NRA autori / Jānis Lasmanis

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Iekšējie konflikti arī "Saskaņai" neiet secen [2]

Trešdiena, 21.jūnijs

Runājot par šķelšanos un nesaskaņām spēcīgākajās partijās, parasti tiek piesaukta Vienotība un tās liberālāk noskaņotais spārns. Par Vienotības biedru nesavietojamību un iekšējiem konfliktiem partijas kongresos patīk atgādināt Saskaņas līderim Nilam Ušakovam, taču arī šim spēkam nav sveši iekšējie konflikti. Tikai dienu pirms jaunās Jelgavas domes pirmās sēdes no partijas izslēgts vēlēšanās vislielāko atbalstu guvušais Sergejs Stoļarovs. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Vienotībai" paredz sarežģītus laikus [3]

Otrdiena, 20.jūnijs

Vienotība, kurai līdz pašvaldību vēlēšanām tā arī neizdevās sasniegt tās priekšsēdētāja noteikto mērķi – desmit procentus reitinga, septembra beigās būs kongress. Politikas eksperti uzskata, ka tajā partijai jāpieņem revolucionāri lēmumi, pretējā gadījumā tās izzušana ir neizbēgama, bet līdz tam organizācijai, iespējams, būs jāpārdzīvo šķelšanās. Par to, ka Vienotības kongress pēc pašvaldību vēlēšanām nepieciešams pēc iespējas ātrāk, pirms vēlēšanām izteicās bijusī partijas valdes locekle Sandra Kalniete. Arī tagad viņa uzskata, ka partijai būtu labāk, ja kongress notiktu pēc iespējas ātrāk. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Sabiedrības iniciatīva: Grib aizliegt stipro alkoholu pārdot tirdzniecības centros [9]

Pirmdiena, 19.jūnijs

Tikai pagājušajā nedēļā Saeima par spīti nozares iebildumiem apstiprināja likumprojektu, kas nosaka, ka, sākot ar nākamā gada aprīli, Latvijā būs aizliegts pārdot alkoholu lielajās plastmasas pudelēs. Bet pilsoniskajā sabiedrībā dzimusi jauna alkohola tirdzniecību ierobežojoša ideja – aizliegt stipro alkoholu pārdot tirdzniecības centros. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Belokoņs vēlas valsts aizsardzību Kirgizstānā [2]

Pirmdiena, 12.jūnijs

Kaut arī baņķierim Valērijam Belokoņam Kirgizstānas tiesa piespriedusi brīvības atņemšanu uz 20 gadiem, visticamāk, viņam, atrodoties Eiropas Savienībā, par iespēju nonākt cietumā šā sprieduma dēļ nav jāuztraucas. Vienlaikus nav skaidrs, kādā mērā šajā procesā iesaistījušās Latvijas varasiestādes, lai aizstāvētu savu pilsoni. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Vai "Saskaņa" pārņems varu arī Daugavpilī un Liepājā? [7]

Piektdiena, 9.jūnijs

Pēc pašvaldību vēlēšanām vienā no Latvijas lielajām pilsētām Daugavpilī līdzšinējais mērs zaudējis amatu, bet Liepājā politisko spēku sarunas par jaunās koalīcijas veidošanu tikai sākušās. Tomēr jau tagad zināms, ka abās pilsētās sadarbosies Saeimā atšķirīgās ierakumu pusēs esoši politiskie spēki. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Jaunievēlēto deputātu uzticība pašvaldībai apšaubāma [7]

Trešdiena, 7.jūnijs

Sākot strādāt jaunievēlētajām pašvaldībām, Saeimu pametīs seši tās deputāti, kas veiksmīgi startējuši vēlēšanās. Taču nav skaidrs, vai viņi vēlētājiem dotos solījumus centīsies pildīt visu sasaukuma laiku vai pēc padsmit mēnešiem atkal centīsies atgriezties Saeimā, mēģinot kapitalizēt pašvaldībās gūto vēlētāju uzticību. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Saskaņa/GKR" izlien caur adatas aci [53]

Pirmdiena, 5.jūnijs

Sevi par labēji centriskajiem dēvējošajiem spēkiem nav izdevies realizēt savu mēŗki un gāzt astoņus gadus Rīgā valdošo Saskaņas un Gods kalpot Rīgai! duetu. Pievīla vēlētāji ar savu pasivitāti. Taču nu jau uz trešo termiņu ievēlētajam tandēmam vajadzēs būt daudz uzmanīgākiem, jo spēku samērs gavaspilsētā ir mainījies un opozīcijai būs lielākas iespējas ietekmēt domes darbu, liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Kurš sajūt uzvaras garšu Rīgā - partiju prognozes un mēru kandidātu solījumi [4]

Piektdiena, 2.jūnijs

Sestdien noslēdzas pašvaldību vēlēšanas, un jau svētdienas rītā būs zināmi to provizoriskie rezultāti, kas ļaus noteikt galvaspilsētas attīstības kursu nākamajiem četriem gadiem. Politiķi, kas savu kampaņu sākumā pauda neiedragājamu pārliecību, ka vēlēšanās uzvarēs, nu kļuvuši piesardzīgāki. Sākotnējo pārliecību par saviem spēkiem nav zaudējis vien Saskaņas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers