NRA autori / Linda Rone

Linda Rone

GRIĶU DIĒTA: Atslodze pēc svētkiem [7]

Otrdiena, 3.janvāris

Ir tradīcijas un rituāli arī gastromiskajā jomā, ko vairākums cilvēku atkārto regulāri. Apjomīgas maltītes gadumijā daudziem liek regulāri katru jauno gadu sākt ar apņemšanos vismaz kādu laiku ierobežot sevi ēšanas baudās, bet daudzi ir daudz radikālāki un jaunu gadu gatavi sākt ar diētu. Vairāk »

 

Linda Rone

VĒRTS IZMĒĢINĀT: Labākie draugi vīrusu laikā

Otrdiena, 8.novembris

Līdz ar ziemas spējo uzrašanos, aktualizējas nepieciešamība pa rokai turēt pārbaudītus līdzekļus, kas noderētu kā pirmā palīdzība pret saaukstēšanos. Tautas medicīnas arsenālā ir daudz padomu, bet šoreiz par garšvielām, kas noder ne tikai kā maltītes garšas uzlabotājas, bet arī kā labs vairogs pret dažādām sezonas laika radītām kaitēm. Vairāk »

 

Linda Rone

UZZINI, kur notiek Jāņu ielīgošana

Ceturtdiena, 16.jūnijs

Vēl pirms lielās līgošanas daudzviet Latvijā notiek dažādi pasākumi, kuru apmeklēšana varētu līdzēt gan sagatavoties šiem svētkiem, gan sevī atraisīt šim gadskārtu ritam vēlamo noskaņojumu. Vairāk »

 

Linda Rone

Klāt Meteņi

Ceturtdiena, 18.februāris

Sestdien, 20. februārī, Turaidas muzejrezervātā notiks Meteņu svinēšana kopā ar Siguldas folkloras kopu Senleja. Vairāk »

 

Linda Rone

Zelta globuss – drāmai uz Zemes, komēdijai uz Marsa

Otrdiena, 12.janvāris

Svētdien Holivudas Ārzemju preses asociācijas (Hollywood Foreign Press Association, HFPA) balvas Zelta globuss (Golden Globe) 73. pasniegšanas ceremonijā par pērnā gada labāko dramatisko filmu atzīta filma Cilvēks, kurš izdzīvoja (The Revenant), bet par Labāko komēdiju vai mūziklu tika atzīta filma Marsietis (The Martian). Vairāk »

 

Linda Rone

Venēcijas Zelta lauva ceļo uz Venecuēlu

Otrdiena, 15.septembris

Pasaulē vecākais kinofestivāls – Venēcijas kinofestivāls – noslēdzies, par labāko filmu šogad atzīstot Venecuēlas režisora Lorenso Vigasa debijas filmu No tālienes (Desde Alla), kas vēsta par apspiestu geju mīlestību. Vairāk »

 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers