NRA autori / Anita Daukšte

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Urbanovičs: Rīgā vēlēšanu rezultāti šogad neatšķirsies no rezultāta iepriekšējās vēlēšanās [29]

Otrdiena, 14.marts

Par prognozēm pašvaldību vēlēšanās Rīgā, par grūtāko posmu Māra Kučinska valdības darbā, populisma reabilitāciju pasaulē un Latvijā, Saskaņas nākotni, kā arī to, vai Baltijas forums var atkārtot Čatokvas konferences panākumus, saruna ar Saskaņas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju, Baltijas foruma prezidentu Jāni Urbanoviču. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Diagnoze zināma, meklējiet ātri zāles [23]

Ceturtdiena, 2.marts

Ministru prezidents Māris Kučinskis pilnīgi noteikti nevēlas ieiet vēsturē līdzīgi kā bijušais ASV prezidents Baraks Obama, kuram teju vienīgais, ar ko lepoties valsts iekšpolitikā, bija veselības aprūpes reforma, tā dēvētā Obamacare. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

TŪRISMS: Vīnes slavenākie zīmoli vienā nedēļas nogalē [10]

Sestdiena, 25.februāris

Austrijas galvaspilsēta Vīne nenoliedzami ir viena no pasaules tūrisma leģendām. Austrieši ir spējuši radīt tik spēcīgus zīmolus, kas valdzina gan tos, kuri Vīnē viesojušies, gan tos, kuri vēl tikai plānojuši savām acīm redzēt un baudīt mākslas, arhitektūras, mūzikas un gastronomijas brīnumus, ko piedāvā šī pilsēta. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

TŪRISMS: Berlīne 2017. gada janvārī – ievainota, bet dzīva

Sestdiena, 21.janvāris

Vācija un Berlīne vēl nav atjēgušās pēc terora akta pērn, kad pašā galvaspilsētas centrā – Braitšaida laukumā (Breitscheidplatz) Ziemassvētku tirdziņā tika sabraukti 12 cilvēki. Svecītes un ziedi arī janvāra vidū gulst visos lielā laukuma krustojumos ap vienu no Berlīnes simboliem – Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcu. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

2016. gads – viens no drošākajiem civilajā aviācijā

Piektdiena, 6.janvāris

Neraugoties uz traģiskajām lidmašīnu katastrofām pērn, tomēr lidošana kļūst aizvien drošāka. Jaunākais Hamburgas lidojumu avāriju izpētes biroja Jet Airliner Crash Data Evaluation Centre (JACDEC) pētījums, kas publicēts žurnālā Aero International, parāda, ka 2016. gads bija viens no drošākajiem aviopārvadājumu vēsturē. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 
Anita Daukšte, Elita VEIDEMANE
 

Anita Daukšte

CEĻOJUMS: Viesmīlība Fergānas novada gaumē

Sestdiena, 17.decembris

Lidmašīna Fergānas pilsētas lidostā decembra rītā nosēžas miglā. Tā jau sākusi izklīst, bet pirms lidojuma nācās trīs stundas sēdēt Taškentā – migla esot bijusi tik bieza, ka par nosēšanos neesot ko sapņot. Par Fergānas ieleju līdz šim nācies tikai lasīt un ne jau kādus patīkamos jaunumus – par etniskajiem konfliktiem 90. gadu sākumā, par ūdens trūkumu un lielo bezdarbu. Taču tieši tas bija iemesls, kāpēc nule notikušajās Uzbekistānas prezidenta vēlēšanās gribēju apmeklēt tieši šo novadu, precīzāk – Fergānas ielejas Uzbekistānas daļu, lai pārliecinātos, kā tā dzīvo. Vairāk »

Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 
Anita Daukšte
 

Anita Daukšte

Ievēlēts otrais prezidents Uzbekistānas vēsturē [2]

Otrdiena, 6.decembris

Svētdien notikušās Uzbekistānas prezidenta vēlēšanas beigušās bez pārsteigumiem – saņemot vairāk nekā 88% balsu, par valsts vadītāju ievēlēts premjers un pāris beidzamos mēnešus arī prezidenta vietas izpildītājs Šavkats Mirzijojevs. Viņš būs otrais Uzbekistānas prezidents pēc Islama Karimova, par kura nāvi tika paziņots septembra sākumā. Vairāk »

Anita Daukšte
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers