NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Par viņu runā - Elīna Maligina [14]

Ceturtdiena, 22.jūnijs

Kļuvusi zināma kā aktrise Elīna Dzelme, pēc tam – režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva, arī gleznotāja, līdz apprecējusies ar miljonāru Valēriju Maliginu, AS «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju. Aprīļa nogalē ievēlēta par vīra vadītā uzņēmuma meitasuzņēmuma SIA «Silvanols» valdes priekšsēdētāju. Tiem, kuri par šādu karjeras lēcienu brīnījās (maigi teikts), viņa atcirta, lai vērtē darbu un rezultātus. Uzņēmuma izplatītajā paziņojumā Elīna Maligina ir gaumīgi atzinusi: «Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji.» Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Kas ir īsts šamanis? [2]

Otrdiena, 20.jūnijs

Šamaņi, ar tiem saistītie rituāli un rituālos izmantotie priekšmeti Latvijā tiek uztverti lielākoties ar virspusējām zināšanām, iespējams, tāpēc šķiet aizraujoši, intriģējoši, bet cik ticami ir tas, ka Latvijā tiešām praktizē šamaņi? Vai, pārfrāzējot jautājumu: tie, kuri sevi dēvē par praktizējošiem šamaņiem, tādi ir? Un ko viņi praktizē? Turklāt vai katram ir viedoklis par to, kas ir šamanis, tāpēc arī tik daudz strīdu par un ap viņiem. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Palielinājies nepilngadīgo noziedznieku skaits, meiteņu kļūst vairāk [5]

Otrdiena, 20.jūnijs

Pirms gadiem desmit policisti brīdināja, ka nepieskatīti un nenodarbināti bērni vasarā noraujas kā no ķēdes un pastrādā vairāk pārkāpumu, lai nebūtu jāsaka – noziegumu. Saskaņā ar policijas ikgadējiem pārskatiem par nepilngadīgo noziedzības stāvokli nevarētu sacīt, ka gados jauno likumpārkāpēju būtu kļuvis daudz vairāk. Pērn salīdzinājumā ar 2015. gadu gan vērojams reģistrēto nepilngadīgo izdarīto noziedzīgo nodarījumu skaita pieaugums, bet tas bijis neliels. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

"Vienas nakts izīrētājus" pārbauda [3]

Piektdiena, 16.jūnijs

Sludinājumu portālos ss.lv un airbnb.com acis ņirb, lasot neskaitāmus sludinājumus ar piedāvājumu īrēt dzīvokli uz vienu nakti. Cenas dažādas – gan pieticīgi prasīti 20 eiro, gan 55 eiro. Arī vienas nakts izīrētājiem būtu jāmaksā nodokļi, jo viņi veic saimniecisko darbību un gūst labumu, bet kāda ir reālā situācija? Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

NOJAUKT? Padomju laikā būvētām daudzstāvu mājām nākamgad iestāsies 100% nolietojums [27]

Piektdiena, 16.jūnijs

Padomju laikā būvētās daudzstāvu mājas nebūt nav vienādi sliktas kvalitātes. Krievijā karstas diskusijas izraisīja Valsts domes likumprojekts atļaut galvaspilsētas pašvaldībai nojaukt Maskavā padomju laikā celtās daudzdzīvokļu mājas un pārvietot 1,6 miljonus cilvēku. Ko lai saka tie rīdzinieki, kas dzīvo Āgenskalna priedēs? Grāmatvediski šīm mājām 2018. gadā iestāsies 100 procentu nolietojums un, turpinot lietot grāmatvedības terminoloģiju, tās būtu jānoraksta. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Iz­skait­ļo cil­vē­ka iz­ska­tu jeb to, ko ap­slēpj ār­ējie dotumi

Trešdiena, 14.jūnijs

Gri­bam to vai ne, bet iz­skats ir glu­ži kā vi­zīt­kar­te, pēc ku­ras vis­pirms vēr­tē mūs un ci­tus vēr­tē­jam mēs. Ga­dās, ka ār­ējais iz­skats ir mal­di­nošs, bet kurš gan to kon­sta­tēs, pirms nav sā­cis sa­ru­nu un uz­zi­nā­jis par mū­su lie­lis­ko eru­dī­ci­ju, iz­ci­la­jiem ta­lan­tiem vai ap­bu­ro­ša­jām rak­stu­ra īpa­šī­bām? Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Beztermiņa īres līgumus grasās likvidēt [2]

Trešdiena, 14.jūnijs

Dzīvojamo telpu īres likumprojekts piedzīvo otro vai pat trešo elpu, iepriekšējie varianti bija ļoti par labu vienai (īrniekiem) vai otrai (izīrētājiem) pusei. Tagad Ekonomikas ministrijas izstrādātie un sabiedriskai apspriešanai nodotie priekšlikumi vairāk nekā iepriekšējie līdzsvaro īrnieku un izīrētāju tiesības un pienākumus. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Pārdaugavā 20. un 27. jūnijā nebūs karstais ūdens [1]

Pirmdiena, 12.jūnijs

A/s Rīgas siltums informē, ka otrdien, 20. jūnijā, tiks veikta hidrauliskā pārbaude siltumcentrāles Ziepniekkalns siltumtīklos, tāpēc siltumenerģijas patērētāji Ziepniekkalna rajonā, kas aptver Vienības un Ulmaņa gatves, Bauskas, Graudu, Valdeķu un Ozolciema ielas, nesaņems karsto ūdeni. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers