NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Āgenskalna tirgus kaislības: 10 miljoni nodokļu naudas remontam vai "LIDL" lielveikals [5]

Otrdiena, 28.novembris

Āgenskalna tirgus būs atvērts vēl tikai decembrī, bet ar nākamā gada 1. janvāri to slēgs. Iedzīvotāji vāc parakstus tirgus aizstāvībai, bet Rīgas domē norāda, ka pagaidām nav līdzekļu tirgus rekonstrukcijai, jo pilsēta neplāno ieguldīt tikai pašvaldības naudu. Šodien Rīgas domē tiek sasaukta ārkārtas Pilsētas īpašuma komitejas sēde, kurā opozīcijas deputāti grib saņemt skaidrojumu par situāciju vecākajā un lielākajā Pārdaugavas tirgū. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Zolitūdes traģēdijas vietā grib būvēties [13]

Pirmdiena, 27.novembris

Par Zolitūdes traģēdiju Priedaines ielā 20 atgādina pagaidu piemiņas vieta 2013. gada 21. novembra traģēdijas upuriem. Visiem saskatāma arī 12 stāvu dzīvojamā ēka, kas bija savienota ar sagruvušo lielveikalu un ko Rīgas pašvaldība uzskata par graustu un vēlas, lai to nojauc. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Izrēķini pats, kura ir tava veiksmīgākā diena

Piektdiena, 24.novembris

Numeroloģijā atkarībā no dzimšanas datuma un mēneša ir nosakāms individuālais gads, mēnesis un pat diena, kas var atšķirties no reālā kalendāra datuma. Ir cilvēki, kuri individuālajai dienai un tās simboliskajai nozīmei nepievērš uzmanību, bet ir arī tādi, kuri ir pārliecināti, ka pastāv «labās» un «sliktās» dienas, un atkarībā no tām rīkojas. Piemēram, izvairās no finanšu darījumiem vai tālākiem braucieniem. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Par viņu runā - Intars Rešetins [12]

Trešdiena, 22.novembris

Aktiera un režisora Intara Rešetina uzvārds pēdējā laikā tiek locīts itin bieži, un tā vien šķiet, ka viņš pats par to parūpējas. Te paziņo, ka «Spēlmaņu nakts» balvai nominētās izrādes nav cienīgas tur būt, nopeļot kolēģu darbu, te pavēsta, ka ir vīrietis pusmūžā un var runāt, ko grib, arī to, ka viņam viss esot pie pakaļas. Pirms pašvaldību vēlēšanām viņš publicēja ierakstus sociālajos tīklos par Maskavas roku galvaspilsētā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Kur tā elle un kur tie ļaunie gari meklējami? [7]

Otrdiena, 21.novembris

Novembris subjektīvi šķiet drūmākais gada mēnesis. Agri satumst pēcpusdienās, sniega nav, un zeme snauž melna. Oktobrī vismaz priecē lapu krāsas, decembrī – sniegs un izjūta, ka gads sāks griezties uz gaišo pusi, kad dienas kaut par minūti, bet kļūst arvien garākas. Un kad vēl, ja ne veļu laikā parunāt par tādām parādībām kā elle, ļaunie gari un viņu izdzinējiem. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Pagājuši četri gadi. Kad Zolitūdes traģēdijai varēs pielikt punktu? [9]

Otrdiena, 21.novembris

«Tas var mainīties tikai ar bargu tiesas spriedumu un drosmīgu tiesnesi, kurš šo bargo tiesas spriedumu pieņem,» ar šādu secinājumu izskan dokumentālās filmas Paraugprāva reklāmas rullītis. Filma televīzijas ekrānos – šovakar. Par to, kas notika pirms četriem gadiem – 2013. gada 21. novembrī – Rīgā, Zolitūdē, un par to, kas ir mainījies kopš tā laika. Vai arī – nav. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Saeimas grautiņu dalībnieks – īpaši bīstams [23]

Piektdiena, 17.novembris

Septembrī Liberecas tiesa Čehijā pieņēma lēmumu, ka tā dēvētās 2009. gada bruģa revolūcijas dalībnieks Ansis Ataols Bērziņš ir jāizdod Latvijai, kur viņam jāizcieš cietumsods. A. A. Bērziņš arī tagad ir ieslodzījumā – Liberecā. Pagaidām nav saņemts sprieduma tulkojums latviski, tāpēc Ansis, visticamāk, Ziemassvētkus sagaidīs ārpus Latvijas. Cietumā. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Vai mēs mīlam šo valsti? [5]

Otrdiena, 14.novembris

Saruna, kurā ir sajūta, ka tiek noplēsta āda un tūdaļ sāks sāpēt viss, ko tā bija pasargājusi. Pirms Latvijas 99. jubilejas «Praktiskā Astroloģija» sarunājās ar sertificētu psihologu un psihoterapeitu Aivi DOMBROVSKI. Par cilvēka un valsts mijiedarbību, par svētku izjūtu un mīlestību, kuras nav. Saku – depresīva mums saruna sanākusi, Aivis Dombrovskis atbild: «Es teiktu, ka reāla.» Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Bezzobaini aizstāv bērnus pret pedofiliem [5]

Piektdiena, 10.novembris

Valsts probācijas dienestam tagad ir pienākums ziņot bāriņtiesai par probācijas klientiem, kas notiesāti par seksuāliem noziegumiem. Iepriekš likums neuzlika par pienākumu informēt par notiesātajiem dzimumnoziedzniekiem. Varēja informēt, bet varēja arī neziņot par to, ka bāriņtiesas darbības teritorijā apmeties bērniem potenciāli bīstams cilvēks. Taču tas, kas uz papīra noteikts kā pienākums, nenozīmē, ka pēc būtības likumā daudz kas mainījies. Bāriņtiesām nav atraisītas rokas, lai aizsargātu bērnus īpašāk nekā līdz šim. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers