NRA autori / Sandris Vanzovičs

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Bryan Adams "Ultimate"

Piektdiena, 15.decembris

Kanādiešu rokmūziķis Braiens Adamss jau pirms krietna laika izsludinājis, ka sava pēdējā albuma “Get Up” koncertturnejas ietvaros nākamgad piekāps arī pie mums – viņa koncerts skanēs 3. maijā “Arēnā Rīga”, un tajā tiks izpildītas gan jaunās dziesmas, gan labi zināmie hiti. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: U2 "Songs Of Experience"

Ceturtdiena, 14.decembris

Leģendārā īru roka kvarteta “U2” studijas albumi droši vien pēc inerces vēl gadiem veikalos tiks pirkti kaudzēm, bet pēc tam apspriesti recenzijās un viedokļu sadursmēs internetā, ja pat nemaz nebūt tā vērti. Pagaidām gan par “U2” albumiem to vēl nevarētu teikt, lai gan šīs grupas darbības sākotnējā posma mūzikas produktu pielūdzēji jau sen saka, ka šis “U2” nav īstais “U2”. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Sam Smith "The Thrill Of It All"

Trešdiena, 13.decembris

Britu dziedātājs Sems Smits kļuva pazīstams pirms kādiem pieciem gadiem, kad piedalījās dueta “Disclosure’s” dziesmas “Latch” ierakstā, bet pēc tam arī “Naughty Boy” hita “La La La” ierakstā – tas britu topā ierindojās pirmajā vietā. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Pink "Beautiful Trauma"

Otrdiena, 12.decembris

Spriganā popdziedātāja Pinka (īstajā vārdā Alisija Betia Mūra) kādu laiku savus fanus ar jauniem studijas darbiem nebija iepriecinājusi – pēdējais viņas albums “The Truth About Love” tika izdots pirms pieciem gadiem. Starp citu, šis ripulis līdz šim bija pārliecinoši labākais Pinkas karjerā – tas ieņēma pirmo vietu štatos, otro pozīciju Apvienotajā Karalistē utt., un visā pasaulē tika pārdots vairāk kā 7 miljonu kopiju apjomā. Iepriekšējā teikumā vārdi “līdz šim” nav iepīti nejauši, jo “Beautiful Trauma” būs vēl labāki panākumi – šis ripulis bija Nr.1 praktiski visos prestižākajos topus (tikai specifiskajos Francijas un Vācijas tirgos tas bija otrais), kas nozīmē, ka arī pārdošanas dati būs teicami. Jāpiebilst, ka dziesmas “Revenge” ierakstā piedalījies arī reperis Eminems. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Taylor Swift "Reputation" [1]

Pirmdiena, 11.decembris

Kas to būtu domājis, ka amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta kļūs par tādu topu plēsoņu?! Savulaik viņa stilistiski flirtēja starp popu un kantri, taču pēdējos garadarbos pārliecinoši nosliekusies spēcīga popa virzienā, un rezultāts ir redzams – arī Sviftas sestais studijas albums ir praktiski visu valstu topu Nr.1, atskaitot specifiskākas mūzikas cienītājus Francijā. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Marta Grigale "Pai Pai" [1]

Ceturtdiena, 7.decembris

Savulaik “astronauti” izdeva albumu “Kuš Kuš”, tagad Martai Grigalei ir mazā platīte ar nosaukumu “Pai Pai” – šādi turpinot, latvju mūziķiem pavērsies plašs darbalauks līdzīgus nosaukumus prātojot, piemēram, “Cui Cui”, “Fui Fui”, “Buļ Buļ” un tamlīdzīgi… Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Oskars Deigelis "Mūza"

Trešdiena, 6.decembris

Lai ko varētu pārmest kādreizējam šova "OKartes skatuve" dalībniekam Oskaram Deigelim, bet enerģijas un centības trūkumu gan ne. Savulaik viņš pat teicās pametam popmūziku un gribēja pievērsties dievam, savu apņēmību stiprinot ar vēlmi doties uz štatiem un pievienoties kādai tur esošai draudzei, tomēr mūzikas spēks acīmredzot bijis stiprāks. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers