NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre

Lietuva un Somija pret vasaras laiku [24]

Piektdiena, 15.decembris

Lietuvas Seima deputāti ir neatlaidīgi – jau vairākus gadus cilā jautājumu par atteikšanos no pārejas uz vasaras laiku. Vairākums Lietuvas iedzīvotāju – 78 procenti aptaujāto – šādu pulksteņa grozīšanu neatbalsta tagad un arī iepriekš neatbalstīja. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Druvinieks: Āgenskalna tirgus ir jāremontē, ja negribam piedzīvot vēl vienu Zolitūdes "Maximu" [4]

Ceturtdiena, 14.decembris

Plosīšanās ap Āgenskalna tirgu atgādina 2009. gada janvāra nemierus pie Saeimas. Cilvēki tiek uzkurināti, bet, tiklīdz īstenie kūdītāji ierauga, ka sastrādājuši kārtīgas nepatikšanas, tā pazūd, toties satracinātie cilvēki meklē veidus, kā izlādēt spriedzi. Pāris dienu laikā par Āgenskalna tirgus saglabāšanu sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv parakstījušies vairāk nekā 500 cilvēku. Taču tirgu negrasās likvidēt. Tirgus te bijis un būs, arī lielveikalu teritorijā nebūvēs, kā tika apgalvots kādā viltus ziņā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Uzmanies! Grausts Rīgā, Marijas ielā 6, sāk apdraudēt garāmgājējus [1]

Trešdiena, 13.decembris

Graustu Marijas ielā 6 joprojām neizdodas sakārtot, un nu tas sāk apdraudēt garāmgājējus. Bīstamās detaļas Rīgas pašvaldība ir nokalusi, bet jautājums joprojām ir atklāts: kad abi ēkas īpašnieki beidzot spēs vienoties par līdzekļu izlietojumu ēkas sakārtošanā un turpmāko tās izmantošanu, vai arī pagājušā gadsimta sākumā būvētais kādreizējais īres nams būs jānojauc. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Jaunais uzņēmuma vadītājs Aivars Gontarevs: "Rīgas namu pārvaldniekā" viss nav slikti [14]

Pirmdiena, 11.decembris

Kopš oktobra vidus SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) valdes priekšsēdētājs ir Aivars Gontarevs. Bijis SIA Latio Namsaimnieks vadītājs, priekšsēdētāja padomnieks stratēģisko pakalpojumu attīstības jautājumos SIA Latio un valdes loceklis citos uzņēmumos. Viņam ir augstākā izglītība nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā, divi maģistra grādi – tieslietās un uzņēmējdarbības vadībā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Remigranti: kāpēc viņi neatgriežas Latvijā? [21]

Ceturtdiena, 7.decembris

Pagājušajā gadā Latvijā bija 56 000 brīvu darbavietu, bet šogad – jau 70 000. Tas nozīmē, kā darbaspēka problēma kļuvusi akūta, tikai jautājums, no kurienes ieradīsies strādājošie – vai tie būs mūsu pašu remigranti vai trešo valstu pilsoņi. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Solis tuvāk Okupācijas muzeja piebūvei [6]

Otrdiena, 5.decembris

Latvijas Okupācijas muzeja piebūve Nākotnes nams līdz Latvijas simtgadei netiks uzbūvēta, un tagad projekta īstenošana notiek ar citu saukli – nevis «pabeigt Nākotnes namu līdz Latvijas simtgadei», bet «Nākotnes nama pamatakmens ir jāieliek 2018. gadā». Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Holokausts: Nedalāmās atmiņas [4]

Pirmdiena, 4.decembris

Borisa Mafcira dokumentālā filma Atmiņu lādes ir sestā no kopumā astoņām, kas veido kino antoloģiju Holokausts PSRS teritorijā. Atmiņu lādes ir Latvijas stāsts. «Man svarīgi, kādas ir atmiņas šodien,» B. Mafcirs saka sarunā ar Neatkarīgo. Un kādas tās ir? Holokausts kļūst par Latvijas vēstures daļu, viņš atbild. Kamēr tās būs tikai ebreju atmiņas, bet ne Latvijas vēstures daļa, tikmēr atmiņas būs atsvešinātas. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Izrēķini pats! Ko par tevi stāsta dzimšanas datums

Piektdiena, 1.decembris

Dzimšanas datums atklāj cilvēka rakstura slēpto šķautni, ko var salīdzināt ar Mēness neredzamo pusi. Ne velti saka, ka no malas labāk redzams. Dzimšanas datums parāda to, kā mūs saskata un vērtē citi. Tie ir mūsu talanti un nereti arī neizmantotās iespējas. Tā ir mūsu dabas ēnas puse, kas liek rīkoties neizskaidrojami pretrunīgi un pieļaut nelāgas kļūdas. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Trokšņi ir slimību un nāves iemesls [1]

Piektdiena, 1.decembris

Trokšņa radīto kaitīgo seku novērtējumā konstatēts, ka nozīmīgāko ietekmi uz iedzīvotāju veselību Latvijas galvaspilsētā rada autotransporta radītais troksnis, bet atsevišķās teritorijās nozīmīgāko ietekmi rada aviosatiksme un sliežu ceļu transports. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers