NRA autori / Anita Daukšte

Anita Daukšte

TŪRISMS: Uz Kazaņu – izbaudīt tatāru viesmīlību [5]

Sestdiena, 6.maijs

Nacionālās aviokompānijas airBaltic reisa atklāšana uz Tatarstānas Republikas galvaspilsētu Kazaņu ir vainagojums augstu amatpersonu vizīšu apmaiņai, lai veicinātu Latvijas un bagātā Krievijas reģiona sadarbību. Tagad ir jautājums, vai abu valstu iedzīvotāji noticēs, ka šī ir lieliska iespēja nokļūt Eiropā no Tatarstānas puses un iespēja iepazīties ar senu vēsturisku un tradīcijām bagātu tatāru kultūras vidi – no Latvijas puses. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Valdis Dombrovskis: ES nākotnes scenārijs taps šā gada laikā [69]

Otrdiena, 4.aprīlis

Valdis Dombrovskis ir Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, atbild arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību. Viņš ir viena no ietekmīgākajām EK amatpersonām, kurš cieši sadarbojas ar Eiropas Komisijas vadītāju Žanu Klodu Junkeru un pēc Lielbritānijas izstāšanās no ES saņēma arī britu eirokomisāra portfeli. Eiropas Tautas partijas kongresa Maltā kuluāros Neatkarīgajai bija iespēja sarunai ar Valdi Dombrovski par Eiropas Savienības ekonomikas un finanšu nākotni pēc Brexit, ES atbalstu Ukrainai un EK skatījumu uz Latvijas nodokļu reformu. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte, no Maltas
 
Anita Daukšte, no Maltas
 

Anita Daukšte

Vaidere: Par maz novērtējam, cik labi ir, ka dzīvojam ES [141]

Otrdiena, 28.marts

Saruna ar Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas deputāti Dr. oec. Inesi Vaideri (Vienotība) par Eiropas Savienības krīzi, tālākās attīstības scenārijiem un Eiropas Komisijas spējām tos realizēt, Eiropas nākotni kontekstā ar gaidāmajām vēlēšanām Francijā un Vācijā, kā arī Vienotības nākotni. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Urbanovičs: Rīgā vēlēšanu rezultāti šogad neatšķirsies no rezultāta iepriekšējās vēlēšanās [29]

Otrdiena, 14.marts

Par prognozēm pašvaldību vēlēšanās Rīgā, par grūtāko posmu Māra Kučinska valdības darbā, populisma reabilitāciju pasaulē un Latvijā, Saskaņas nākotni, kā arī to, vai Baltijas forums var atkārtot Čatokvas konferences panākumus, saruna ar Saskaņas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju, Baltijas foruma prezidentu Jāni Urbanoviču. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Diagnoze zināma, meklējiet ātri zāles [23]

Ceturtdiena, 2.marts

Ministru prezidents Māris Kučinskis pilnīgi noteikti nevēlas ieiet vēsturē līdzīgi kā bijušais ASV prezidents Baraks Obama, kuram teju vienīgais, ar ko lepoties valsts iekšpolitikā, bija veselības aprūpes reforma, tā dēvētā Obamacare. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

TŪRISMS: Vīnes slavenākie zīmoli vienā nedēļas nogalē [10]

Sestdiena, 25.februāris

Austrijas galvaspilsēta Vīne nenoliedzami ir viena no pasaules tūrisma leģendām. Austrieši ir spējuši radīt tik spēcīgus zīmolus, kas valdzina gan tos, kuri Vīnē viesojušies, gan tos, kuri vēl tikai plānojuši savām acīm redzēt un baudīt mākslas, arhitektūras, mūzikas un gastronomijas brīnumus, ko piedāvā šī pilsēta. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

TŪRISMS: Berlīne 2017. gada janvārī – ievainota, bet dzīva

Sestdiena, 21.janvāris

Vācija un Berlīne vēl nav atjēgušās pēc terora akta pērn, kad pašā galvaspilsētas centrā – Braitšaida laukumā (Breitscheidplatz) Ziemassvētku tirdziņā tika sabraukti 12 cilvēki. Svecītes un ziedi arī janvāra vidū gulst visos lielā laukuma krustojumos ap vienu no Berlīnes simboliem – Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcu. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

2016. gads – viens no drošākajiem civilajā aviācijā

Piektdiena, 6.janvāris

Neraugoties uz traģiskajām lidmašīnu katastrofām pērn, tomēr lidošana kļūst aizvien drošāka. Jaunākais Hamburgas lidojumu avāriju izpētes biroja Jet Airliner Crash Data Evaluation Centre (JACDEC) pētījums, kas publicēts žurnālā Aero International, parāda, ka 2016. gads bija viens no drošākajiem aviopārvadājumu vēsturē. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers