā. Un šobrīd tas ir labākais, ko varam piedāvāt,» saka daudzviet pasaulē pazīstamie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli. Sestdien pulksten 14 un 18 (un papildizrādē svētdien pulksten 15) viņi kopā ar vēl 10 māksliniekiem būs uz Rīgas Kongresu nama skatuves, kur gaidāms krāšņs ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šovs Bubblelandia. Vairāk »

 
 

Santa Raita

VAKARA ZIŅAS: Pecolli pirmo reizi dēlu aizved uz Blekpūles burvju saietu [5]

Trešdiena, 12.aprīlis

«Man ļoti patika festivāla gaisotne – tur visi cilvēki bija kaut kādi savādāki, neparasti... Nu, kā jau burvju pasaulē,» saka jaunais iluzionists Dante Pecolli (14). Kopā ar vecākiem – daudzviet pasaulē pazīstamajiem iluzionistiem Daci un Enriko Pecolli – viņš nesen atgriezies no Blekpūles Anglijā, kur apmeklēja pasaulē lielāko iluzionistu festivālu «Blackpool Magic Convention 2017». Vairāk »

 

Santa Raita

Būtiskākais, kas jāzina par ūdeni, tā kvalitāti

Trešdiena, 12.aprīlis

Dzīves laikā cilvēks izdzer 40 līdz 60 tūkstošus litru ūdens. Tas ir apmēram tikpat daudz, cik cilvēks izdzertu, ja 600 dienas pēc kārtas iztukšotu pa vienai vannai. Ūdens ir galvenais cilvēka enerģijas avots, līdz ar to tas ir arī dzīves kvalitātes jautājums. Un tas nozīmē, ka ūdens kvalitātei ir nozīme. Vairāk »

 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers