NRA autori / Imants Vīksne

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

"Ryanair" nekaunība: Biļetes tirgo par zemu cenu, bet reisus atceļ [1]

Piektdiena, 13.oktobris

Zemo cenu lidsabiedrība Ryanair iemetusi tirgū kārtējo fantastisko piedāvājumu – viena vietā nu jau divi miljoni biļešu par īpaši zemu cenu. Taču ticamība, ka šo biļešu pircēji tiešām kaut kur aizlidos, nebūt nav simtprocentīga. Kompānija atceļ jau izpirktus reisus līdz pat nākamā gada martam, bet patērētāju tiesību iestādes pret šo plānošanas haosu ir bezspēcīgas. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

NRA PĒTA, vai pārvēršamies par militāro poligonu zemi [47]

Ceturtdiena, 12.oktobris

Armijas darbošanos Šķēdes militārās aviācijas poligonā apgrūtina vēja parku attīstība, naftas ieguves plāni un Liepājas ostas izplešanās. Tāpēc valdība nolēmusi pretgaisa aizsardzības poligona vajadzībām atvēlēt prāvu zemesgabalu otrpus Liepājai – Jūrmalciemā. Paplašināt un prāviem ieguldījumiem bagātināt plānots arī četrus esošos militāros poligonus: Ādažus, Lāčusilu, Meža Mackevičus un Skrundas militāro pilsētiņu. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Rasnačs atsakās no tiesībām nogalināt [7]

Otrdiena, 10.oktobris

Tieslietu ministram un valsts sekretāram nav nepieciešamas īpašās tiesības ar mutisku pavēli atļaut nogalināt sadumpojušos ieslodzītos. Tieslietu ministrija piekritusi Latvijas Juristu apvienības rosinājumam grozīt Ieslodzījuma vietu pārvaldes likumu, un šodien priekšlikums tiek skatīts atbildīgajā Saeimas komisijā. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne, no Strasbūras
 

Imants Vīksne, no Strasbūras

EK sola pusmiljardu par 50 000 migrantu uzņemšanu; Latvija darījumam saka - nē [86]

Ceturtdiena, 5.oktobris

Eiropas Komisija nākusi klajā ar izmisuma piedāvājumu dalībvalstīm migrantu apsaimniekošanā – ņemiet afrikāņus un dabūsiet naudu. Pusmiljards par 50 000 personu. Latvijas valdība šajā darījumā piedalīties negrasās. Taču arī Eiropas Parlamentā top jaunas idejas migrantu apsaimniekošanā. Negribi afrikāņus? Maksā ragā. Vairāk »

Imants Vīksne, no Strasbūras
 
Imants Vīksne, no Strasbūras
 

Imants Vīksne

VID sāks kalpot angliski [4]

Pirmdiena, 2.oktobris

Vēl pirms Ekonomikas ministrija sniegusi valdībai ziņojumu par valsts pārvaldes iespējām uzņēmumu apkalpošanā līdztekus valsts valodai izmantot arī angļu valodu, Valsts ieņēmumu dienests nācis klajā ar plāniem jau no nākamā gada ārvalstu investorus sākt konsultēt angļu mēlē. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Nolietoto riepu izgāztuve, kas nelegāli izveidota Rīgā, nav sarukusi arī pēc skandalēšanās

Pirmdiena, 2.oktobris

Nolietoto riepu izgāztuve, kas nelegāli izveidota Rīgā, Starta ielā, nav sarukusi arī pēc lielas skandalēšanās – Valsts vides dienests uzņēmumam Riepu bloki uzlicis reāli nesamaksājamu sodu gandrīz 13 miljonu eiro apmērā, taču uzņēmums arī šo sodu, tāpat kā iepriekšējos, apstrīdējis. Līdz tiesai lieta pagaidām nav nonākusi. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Ar bezjēdzīgām ziedojumu akcijām Zemessardzei tracina sabiedrību [45]

Ceturtdiena, 28.septembris

Turpinoties organizācijas LATO rosinātajai ziedojumu akcijai zemessargu atbalstam – nakts redzamības iekārtu iegādei, zināmu neizpratni izraisījis fakts, ka šāda izmantojuma iekārtas tieši pašlaik iepērk arī Aizsardzības ministrija. Taču militārie iepirkumi notiek lēni, smagnēji, un, kā skaidro kampaņas iniciatori, spēja redzēt zemessargiem nepieciešama nekavējoties. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

"Viedsargs". Prototips militārās industrijas izrāvienam [2]

Piektdiena, 22.septembris

Apliecinot savu stratēģiski svarīga uzņēmuma statusu, Latvijas Mobilais telefons kopīgi ar Rīgas Tehnisko universitāti un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem izstrādā mobilo platformu Viedsargs ar militāro lietu internetu. Šis ir daudzsološs prototips, kas gada laikā var pārtapt mūsu militārās industrijas veiksmes stāstā. Derēs gan pašiem, gan eksportam. Vairāk »

Imants Vīksne
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers