NRA autori / Jānis Lasmanis

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Artuss Kaimiņš muti brūķe, bet mērenāk [4]

Ceturtdiena, 19.oktobris

Sākot deputāta gaitas, Artuss Kaimiņš īsā laikā divas reizes stājās Saeimas Ētikas komisijas priekšā, lai atbildētu par deputātam neatbilstošu rīcību. Tagad politiķis kolēģu dusmas izpelnījās ar nedaudz konstruktīvāku rīcību un veiksmīgi izvairījās no smagākā iespējamā soda. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Nacionālā apvienība vadību uzticēs Dzintaram [14]

Otrdiena, 17.oktobris

Četrus gadus pēc tam, kad Visu Latvijai! un Tēvzemei un Brīvībai/LNNK apvienība oficiāli kļuva par vienotu partiju, organizācija nolēmusi atteikties no divu līdzpriekšsēdētāju ievēlēšanas. Paredzams, ka pēc partijas kongresa decembrī par tās vienīgo vadītāju kļūs Raivis Dzintars. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Otrajā raundā "Melnā Kārļa" pretinieks būs rafinētāks [3]

Trešdiena, 11.oktobris

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis cīņā par latviešu valodas ieviešanu krievvalodīgajās skolās jau guvis rūdījumu un iesauku Melnais Kārlis. Arī turpinot pirms 13 gadiem aizsākto, pretstāve ministram būs, un tā solās būs rafinētāka, taču ne tik demonstratīvi spīva kā 2003. un 2004. gadā. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Lakmusa papīrs kārtībai KNAB [5]

Otrdiena, 10.oktobris

Pateicoties tā dēvētajām Rīdzenes sarunām, kļūs skaidrs, cik kvalitatīvi daudzus gadus iekšējo konfliktu plosītajā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) organizēta valsts noslēpumu saturošas informācijas glabāšana Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

"Saskaņa". Vārti uz valdību neveras [27]

Otrdiena, 10.oktobris

No opozīcijas izrausties nekādi nespējošā Saskaņa likvidējusi vienu no biežāk piesauktajiem šķēršļiem šā mērķa sasniegšanai – lauzts sadarbības līgums ar Krievijas varas partiju Vienotā Krievija. Līgumu savulaik parakstījušais Saskaņas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs gan teic, ka nekādas politiskās dividendes no šā lēmuma negaida. Tādas nesola arī sevi par labēji centriskām dēvējošās koalīcijas partijas, bet Saskaņa ir gatava, ka to var pamest ar šādu lēmumu neapmierinātie partijas biedri. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Rīgas domnieki atrota piedurknes "kautiņam" [2]

Pirmdiena, 9.oktobris

Uzsākot darbu Rīgas domē, Nilu Ušakovu un Andri Ameriku no galvaspilsētas troņa tā arī negāzušie spēki solīja, ka valdošajai partiju savienībai mierīgas dienas nebūs. Šis solījums ir godam pildīts, taču arī koalīcija netur rokas klēpī un, iespējams, ķērusies pie metodēm, kas diskreditē to. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Vēlēšanas tuvojas: Deputāti dod cerību neiespējamam priekšlikumam [1]

Ceturtdiena, 28.septembris

Līdz 13. Saeimas vēlēšanām jāgaida nedaudz vairāk par gadu, taču Saeimas deputāti, šķiet, jau tagad gatavojas priekšvēlēšanu maratonam un ar šķietami neviltotu izpratni izturas pret tautas iniciatīvām likumu jaunradē. Proti, parlamentārieši tālākai izpētei virza priekšlikumu, kas paredz jaunas un lielākas pievienotā vērtības nodokļa bāzes likmes ieviešanu, kas saskaņā ar koalīcijas vienošanos nav iespējama. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers