NRA autori / Ilze Šteinfelde

Ilze Šteinfelde

Tirgotāji sola: Cena augļiem un dārzeņiem samazināsies

Piektdiena, 20.oktobris

Samazinot PVN likmi Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem, tiem veikalos ir jākļūst lētākiem. Lai PVN samazinājumu kāds neizmantotu savtīgos nolūkos, ceturtdien tika parakstīts četrpusējs sadarbības memorands, kurā tirgotāji apņemas, ka pēc likuma stāšanās spēkā nodrošinās atbilstošu gala cenas samazinājumu. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

Bezkontakta maksājumu kartēm būs lielāki limiti

Trešdiena, 18.oktobris

Starptautisko karšu organizāciju VISA un MasterCard prasības nosaka, ka no 2020. gada visām maksājumu karšu pieņemšanas ierīcēm Eiropā būs jāpieņem maksājumu kartes ar bezkontakta norēķinu iespējām. 2018. gada aprīļa vidū tiks palielināts maksājumu limits, tas ir, summa, līdz kurai netiks prasīta PIN koda ievade bezkontakta norēķiniem ar maksājuma karti. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

Īpašuma nodokļa slogs nākamgad nepieaugs [10]

Trešdiena, 11.oktobris

Nekustamo īpašumu kadastrālās vērtības nākamgad saglabāsies esošajā līmenī, kas ļauj cerēt, ka arī nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) nākamgad nepieaugs. Tomēr, tā kā pašvaldībām ir diezgan liela izvēles brīvība NĪN likmju piemērošanā, daļai būvju un māju īpašnieku jārēķinās ar nodokļa kāpumu, ja netiks izpildītas vietējās varas prasības. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

Latvijā iepirkšanās kāre atgriezusies [1]

Pirmdiena, 9.oktobris

Pēdējos desmit gados jaunu lielu tirdzniecības centru atvēršana vai esošo būtiska paplašināšana Latvijā bija retums, bet šogad, jūtot pircēju pieaugošo vēlmi iepirkties, vairākas kompānijas ir uzsākušas būvēt jaunus tirdzniecības centrus vai realizēt projektus, kas savulaik dažādu iemeslu dēļ tika atlikti. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

TŪRISMS: Zelta rudens Siguldā ar mobilo gidu kabatā

Piektdiena, 6.oktobris

Rudenim sākot iekrāsot lapas, Siguldas domes un Siguldas Tūrisma informācijas centra darbiniekiem arvien biežāk nākas atbildēt uz jautājumu – vai jau ir īstais brīdis Siguldas zelta rudens baudīšanai. «Sajūta, ka ir sācies zelta rudens, katram ir savādāka. Vieniem tas ir brīdis, kad lapas sāk dzeltēt, citiem – kad koki jau ir nometuši daļu savas rotas un tā klāj zemi kā krāšņs paklājs,» atklāj Siguldas mērs Uģis Mitrevics. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

Latvieši šokā – "Stenders" piederēs ķīniešiem [16]

Ceturtdiena, 5.oktobris

Kopš septembra beigām Latvijā radītā uzņēmuma SIA Stenders vienīgais īpašnieks ir Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums CICC Ehealthcare Investment Fund. Līdz ar šīm izmaiņām likvidēta līdzšinējā padome un iecelta jauna Stenders valde trīs cilvēku sastāvā. Visi jaunie valdes locekļi ir Ķīnas pilsoņi. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

NRA skaidro, vai zemniekiem uzspiedīs dārgās OCTA polises [7]

Ceturtdiena, 5.oktobris

Valdības akceptētie grozījumi Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā paredz, ka transportlīdzekļu īpašniekiem turpmāk OCTA būs jāiegādājas ne tikai tad, ja transportlīdzekli izmanto ceļu satiksmē, bet arī tad, ja ar to pārvietojas pa tīrumiem, mājas pagalmu vai jebkuru citu vietu, kur iespējama transportlīdzekļa braukšana. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

"Mediju nams" sarūpē dāvanas abonentiem [1]

Otrdiena, 3.oktobris

Pirms sācies gada nogales iepirkšanās drudzis, ir laiks nesteidzoties izvērtēt, kādus preses izdevumus nākamgad lasīt, baudot ar rīta kafiju vai atvelkot elpu pēc darba nedēļas. SIA Mediju nams visu savu izdevumu – laikraksta Neatkarīgā Rīta Avīze, izdevuma Sporta Avīze, brīvdienu žurnāla Vakara Ziņas un žurnāla Praktiskā Astroloģija – abonentiem ir sarūpējis dāvanas. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
Ilze Šteinfelde
 

Ilze Šteinfelde

Nākamgad maksa par elektrību samazināsies [23]

Piektdiena, 29.septembris

Īstenojot obligātās iepirkuma komponentes (OIK) reformu, nākamgad maksa par elektrību samazināsies ievērojamai daļai mājsaimniecību, kā arī uzņēmumiem, kas efektīvi izmanto savu elektrības pieslēgumu jaudu. Klientiem atsakoties no liekajām jaudām, nākotnē lētāka varētu kļūt arī jaunu elektrības pieslēgumu ierīkošana. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers