NRA autori / Imants Vīksne

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

NATO kaujas grupa nokomplektēta [7]

Otrdiena, 20.jūnijs

Ar karogu ceremoniju un bataljona parādi oficiāli sākta NATO Latvijas kaujas grupas darbība. Šīs nav mācības. Šī ir īsta operācija. Katra no trim Baltijas valstīm un Polija saņēmušas savu aizsardzības komplektu, un kopumā tie ir vairāk nekā 4000 labi apmācītu un ekipētu karavīru. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Daži valstiski padomi eksportētājiem [1]

Pirmdiena, 19.jūnijs

Latvijas uzņēmējiem vajadzētu domāt par savu eksporta darījumu apdrošināšanu un, izvēloties tirgu, kurā startēt, jāsāk ar mazāk blīvi apdzīvotām un domāšanas ziņā radniecīgām valstīm. Savukārt drosmīgākajiem vērts pievērsties Centrālāzijas tirgum – riskanti, bet garšīgi. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

"Skonto" grupējas prom uz ārzemēm [3]

Piektdiena, 16.jūnijs

Lielam būvniecības uzņēmumam Latvija ir pārāk mazs tirgus, taču arī atņemtais industriālās drošības sertifikāts nospēlējis savu lomu uzņēmēja Gunta Rāvja plānos. Deviņi viņam piederošie būvniecības uzņēmumi tiek apvienoti vienā holdingā – Skonto grupā – un turpmāk koncentrēsies darbam ārzemēs. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

VID jāsargā Amserv no publicitātes [1]

Ceturtdiena, 15.jūnijs

Pirms pusgada Neatkarīgā Valsts ieņēmumu dienestam iesniedza sarakstu ar automašīnām, kas, iespējams, izmantotas PVN shēmās un saistītas ar kompāniju Amserv, – Toyota un Lexus marku dīleri. Izmeklēšanas gaitā VID uzdevums ir noskaidrot, vai un kurā ķēdes posmā pazudis PVN. Un – vai tas noticis nelikumīgi vai tikai viltīgi. Taču uzzināt par pārbaudes rezultātiem ir neiespējami, jo likumi shēmotājus sargā no publicitātes. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Cirka cīņa būs galā rīt [16]

Trešdiena, 14.jūnijs

Gluži kā uz pēdējo kauju abas dzīvnieku draugu kopas vāc atbalstītājus ceturtdienas protesta akcijai pie Saeimas. No vienas puses – tradicionālā cirka – cilvēku un dzīvnieku sadraudzības aizstāvji. No otras – radikālie dzīvnieku brīvības un gaļas aizlieguma sludinātāji. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Sīkbūvniecība kļūs vienkāršāka [3]

Pirmdiena, 12.jūnijs

Sarežģītas birokrātiskas procedūras līdz šim daudzus iedzīvotājus atturējušas no apkārtējās vides labiekārtošanas likumīgā ceļā. Turpmāk veikt sīkus būvniecības darbiņus būs krietni vienkāršāk – lai dārza vidū iesēdinātu betona vardi, celiņu ieklātu vai riteņu novietni līdzās mājai pieskrūvētu, vairs nebūs jāpasūta pie arhitekta paskaidrojuma raksts un jāpiesaista dižciltīgi topogrāfijas speciālisti. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Aizliegums fotografēt valdības ēku: Cīņas ar terorismu imitācija [8]

Piektdiena, 9.jūnijs

Līdz šim aizliegums kaut ko fotografēt vai filmēt bijis saistīts ar personu tiesībām uz privātās dzīves neaizskaramību, bodnieku savstarpējo konkurenci, autortiesībām un drošību tādā izpratnē, ka cirka akrobāta apžilbināšana var noslēgties ar neplānotu lidojumu. Valdība nule ir ievērojami paplašinājusi to objektu loku, pie kā īpašnieks drošības apsvērumu dēļ ir tiesīgs pielikt zīmi «bez saskaņošanas fotografēt, filmēt aizliegts». Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

NRA skaidro, kā mūsu armija gatavojas sabiedroto uzņemšanai [2]

Otrdiena, 6.jūnijs

Ierodoties uz ilgāku palikšanu Latvijā NATO spēku bataljonam un līdztekus vēl uzņemot ievērojamu daudzumu karavīru mācībās Saber Strike, Latvijas aizsardzības resoram nākas strādāt teju ekstrēmā režīmā. Ik dienas jāpabaro 3000 karavīru, ir jāceļ kazarmas, stāvplači un militāras būves, jācīnās ar provokācijām informatīvajā telpā un vēl jāgatavojas rudenī plānotajiem Krievijas militārajiem manevriem Zapad 2017. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

VĒLĒŠANAS 2017: Īpatnības, ērmības un vidējais kandidāts

Piektdiena, 2.jūnijs

465 saraksti no 49 partijām, 31 partiju nereģistrēta apvienība un vēl 103 vēlētāju apvienību saraksti sākuši cīņu par iekļūšanu kādā no 119 vēlēšanu apgabaliem. Pašvaldību politikā iesaistīties vēlas 8945 cilvēki ar visdažādāko pieredzi un prasmēm – sākot no bijušā valsts prezidenta, beidzot ar kumēdiņu rādītājiem un bezdarbniekiem. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Imants Vīksne

Uz diviem riteņiem un pilsētā iekšā [1]

Trešdiena, 31.maijs

Latvijas motobraucēju sabiedrībā vērojams stabils pieaugums –aptuveni trīs procenti gadā. Jaunākajās tendencēs ietilpst vairāk sieviešu uz motocikliem un lielāka motoparka daudzveidība gan stilu, gan izmaksu ziņā. To parāda konkurss Latvijas gada motocikls 2017. Vairāk »

Imants Vīksne
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers