NRA autori / Antra Gabre

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Stiklotas lodžijas legalizācija – vairāki simti eiro [5]

Piektdiena, 20.oktobris

Kāda Rīgas dzīvokļu īpašnieku kooperatīva biedri vēlējās legalizēt aizstiklotās lodžijas – daži bija iegādājušies dzīvokļus, un tajos lodžijas bija iestiklotas bez saskaņošanas ar būvvaldi, tātad notikusi patvaļīga būvniecība, citi vienkārši gribēja sakārtot īpašuma dokumentus, jo kooperatīvs bija pasūtījis vienotu skici visām ēku lodžijām. Liels bija viņu pārsteigums, kad Valsts zemes dienestā uzzināja, cik šis pasākums izmaksās. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Kas ir "putnu zodiaks"? [3]

Ceturtdiena, 19.oktobris

Ne pārāk bieži, bet dzirdēts, ka tradicionālo zodiaku – Auns, Vērsis, Dvīņi, Mežāzis utt. – mēģina pielīdzināt gan latviešu budēļu laika maskām (Nāve, Dzērve, Vilks, Lācis), gan citiem simboliem, un reizumis uzvirmo diskusijas arī par 13. zodiaka zīmi Čūsknesi. Vai zodiaka zīmes tiek attiecinātas arī uz putniem? Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Uz pašvaldības atbalstu ēku atjaunošanai Rīgā varēs pretendēt vairāk namīpašnieku

Trešdiena, 18.oktobris

Nākamgad uz pašvaldības atbalstu ēku atjaunošanai Rīgā varēs pretendēt vairāk namīpašnieku – ne tikai tāpēc, ka palielināts līdzfinansējums kultūras pieminekļu saglabāšanas programmā, bet arī tāpēc, ka līdzfinansējumu varēs iegūt vēl citas ēkas (kas būvētas līdz 1940. gadam) visā pilsētas teritorijā, turklāt pašvaldības līdzfinansējumu beidzot varēs saņemt padomju gados būvēto daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iedzīvotāji. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Kas turpmāk "apkops" radiatorus Rīgā?

Trešdiena, 18.oktobris

Akciju sabiedrības Rīgas siltums (RS) noslēgtie līgumi ar dzīvokļu īpašnieku biedrībām, kooperatīviem, citiem apsaimniekotājiem un dzīvokļu īrnieku pilnvarotajām personām joprojām ir spēkā, uzsver RS Informācijas daļas vadītāja Agnete Bušta. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Latvijas Republika. Taro numeroloģijā tas nozīmē– Atturība [2]

Pirmdiena, 16.oktobris

Taro un numeroloģija. Numeroloģe Aija Stabiņa šīs zināšanas apvieno, un tās ļauj dziļāk pētīt cilvēka dabu un plašāk interpretēt skaitļu nozīmi. Viņa teic, ka profesionāls numerologs prot pateikt ne tikai to, kur cilvēkam sāp, proti, kādas problēmas viņa dzīvē saskrējušas rindu rindām, bet arī to, kādas zāles lietot jeb kā tikt galā arī ar pārmantotām un šķietami neatrisināmām likstām. Taro numeroloģija trāpa precīzi, pat ja nekādus jaunus melnos punktus cilvēka dzīvē neatklāj. Ir reizes, kad tieši tā ir vislabākā ārstniecības metode. Šajā sarunā – par to, kas ir taro numeroloģija, ar ko tā atšķiras no citām numeroloģijā izmantotām metodēm un kādā dziļumā ļauj aizrakties sevī un citos. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Rīgā rindā uz dzīvokli jāgaida 14 gadu [12]

Pirmdiena, 16.oktobris

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments apkopojis informāciju par vidējo gaidīšanas laiku uz pašvaldības īres dzīvokli. Rekordisti ir denacionalizēto māju īrnieki, viņu vidējais pacietības mērs ir 14 gadu, pārējiem rindā gaidītājiem – vidēji trīs līdz četri ar pusi gadu. Vairāk »

Antra Gabre
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Sliktas ziņas īrniekiem: Likums namīpašnieku pusē [25]

Piektdiena, 13.oktobris

Kopš 2011. gada rīdziniece Ausma ir reģistrēta Rīgas domes dzīvokļu rindā, jo dzīvo denacionalizētā mājā. Pirms viņas rindā bija vairāk nekā 100 ģimeņu, bet pašreiz rindas sākumā ir cilvēks, kurš šajā rindā reģistrēts kopš 2005. gada. Kopumā denacionalizēto māju dzīvokļu īrnieku rindā gaida 822 ģimenes. Tagad Ausmas vietu ieņēmis kāds cits, jo viņa negribēja gaidīt, līdz pieņem jauno Dzīvojamo telpu īres likumu un mājas īpašnieks viņai dzīvokli vai nu uzsaka, vai aprēķina nesamaksājamu īres maksu. Mājas īpašnieks viņai regulāri norādījis parāda summu – vairākus desmitus tūkstošus eiro. Vairāk »

Antra Gabre
 

Antra Gabre

Kapu "labdaris" nav zināms

Ceturtdiena, 12.oktobris

Grants kaudzes ar virsū sasviestiem betona bruģakmeņiem Pokrova kapos lietus ir jau paplacinājis. Kapsētā, vietā, kur Rīgas pilsētas būvvalde bija aizliegusi būvniecību, apmēram divas nedēļas rēgojas būvniecības materiāli. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers