NRA autori / Arno Jundze

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Pravieši un zivis [10]

Piektdiena, 28.aprīlis

Pirmais maijs nāk, un atkal jau jautājums, kam, pie vella, šie Darba svētki, kurus neviens nekad nesvin un kuru vienīgais labums ir brīva diena kalendārā? Katrreiz, kad es to sev uzdodu, man ir jādomā, kurš tad īsti ir muļķis – mēs vai mūsu senči, latvieši sastrādātām tulznainām rokām, ar kuriem tagad visi lepojas vietā un nevietā. Vairāk »

Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 

Arno Jundze

Latvijas Literatūras gada balvas laureāti

Pirmdiena, 24.aprīlis

Piektdien mūzikas namā Daile notika Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) pasniegšanas pasākums. Tajā tika paziņoti un apbalvoti laureāti piecās nominācijās, sveikta speciālbalvas ieguvēja Anita Rožkalne un mūža balvas laureāts – Uldis Bērziņš. Vairāk »

Arno Jundze
 
Arno Jundze
 

Arno Jundze

TŪRISMS: Piza, Fiesole un citi labumi [2]

Sestdiena, 22.aprīlis

Noslēdzot trīs rakstu sēriju par iespēju apceļot Itāliju ziemā, jūsu uzmanībai vēl divi maršruti, kas tika izmēģināti, tā teikt, uz paša ādas, vispirms lidojot uz Milānu, tad no turienes ar vilcienu dodoties tālāk uz Florenci. Vairāk »

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Subotņiki un grila sezona [27]

Piektdiena, 21.aprīlis

Laika prognozēm ir nepārprotama līdzība ar politiķu priekšvēlēšanu solījumiem. Mēs visi labi zinām – beigās mūs tāpat apčakarēs! Vienalga savās fantāzijās izgaršojam solītos saulainos uz siltos svētkus, bet tie, kā vienmēr, pienāk auksti, sniegoti un vēja brāzmu raustīti. Jautājums, kāpēc šīs prognozes aizgūtnēm jāpublicē, dzenot ļaudis depresijā, un kāpēc par tām vispār jātērē nauda, jo tiem, kam pietika prāta paskatīties uz lielveikalu piedāvājumu pirms Lieldienām, viss bija skaidrs arī bez meteorologu ikvakara pasaciņām. Vairāk »

Arno Jundze
 
Arno Jundze
 
Arno Jundze
 

Arno Jundze

KULTŪRA: Boloņas bērnu literatūras tirgū [2]

Pirmdiena, 10.aprīlis

No malas raugoties, itālieši šķiet ģimeniskāki par latviešiem, turklāt nereti redzams, ka tieši tēvi ļoti labprāt darbojas ar mazajām atvasītēm. Iespējams, tāpēc itālieši, meklējot savu nišu grāmatu pasaulē, apstājušies pie šķietami mazāk ierastas izvēles – Boloņas grāmatu tirgus ir lielākais bērnu grāmatu tirgus Eiropā. Vairāk »

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Ar rekviēmu fonā [5]

Piektdiena, 7.aprīlis

Lieldienas tuvojas, un pavisam drīz tās būs klāt, kopā jaucoties ierastajai pavasara buķetei Latvijā: neparedzamiem laika apstākļiem, bērzu sulām, gājputniem, pūpoliem, satiksmes sastrēgumiem, nesaprotamiem valdības lēmumiem, kristīgām apcerēm un gluži cilvēciskai vēlmei atpūsties. Kā pēc nedēļas gaidāmās Lieldienas saplānot, tas, protams, jūsu ziņā, galvenais tikai nekļūt par kādu no tiem idiotiem, kas sabojā svētku noskaņojumu citiem. Vairāk »

Arno Jundze
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers