NRA autori / Jānis Lasmanis

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Reģionāļi" bez līdera strādās vēl ilgi

Trešdiena, 16.augusts

Gatavojoties nākamajām Saeimas vēlēšanām, Latvijas Reģionu apvienība centīsies piesaistīt vairākas reģionālās partijas, tādēļ pagaidām organizācija nolēmusi strādāt bez valdes priekšsēdētāja, pēc organizācijas pārstāvju sapulces informēja tās priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Vienotība uz "pilsoņu kara" sliekšņa [15]

Otrdiena, 15.augusts

Ja mūsu platuma grādu iedzīvotāji būtu apveltīti ar karstāku temperamentu, veiksmīgs būtu tas derību slēdzējs, kas šonedēļ paredzētajā Vienotības kongresā prognozētu kārtīgu izkaušanos starp Edvarda Smiltēna un viņa kursa aizstāvjiem un Solvitas Āboltiņas līnijas sekotājiem. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Reģionāļi" spiesti kuģot bez stūrmaņa [1]

Pirmdiena, 14.augusts

Kamēr vairākuma skatieni pievērsti politiskajām batālijām Vienotībā, ne mazāk aizraujošas norises vērojamas arī Saeimas opozīcijā strādājošajā Latvijas Reģionu apvienībā. Tai joprojām neizdodas atrast kādu, kas būtu ar mieru uzņemties partijas vadītāja pienākumus. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Vēlas reglamentēt masku un hidžābu valkāšanu [13]

Pirmdiena, 7.augusts

Vecrīgas viesu atzinību šovasar ieguvušas divas jaunas čellistes, kas visnotaļ baudāmo muzikālo sniegumu papildinājušas ar baltām, Venēcijas karnevālos izmantotajām līdzīgām maskām. Vai šis aksesuārs jaunietēm palīdz pārvarēt kautrīgumu vai gūt lielāku peļņu, lai paliek viņu ziņā, bet nākamgad, ja piepildīsies Tieslietu ministrijas iecere, viņām nēsāt maskas būs liegts. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Smiltēna pretstāve Āboltiņai ieilgst [6]

Ceturtdiena, 3.augusts

Vienotības priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns partiju aizvien dziļāk ved šaurajā bezizejā, no kuras izspraukties iespējams, tikai nometot lieko svaru – pašu E. Smiltēnu vai partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu. Savukārt izmocītās organizācijas rehabilitēšana varētu tikt uzticēta iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim vai Rīgas domes opozicionāram Vilnim Ķirsim. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Vēl viens plankums "oligarhu lietas" izmeklētāju mundierī [9]

Otrdiena, 1.augusts

Tā dēvētās oligarhu lietas izmeklēšanas kvalitāti vētīt drīz sākošajā parlamentārās izmeklēšanas komisijā ievēlētā Mārtiņa Šica palīdze piedalījusies šīs lietas izmeklēšanā. Pastāv viedoklis, ka šis fakts rada interešu konfliktu, taču tam nepiekrīt ne deputāts, ne viņa kolēģi no citām frakcijām. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Migla ap "Vienotību" neizklīst [7]

Ceturtdiena, 27.jūlijs

Vienotības priekšsēdētāja vietnieka Edvarda Smiltēna aktualizētais jautājums par Solvitas Āboltiņas atrašanos partijas Saeimas frakcijas vadītāja amatā joprojām paliek atklāts. To partija, visticamāk, lems kongresā, kurā tai ievēlēs jaunu valdi un priekšsēdētāju. Kandidāti šiem amatiem var pieteikties līdz 11. augustam. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Pavļuts vēlētājus centīsies atņemt "Saskaņai" [22]

Ceturtdiena, 27.jūlijs

Bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts paziņojis par jaunas partijas dibināšanu. Partijas iecerētie darbi pirms programmas izveides vēl netiek atklāti, taču tie būs vērsti uz to, lai saliedētu pašlaik divās kopienās dzīvojošo sabiedrību. Tādēļ partija atbalsta Valsts prezidenta ierosinājumu visus nepilsoņu ģimenēs dzimušos bērnus automātiski atzīt par Latvijas pilsoņiem. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Grīļīgā "Vienotība" sašķobās vēl vairāk [27]

Pirmdiena, 24.jūlijs

Ieilgušā krīzē dzīvojošās Vienotības priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns neveiksmju un kļūdu muklājā partiju ievilcis vēl dziļāk. Organizācijas priekšsēdētāja amatam virzītais politiķis paziņojis, ka aptur savu kandidēšanu uz priekšsēdētāja amatu un var organizāciju pat pamest, jo nav apmierināts, ka viņa kandidatūra nav vienīgā partijas biedru apspriestā. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Kalnmeiers izaicina likumdevēju [14]

Piektdiena, 21.jūlijs

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers ir pārliecināts, ka prokuratūra, uzraugot un izmeklējot tā dēvēto oligarhu lietu, rīkojusies pēc labākās sirdsapziņas un ievērojot likumu. Ja parlamentārās izmeklēšanas komisija, kuru vēlas izveidot Vienotība, konstatēs pretējo, viņš aicina uzsākt ģenerālprokurora atlaišanas procedūru. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Lembergs aicina pierādīt "Rīdzenes sarunu" autentiskumu [30]

Ceturtdiena, 20.jūlijs

Tā dēvētās Rīdzenes sarunas, kuru atreferējumos ietekmīgiem politiķiem, tajā skaitā Aivaram Lembergam, tiek piedēvēta politisko un ekonomisko norišu vēlamo attīstības scenāriju plānošana, nav leģitīmas. Par to, aicinot pierādīt pretējo, ir pārliecināts sarunās visbiežāk citētais A. Lembergs. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers