NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Centrāltirgus plaukst, citi Rīgas tirgi nīkuļo [12]

Piektdiena, 24.februāris

Lauku labumi pilsētas viducī – Vidzemes tirgus devīze vēl skan, bet pats tirgus nīkuļo. Arī Āgenskalna tirgum vairs nav kādreizējo apgriezienu, bet jautājums, protams, ar kuru laika periodu salīdzinām. Rīgas Centrāltirgus toties zeļ un plaukst. A/s Rīgas Centrāltirgus nekomentē, kāds ir pircēju pieprasījums pēc Āgenskalna un Vidzemes tirgiem. Vajag tos vai tomēr ne? Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Notāri palīdzēs sociāli mazaizsargātajiem [2]

Trešdiena, 22.februāris

Notāru dienās 1. un 2. martā notāri bez maksas konsultēs savos birojos un publiski plaši pieejamā vietā tāpat kā iepriekšējos gados, bet šogad notāri dosies mājas vizītēs pie sociāli mazāk aizsargātiem cilvēkiem, kuri neprot vai dažādu iemeslu dēļ nespēj nokārtot juridiskus jautājumus. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Kas nestrādā, tas nedzīvo Lielbritānijā [7]

Trešdiena, 22.februāris

Lielbritānijas un Eiropas Savienības (ES) šķiršanās paredzēta 2019. gadā, un šobrīd Brexit sarunās viens no Latvijai būtiskākajiem jautājumiem ir mūsu valsts pilsoņu turpmākais statuss Apvienotajā Karalistē. Nav precīzi zināms, cik Latvijas valstspiederīgo tur dzīvo un strādā – 100 000 vai 150 000, taču, loģiski domājot, kāds būtu iemesls tieši viņu vai, vērtējot plašāk, baltiešu viesstrādnieku izraidīšanai? Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Atzinība – sešiem arhitektiem [1]

Otrdiena, 21.februāris

Rīgas dome vakar pasniedza atzinības balvas pagājušā gada labākajiem arhitektiem. Par tādiem konkursa žūrija atzina Daigu Veinbergu, Vitu Palkovņikovu, Alvi Zlaugotni, Arni Kleinbergu, Artūru Lapiņu un Vītautu Biekšu. Atzinības tika piešķirtas arhitektūras skatē 2016. gada balva Rīgas arhitektūrā atzīmēto būvju autoriem, kas devuši nozīmīgu pienesumu pilsētas arhitektūrā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Kolumbārijs uzbūvēts

Pirmdiena, 20.februāris

Pirmais kolumbārijs Rīgā un Latvijā izveidots II Meža kapos, un plānots, ka šopavasar tajā varēs veikt apbedījumus. Pieprasījums esot. Meža kapu kolumbārijā ir 288 nišas, un katrā no tām būs iespējams novietot četras pelnu urnas. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Iesniedz papildināto Skanstes tramvaja projektu [3]

Pirmdiena, 20.februāris

Šodien SIA Rīgas satiksme (RS) iesniedz Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA) papildināto Skanstes tramvaja projekta dokumentāciju atkārtotai vērtēšanai. Projekta nosaukums ir Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstība, un tramvaja līnijas izbūve uz Skansti ir tikai viena no tā sastāvdaļām. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

TŪRISMS: Svētais Kazītis aicina atvērt sirdis un makus [3]

Sestdiena, 18.februāris

Marta pirmajās brīvdienās Viļņā tiek svinēta Lietuvas aizgādņa – Svētā Kazimira – svētki, un arī šogad 4. martā var aut kājas ceļam uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu. Kazīša, Kazjuka, kā debesu aizgādni mīlīgi dēvē lietuvieši, amatnieku brīvdabas tirgus ir vecākais un lielākais ne tikai kaimiņvalsts galvaspilsētā, bet par tādu iecelts arī starp pārējām Baltijas valstīm – Latviju un Igauniju. Un pat – Eiropā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

VEF kultūras pils apmeklētājus gaidīs rudenī [1]

Ceturtdiena, 16.februāris

Atjaunotā VEF kultūras pils durvis vērs tieši pirms valsts 99. jubilejas svinībām – šogad 17. novembrī paredzēta svinīgā atklāšana, bet ekspluatācijā ēku plānots nodot mēnesi iepriekš. Pēc kultūras pils aizvēršanas izskanēja bažas, vai ēkas atjaunošanai būs iespējams iegūt Eiropas fondu līdzekļus un kad tajā varēs atgriezties vairāk nekā 40 radošie kolektīvi. Pašlaik VEF kultūras pilī ir paveikti apmēram 47 procenti no projektā paredzētajiem darbiem, sacīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers