NRA autori / Imants Vīksne

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Mediju naudu Sorosa domubiedriem [4]

Otrdiena, 25.aprīlis

Latvijas medijos sabiedriski nozīmīgu saturu veidos un nacionālo kultūrtelpu par valsts naudu stiprinās personas, kas bijušas vai joprojām ir saistītas ar miljardiera Džordža Sorosa ietekmi. Teju pusmiljons eiro publiskā finansējuma sadalīts galvenokārt savējo lokā. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Nākamie soļi tiesu teritoriju reformā

Pirmdiena, 24.aprīlis

Visu Latgales tiesu apvienošanu zem divām mātes tiesām atzīstot par veiksmīgu pilotprojektu, tagad arī pārējos tiesu apgabalos plānota teritoriāla reformēšana. Jautājums tiks skatīts jau tuvākajās Tieslietu padomes sēdēs. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Tiesā Maidana cilvēknīdējus [21]

Piektdiena, 21.aprīlis

Tiesas priekšā stājušies vēl divi izstādes Maidana cilvēki iespējamie demolētāji – Anatolijs Kuzmins un Aleksandrs Kasimovs. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem uzbrukumiem, ko neviesmīlīgajā Rīgā piedzīvoja ukraiņu veidotā izstāde, toreiz 2015. gada 11. oktobrī naktī viņi nodarīja vislielākos postījumus. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Būvniecībā mēģinās cīnīties ar nodokļu zagšanu

Trešdiena, 19.aprīlis

Būvniecības valsts kontroles biroja un Ekonomikas ministrijas organizētais forums Būvniecības nedēļa ievērojams ar to, ka nozarē strādājošie puslīdz atklāti pasaka, ko cits par citu domā – būvnieki par uzraugiem, pasūtītāji par arhitektiem, bet visi kopā par valsts īstenoto regulējumu. Tas joprojām ir pilnveidošanas stadijā, un nozari gaida būtiskas izmaiņas. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Valsts biotopus uzraudzīs Juris Jātnieks [3]

Ceturtdiena, 13.aprīlis

Dabas aizsardzības pārvalde, kas šogad sāk apgūt Eiropas Savienības atvēlētos astoņus miljonus eiro Latvijas dabas vērtību apzināšanai, tikusi pie jauna priekšnieka. Iestādi līdz ar biotopu kartēšanu un pārējiem vides aizsardzības projektiem turpmāk vadīs Juris Jātnieks. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Teritoriālā reforma dara bažīgu Augstāko tiesu

Trešdiena, 12.aprīlis

Latgales tiesu apvienošanas projekts Tieslietu ministrijas ieskatā norit veiksmīgi, un līdz Latvijas simtgadei tiesu teritoriālā reforma tiks pabeigta arī pārējos reģionos. Procesu dalībniekiem tas var nozīmēt lielāku braukāšanu, sekojot iztiesājamo lietu maršrutam. Jautājums par Rīgas tiesu atslogošanu pagaidām nav atrisināts. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

863 ugunsgrēki: Joprojām svilinām kūlu, bet uz pusi retāk [2]

Piektdiena, 7.aprīlis

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests līdz vakardienai reģistrējis 863 kūlas ugunsgrēkus. Latvija deg. Bet labā ziņa tā, ka teju uz pusi mazāk nekā pērn, kad vecā zāle bija svilusi jau 1462 reizes. Taču sabiedrībā joprojām nav vienprātības, vai katrs degošas zāles lakums ir uzskatāms par ugunsgrēku vai tomēr racionālu saimniekošanu. Šādu viedokli sekmē Dabas aizsardzības pārvaldes iestāšanās par kontrolētas dedzināšanas izmantošanu vismaz aizsargājamu teritoriju apsaimniekošanā. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Meroni/Kristovska priekšvēlēšanu ainiņa [22]

Trešdiena, 5.aprīlis

Neatkarīgā un tagad arī KNAB ir saņēmuši divu dokumentu kopijas, kas rada aizdomas par centieniem ietekmēt pašvaldību vēlēšanu rezultātus Ventspilī ne visai krietniem līdzekļiem. Iespējams, iesaistīta ārzemju nauda, melīgi valkāts divu eksprezidentu vārds, un maz ticams, ka šos tēriņus Ģirts Valdis Kristovskis grasās deklarēt kā partijas Vienotība priekšvēlēšanu izdevumus. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Druķis atkāpjas. Par uzņēmuma naudu apmaksājis paša kāzu mielastu, sapircies dāvaniņas [24]

Otrdiena, 4.aprīlis

Būvnieku un arhitektu aprindās pagājušajā nedēļā jau baumoja, ka Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktoram Pēterim Druķim nāksies atkāpties no amata. Par sava vecā kantora Inspecta Latvia naudu viņš apmaksājis paša kāzu mielastu un vēl sapircies dāvaniņas – sadzīves tehniku, gultu un citas jaunlaulātajiem nepieciešamas lietas. Piektdien viņš iesniedza atlūgumu ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam. Vairāk »

Imants Vīksne
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers