NRA autori / Arno Jundze

Arno Jundze

KULTŪRA: Roulinga bez biksēm [2]

Piektdiena, 2.februāris

Šonedēļ Latvijas grāmatniecības nozarē uzpeldēja kāds nesmukums, kas vienā vai citā veidā var krietni iezāģēt Latvijas izdevējiem starptautiskajos grāmatu tirgos. Proti, kārtējo reizi atklājušies fakti par iespējamiem autortiesību pārkāpumiem, kuros savulaik jau apsūdzēts ne viens vien mūsu valsts izdevējs. Vairāk »

Arno Jundze
 
Arno Jundze
 

Arno Jundze

Briti nāk! Šovakar melnais humors Dailes teātrī [1]

Piektdiena, 26.janvāris

Par britu humoru, īpaši melno humoru, ir dzirdēti divi viedokļi. Ir īpatņi, kas rauc degunu un spriež, ka stulbāk nevar būt. Savukārt lielākajai daļai planētas iedzīvotāju tas liek smieties līdz spēku izsīkumam. Ne jau velti arī Latvijā Burkā kundze vai izcilu žulti apveltītais neciešamais doktors Martins ir elki, pie kuriem televīzijas programmu veidotāji atgriežas jau gadiem. Vairāk »

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Viesturs Rudzītis: Latvieši ir atbildīgi par to, kas notika padomju valstī [55]

Ceturtdiena, 18.janvāris

Pēc Jāņa Rokpeļņa atzīšanās sadarbībā ar VDK, sajūta bija īpatnēja. Tādu ažiotāžu un spiedienu uz Latvijas Rakstnieku savienību vēl nebija nācies izbaudīt. Tas nebija viegli vai vienkārši, tāpēc nācās daudz domāt, kas notiks, kad čekas maisam pavērsies gals. Tādās reizēs der parunāties ar speciālistiem. Tāpēc uz sarunu par VDK mantojumu aicināju psihoterapeitu Viesturu Rudzīti, lai uzklausītu viņa viedokli šajā jutīgajā jautājumā. Vairāk »

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Būs skatāmi Vijas Celmiņas darbi

Trešdiena, 17.janvāris

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ziņo, ka janvāra beigās Kupola zālē tiks atklāta ASV dzīvojošās latviešu mākslinieces Vijas Celmiņas izstāde Vija Celmiņa. Vienpadsmit darbi un filma. Vairāk »

Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētājs
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers