NRA autori / Santa Raita

Santa Raita

ŅEM VĒRĀ: Agrīnā stadijā ādas vēzis ir izārstējams [1]

Trešdiena, 22.februāris

Ādas vēzis ir viens no visvieglāk novēršamajiem audzējiem. Tā ir vienīgā vēža forma, ko var redzēt, ko var viegli pamanīt, un tā nozīmīgāko riska faktoru – ultravioletā (UV) starojuma iedarbību – var ierobežot. Turklāt, ja to atklāj agrīnā stadijā, ādas vēzis ir veiksmīgi izārstējams. Vairāk »

 

Santa Raita

APRITĒ: Džeza melodijas mūsdienīgā skanējumā

Trešdiena, 22.februāris

«Kādu laiku šo programmu nebijām spēlējuši un bijām jau sailgojušies gan pēc šīs mūzikas, gan pēc mūsu radošās kopā būšanas,» saka jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata Savadogo. Svētdien pulksten 14 viņa būs uz Dzintaru koncertzāles skatuves, kur gaidāms pirmais demokrātiskā koncertu cikla Brīvdienu mūzika koncerts. Līdzās viņai uz skatuves būs arī džeza pianista Harija Baša džeza trio. Vairāk »

 

Santa Raita

PRAKTISKI: Kā cīnīties ar aukstumpumpām [3]

Trešdiena, 22.februāris

Kamēr ar gripu saslimušo skaits arvien mazinās, savu uzvaras gājienu šā brīža mainīgajos laika apstākļos turpina iet cita sezonālā kaite – herpes jeb aukstumpumpas. Tā ir viena no populārākajām ziemas mēnešu infekcijām, ko pilnībā izārstēt diemžēl nevar. Taču, apzinoties to rašanās cēloņus, ir iespējams samazināt šīs infekcijas atkārtošanās biežumu un veicināt ātrāku atveseļošanos. Vairāk »

 

Santa Raita

VĒRTS REDZĒT. Par sapņiem un par mīlestību [1]

Otrdiena, 21.februāris

«Līdzās tēliem, kas dzīvo Māras Zālītes darbos, vienmēr klātesošs ir vēl kāds personāžs, un tā ir Latvija. Vārdos neaprakstāma Dzimtenes mīlestība strāvo cauri visiem dzejnieces darbiem. Un šāda mīlestība sirdī būtu vajadzīga mums katram,» uzskata režisors Valdis Pavlovskis. Vairāk »

 

Santa Raita

14 kurkumas īpašības veselībai [3]

Pirmdiena, 20.februāris

Brīnumlīdzekļu nav, un tāda nav arī kurkuma (curcuma longa), kas ir ingveru dzimtas augs skaisti dzeltenā krāsā. Un tomēr kurkumas sakne jau izsenis tiek izmantota medicīnā, un to dēvē gan pat par mūžīgās jaunības eliksīru. Vairāk »

 

Santa Raita

Ķīpsalas halli pārņems draiskā Erota gars [4]

Ceturtdiena, 16.februāris

Jau šajā nedēļas nogalē, 17. un 18. februārī, no pulksten 18 līdz trijiem naktī Ķīpsalā draisku, pikantu un bezrūpīgu izklaidi gan klasiskās erotikas cienītājiem, gan jaunu sajūtu meklētājiem piedāvās erotikas festivāls Erots 2017. Ieeja no 18 gadu vecuma! Vairāk »

 
 
 

Santa Raita

KONCERTS. Ivars Kalniņš. Visiem, kuri mīl

Otrdiena, 14.februāris

«Valentīndiena ir kristīgi svētki, jo, kā mēs zinām, Svētais Valentīns mūsu visu dēļ ir cietis – lai mēs varētu mīlēt un baudīt saldo aizliegto augli. Un tas nozīmē, ka pēc satura šie svētki ir ļoti skaisti,» saka populārais teātra un kino aktieris Ivars Kalniņš. Vairāk »

 

Santa Raita

Andris Kivičs. Pilnvērtīgi, piesātināti un vērtīgi

Otrdiena, 14.februāris

«Vienai meitai ir četrarpus gadu, otrai – trīsarpus. Tas nav tā, ka jau piecīti kopā čilojam. Godīgi sakot, es mūs divatā nemaz tā baigi neatceros, mēs visu laiku esam ar meitiņām, ar rūpēm, ar pienākumiem, ar atbildību,» saka mūziķis un Rīga TV24 sarunu raidījuma Rampas ugunis vadītājs Andris Kivičs. Šodien, visu mīlētāju dienā, viņš kopā ar sievu Madaru svin kāzu piekto gadadienu. Vairāk »

 

Santa Raita

13 padomi, kā mazināt saaukstēšanos

Sestdiena, 11.februāris

Jau daudz esam rakstījuši par to, kā rudens/ziemas periodā nesaķert iesnas un klepu, kā izvairīties no gripas, taču, lai arī mums šķiet, ka visas pareizās atbildes, kā rīkoties, jau zinām, katrs jauns padoms var noderēt. Saaukstēšanās sezona ir klāt, tāpēc šoreiz par to, kā sev palīdzēt ar to, kas atrodams mājās, nevis iegādājams aptiekā. Vairāk »

 

Santa Raita

Latvijas dizainerus aicina pieteikties "Erki Fashion Show"

Ceturtdiena, 9.februāris

Šā gada 27. maijā gaidāms Baltijā svarīgākais modes notikums esošajiem un topošajiem dizaineriem – «Erki Fashion Show». Konkurss un tā starptautiskā žūrija savu 30. dzimšanas dienu svinēs ar īpašiem pasākumiem, īpaši fokusējoties uz modes studentiem un jaunajiem dizaineriem. Vairāk »

 

Santa Raita

Sestdien notiks Latvijā vērienīgākais fitnesa pasākums – Nike Training Day

Ceturtdiena, 9.februāris

Ziemas sezonā visoptimālākais variants sevis uzturēšanai formā ir nodarbības fitnesa zālē. Bet kā noorientēties daudzveidīgajā fitnesa nodarbību piedāvājumā? To noskaidrot varēs sestdien, kad visas dienas garumā Arēnā «Rīga» jau ceturto reizi notiks Latvijā vērienīgākais fitnesa pasākums – Nike Training Day, kas pērn pulcēja vairāk nekā tūkstoš dalībnieku. Vairāk »

 
 

Santa Raita

VESELĪBA: Rūpes par sevi nav egoisms [2]

Trešdiena, 8.februāris

«Lai arī mums ir pareizi tālejoši mērķi un attieksme pret veselību, bieži iekrītam dažādos īstermiņa vilinājumu slazdos – rūpes par kādu citu ir svarīgākas, kāds darbs steidzamāks un galu galā vienkārši slinkums,» saka Latvijas Universitātes profesors Ivars Austers. Viņaprāt, mums katram ikdienā jāiemācās noturēt balansu –, jo gan rūpes par sevi, gan citiem ir ieguldījums nākotnē. Vairāk »

 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers