NRA autori / Jānis Lasmanis

Jānis Lasmanis

Valdošie nezina, kā izdabūt Rimševiču no Latvijas Bankas [1]

Otrdiena, 20.februāris

Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča nonākšana aizdomās par kukuļošanu turamā kārtā radījusi virkni jautājumu vieniem un izdevību citiem. Likumdevējam nav skaidrs, kā panākt, lai viņš atkāpjas no amata, savukārt Saeimas vēlēšanās startēt gatavie politiķi uz šā fona jau spodrina savus mundierus. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Vienotība" svaida sevi mesijas kārtā [23]

Pirmdiena, 19.februāris

Bez Vienotības Latvijai nav nākotnes. Šāds bija partijas domes sēdes vadmotīvs. Tās laikā partijas līderi nevairījās atzīt aizvadītajos gados pieļautās kļūdas, taču vēl tiešāk tika kritizēti politiskie konkurenti – galvenokārt koalīcijas partneri. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Lielbritānija vēlreiz apliecina draudzību ar Latviju [7]

Piektdiena, 16.februāris

Neraugoties uz to, ka Lielbritānija pamet Eiropas Savienību, tās divpusējās attiecības ar Latviju nemainīsies. Lielvalsts apņēmusies turpināt uzsākto sadarbības kursu arī aizsardzības jautājumos. Šādu vēstījumu parlamenta ārlietu speciālisti saklausījuši Lielbritānijas Pārstāvju palātas priekšsēdētāja Džona Berkova ceturtdienas runā Saeimā. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Līdaka pošas prom no politikas [7]

Trešdiena, 14.februāris

Ļoti iespējams, ka 13. Saeimas vēlēšanās Zaļo un zemnieku savienībai būs jāstartē bez saraksta otrā vēlētāju visvairāk mīlētā kandidāta. Ingmārs Līdaka nolēmis atgriezties pie savas sirdslietas – viņš kandidē uz valdes locekļa amatu Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Kučinska valdībai - divi gadi: Kā vērtēt tās darbu? [22]

Ceturtdiena, 8.februāris

Enerģiska un apņēmības pilna, reizēm politiski neizlēmīga, bet par darba rezultātiem joprojām pāragri spriest. Šādi pēc divu gadu darba premjerministra Māra Kučinska valdību vērtē eksperti. Divi gadi, kopš darbu sāka M. Kučinska veidotā valdība, apritēs svētdien, 11. februārī. Vērtējot valdības pirmo darba gadu, eksperti bija atturīgi, vien uzteica, ka jaunais Ministru kabinets ir atvērtāks sarunām ar sociālajiem partneriem, un ar cerībām lūkojas nākotnē, kad vajadzētu parādīties vismaz nojaušamiem iesākto reformu augļiem. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Jauna spriedze attiecībās ar Krieviju [35]

Trešdiena, 7.februāris

Krievijas mobilo ballistisko raķešu sistēmu Iskander izvietošana uz pastāvīgu palikšanu Kaļiņingradā nav uzskatāma par jaunu draudu Latvijai, taču vēlreiz apliecina, ka pretēji publiski paustajam Krievija neievēro starptautiskās saistības. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

ASV valdības "Putina sarakstā" - ietekmīgais "Latvijas balzama" īpašnieks Jurijs Šeflers [8]

Ceturtdiena, 1.februāris

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijas publiskotajā, par Putina sarakstu jau nodēvētajā dokumentā publicēti vismaz četri ar Latviju saistīti ļoti turīgi uzņēmēji, kas guvuši labumu no Krievijā valdošā režīma. Līdzīgi mūsu ietekmīgākajam sabiedrotajam – ASV, arī Latvija pagaidām negrasās pret šīm personām vērsties plašāk. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Deputātu pārbaudīs ar melu detektoru pielaides dēļ [6]

Trešdiena, 31.janvāris

Saskaņu pārstāvošais Saeimas deputāts Jānis Tutins (attēlā), iespējams, Saeimas Nacionālās drošības komisijā varēs uzsākt pilnvērtīgu darbu. Ģenerālprokurors atcēlis Satversmes aizsardzības biroja (SAB) lēmumu, ar kuru politiķim tika liegta iespēja iepazīties ar valsts noslēpumu saturošu informāciju. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Steigā virza čekas maisu atvēršanu [18]

Trešdiena, 31.janvāris

Noraidot Saeimas Juridiskā biroja iebildumus, parlamenta Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija otrdien nolēma izskatīšanai Saeimā virzīt priekšlikumu par bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu nodošanu arhīvam to publiskas pieejamības nodrošināšanai. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers