NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre

Barikāžu laiks, atceres laiks

Otrdiena, 17.janvāris

Barikāžu atceres pasākumi Latvijā jau sākušies un noslēgsies piektdien, 20. janvārī. Kopš 1997. gada 20. janvāris ir noteikts par Barikāžu aizstāvju atceres dienu – uzbrukuma laikā Iekšlietu ministrijai Bastejkalnā gāja bojā pieci cilvēki. Šodien un 19. janvārī 1991. gada barikāžu muzejā barikāžu dalībniekiem pasniegs pateicības rakstus, bet 27. janvārī tos pasniegs Tukumā. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Nosūdz Skanstes tramvaja projektu [1]

Pirmdiena, 16.janvāris

Skanstes tramvaja projekta uzraugs sabiedrība par atklātību Delna vērsies Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) un, sadzīviski runājot, nosūdzējis SIA Rīgas satiksme (RS) saistībā ar izsludināto konkursu par jaunās tramvaja līnijas būvprojekta izstrādi. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Mācīs risināt ģimenes konfliktus

Ceturtdiena, 12.janvāris

Šogad ģimenes strīdus palīdzēs risināt mediatori jeb neitrāli starpnieki, kuri vadīs pārrunas starp strīdniekiem tādā veidā, lai konfliktā iesaistītie mēģinātu atrast pieņemamāko un konstruktīvāko risinājumu. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

ASTROLOĢES REDZĒJUMS. Rīgas pils Baltās zāles lāsts [4]

Otrdiena, 10.janvāris

Rīgas pilī atkal cietusi atjaunotā greznā Baltā zāle – šoreiz trešdaļa telpas griestu noplūdinātas ar ūdeni. 2013. gada jūnijā ugunsgrēkā cietušās Baltās zāles postījumu apmērs bija nesalīdzināmi lielāks, tās pārsegums bija pilnībā sadedzis, liesmas dzēšot, telpa salieta ar ūdeni. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Mājai uzkrājums ir nepieciešams [3]

Piektdiena, 6.janvāris

Ir stājušies spēkā grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā, ar kuriem papildināti daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieku esošie pienākumi un tiesības. Vai grozījumi būtiski mainīs dzīvokļu īpašnieku pienākumus un tiesības? Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Auto pātaga iedarbojas uz alimentu nemaksātājiem [1]

Ceturtdiena, 5.janvāris

No februāra ziņas par uzturlīdzekļu parādniekiem vairs netiks publiskotas Uzturlīdzekļu garantiju fonda (UGF) administrācijas mājaslapā, bet no aprīļa UGF būs tiesības tā dēvētajiem alimentu nemaksātājiem aizliegt izmantot transporta līdzekļa vai kuģošanas līdzekļa vadīšanas tiesības. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Zolitūdes traģēdija: bilanci sāks savilkt gada vidū [1]

Otrdiena, 3.janvāris

Zolitūdes traģēdijas krimināllietā tiesas sprieduma vēl nav, toties daudz cerīgāk ir noskaņots advokāts Aldis Gobzems – viņš pieļauj, ka gada vidū varēs «savilkt bilanci» par to, ar cik daudzām viņa pārstāvētajām traģēdijā bojāgājušo ģimenēm ir parakstīta vienošanās par naudas atbalsta 100 000 eiro izmaksu un cik daudzi šo atlīdzību ir saņēmuši. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

DABAS VĒROTĀJS: ziema būs gara, bet bez barga sala

Otrdiena, 3.janvāris

Slēpotāji gaida sniegu, bet slidotāji – ledu. Vakar Rīgā ieraudzījām sniega pārslas, bet cik noturīga būs sniega kārta? Solīts, ka šonedēļ piedzīvosim ziemīgu laiku ar sniegu un pat sniegputeni valsts rietumu un dienvidu daļā. Piekrastē gaidāms spēcīgs vējš, un gaisa temperatūra noslīdēs zem mīnus 10 grādu atzīmes. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Jauno gadu sagaida ar solījumiem, cerībām un kritiku

Pirmdiena, 2.janvāris

Filmēšanās ģimeniskā, neformālā vidē, solījumi, kļūdu atzīšana un personiska informācija – šoreiz Latvijas Valsts prezidenta un Ministru prezidenta Jaungada nakts uzrunas nebija noformētas ar pamācībām un oficiāliem simboliem, pat ne Valsts prezidenta un Ministru prezidenta standartu uz galda, ne valsts karogu fonā. Tikai kamīns un eglīte, galds un kumode. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers