Jaunākie NRA autoru raksti

Elita Veidemane

Deputāti un bārdainās sievietes

Trešdiena, 29.marts

«Es tiešām, cīnoties par Latviju gan 1988. gada 23. augustā, gan vēlāk 1991. gadā barikāžu laikā, nevarēju iedomāties, ka mēs pēc 29 gadiem atteiksimies no tām vērtībām, ko esam saglabājuši un kopuši simtiem gadu,» teic Saeimas deputāts Armands Krauze (ZZS). Izrādās, mēs simtiem gadu esam kopuši «vērtības» – savvaļas dzīvnieku nežēlīgu ekspluatāciju cirkos, tostarp arī Rīgas cirkā. Vairāk »

Elita Veidemane
 
Ilze Šteinfelde
 
Viktors Avotiņš
 
Baiba Lulle, Baiba Lulle
 

Dace Ezera, Dana Dravniece

VAKARA ZIŅAS: Plēpis zina, kā nenotrallināt dzīvi, bet nodzīvot to pilnvērtīgi [16]

Trešdiena, 29.marts

Ar tautā populāro un mīlēto aktieri Rūdolfu Plēpi (67) »Vakara Ziņas« satikās Rīgas Centrāltirgū, kur skatuves mākslinieks iegādājās produktus sava firmas ēdiena – gaļas pankūku –pagatavošanai. Pārdevējas, atpazinušas Plēpi, mīļi viņu sveicināja. Tirgus somu aktieris piepildīja ar cūku ribiņām, ķiplokiem, sīpoliem, burkāniem, miltiem, olām, kā arī pavasarīgu padzērienu – kļavu sulu. Vairāk »

 
Arno Jundze
 

Līga Rušeniece

Mortens Traviks. Teātris ir garlaicīga komforta zona [1]

Otrdiena, 28.marts

«Iemesls, kāpēc es strādāju ārpus mākslas institūcijām, ir tas, ka tā ir garlaicīga komforta zona – parasts teātris man ir gluži kā brīvdienas,» saka norvēģu režisors un multimediju mākslinieks Mortens Traviks. Ziemeļkorejā viņš pirmo reizi nokļuvis deviņdesmito gadu vidū kā tūrists. Pēc tam sācis veidot kontaktus, šo gadu laikā ir bijuši vairāki projekti, un jaunākais no tiem – slovēņu grupas Laibach, kura savās uzstāšanās reizēs izmanto militārisma un totalitārisma elementus, koncerts. Vairāk »

 
Sandris Vanzovičs
 

Anita Daukšte

Vaidere: Par maz novērtējam, cik labi ir, ka dzīvojam ES [120]

Otrdiena, 28.marts

Saruna ar Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas deputāti Dr. oec. Inesi Vaideri (Vienotība) par Eiropas Savienības krīzi, tālākās attīstības scenārijiem un Eiropas Komisijas spējām tos realizēt, Eiropas nākotni kontekstā ar gaidāmajām vēlēšanām Francijā un Vācijā, kā arī Vienotības nākotni. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Santa Raita

Šodien sākas Rīgas modes nedēļa [4]

Otrdiena, 28.marts

26. Rīgas modes nedēļā (Riga Fashion Week, RFW), kas ilgs līdz 1. aprīlim, savas 2017. gada rudens–ziemas sezonas pretaporter apģērbu kolekcijas prezentēs gan Latvijas, gan ārvalstu dizaineri. Apmeklētājus un dalībniekus sagaida spilgti pasākumi, dizaineru skates un tematiskas prezentācijas. Vairāk »

 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Ieva Sutugova ''Stāsti'' [6]

Otrdiena, 28.marts

Lai gan Ievai Sutugovai (pēc pases – Miltiņai) ir tikai 25 gadi, šķiet, ka viņa uz skatuves ir jau veselu mūžību: piedalījusies dažādās muzikālajās izrādēs (spilgtākās lomas ir Staburadze rokoperā “Lāčplēsis”, Ieviņa izrādē “Skroderdienas Silmačos” un Gerda mūziklā “Sniega Karaliene”) un TV projektos (''Koru kari'', “Izklausies redzēts 3”), sadarbojusies ar tādiem komponistiem kā Jānis Lūsēns, Raimonds Pauls, Harijs Zariņš, Zigmars Liepiņš un Mārtiņš Brauns, manīta arī daudz un dažādos citos projektos. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
 

Līga Nestere

Klientu apkalpošanā visatzinīgāk tiek vērtēta speciālista kompetence, pozitīvisms

Otrdiena, 28.marts

Kompetence, pozitīvisms, kvalitāte, orientēšanās uz individuālas problēmas risināšanu, atsaucība un ātrums – šos aspektus apkalpošanas kultūrā visatzinīgāk novērtē klienti, secina reklāmas aģentūras VUCA pārstāve un iniciatīvas Klientu servisa mēnesis rīkotāja Zane Fefa. Aprīļa vidū labākie klientu servisa sniedzēji tiks īpaši sumināti. Vairāk »

 

Māris Krūmiņš

Prokrieviskie spēki cieš neveiksmi Bulgārijā [12]

Otrdiena, 28.marts

Bulgārijas parlamenta vēlēšanās zaudējumu piedzīvojusi sociālistu partija, kas uzstāja uz attiecību uzlabošanu ar Maskavu un Krievijai noteikto ekonomisko sankciju atcelšanu – pat, ja tas nozīmētu attiecību sabojāšanu ar pārējām Eiropas Savienības valstīm. Visticamāk, jau trešo reizi par valsts premjeru kļūs labēji centriskās partijas GERB vadītājs Boiko Borisovs, taču valdošās koalīcijas veidošana viņam nebūs vienkārša. Vairāk »

 
Arnis Kluinis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers