NRA autori / Lolita Roze

Lolita Roze

IETEIKUMI, lai līgošana būtu dzīvniekiem draudzīga

Ceturtdiena, 22.jūnijs

Svētīgus vasaras saulgriežus saimniekiem un viņu mīluļiem! Līgo svētki ir laiks, kad daudzi dodas ciemos un līdzi ņem savus četrkājus. Īpaši pilsētniekiem, kuri izbrauks uz laukiem, gribu likt pie sirds: lūdzu, suņiem pie kaklasiksnas nodrošiniet piekariņus ar savu tālruņa numuru, lai nejaušas pazušanas gadījumā svešā vietā atradēji var nekavējoties ar jums sazināties. Vairāk »

 

Lolita Roze

VIEDOKLIS: Nevajag ļaut uz ielām vairoties kaķiem! [1]

Piektdiena, 16.jūnijs

Šorīt sanāca kašķis ar kaimiņu, kura izpratne un līdz ar to arī attieksme pret dzīvniekiem ir palikusi aizvēsturiskos laikos: suns metru garā ķēdē pie skārda nojumes gadiem raustās, augas diennaktis žēli gaudojot. Iela pilna ar mežonīgiem bezsaimnieku kaķiem, kuri visi sterilizēti. Vairāk »

 
 
 
 

Lolita Roze

PATVERSME: Nevairojiet negribētus kaķu pūļus! [5]

Piektdiena, 2.jūnijs

Ja jūsu vasaras mītnē vai pilsētas mājoklī pieklīst kaķene, meklējiet iespējas viņu laikus sterilizēt, nevis žēlīgi piebarojiet un sagaidiet, kad jūsu īpašumā pasaulē tiek laists pulciņš negribētu mazuļu. Nelolojiet ilūzijas, ka pieklīdušais kaķis pazudīs. Nepazudīs, ja vien kaut reizi iedosiet paēst! Kaķene apbērnosies, ja nav sterilizēta, bet runcis pēc tam uz savu barošanās vietu atvedīs sievu ar bērneļiem... Vairāk »

 
 

Lolita Roze

NODERĪGI: Kā parūpēties par kaķēnu [3]

Sestdiena, 20.maijs

Ir sācies pamesto kaķēnu laiks. Šoreiz neapelēšu pie to ļaužu sirdsapziņas, kuri spēj vieglu roku mazuļus izsviest mēslainē, mežā vai ceļmalā tā vietā, lai sterilizētu kaķeni. Šoreiz ieteikums tiem, kas sastapuši savā ceļā kaķēnu, lems ņemt viņu mājās un paturēt. Vairāk »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers