Jaunākie NRA autoru raksti

Santa Raita

VĒRTS APMEKLĒT: Teātris Kuldīgā ir visur

Ceturtdiena, 19.oktobris

«Tiklīdz noslēdzām pagājušā gada festivālu, tā jau nākamajā dienā sākām domāt par šā gada festivālu. Tas ir nepārtraukts process, jo īpaši tāpēc, ka darbs ar māksliniekiem – ar viņiem sarunas nenotiek tik lietišķi precīzi kā ar bankas darbiniekiem,» smaidot saka M. Čehova Rīgas Krievu teātra (RKT) aktrise Dana Bjorka. Vairāk »

 
 

Sandris Vanzovičs

RECENZIJA: Relicseed "Ideoloģija"

Ceturtdiena, 19.oktobris

Latvju metālbrigādes “Relicseed” līderis Edgars Rakovskis pazīstams kā viens no mērķtiecīgākajiem mūziķiem, kurš jau gadiem ar lielākiem vai mazākiem panākumiem pacietīgi un ar milzu gribasspēku laužas smagās mūzikas Olimpā – Amerikā, taču pat viņam ne viss izdodas. Vairāk »

Sandris Vanzovičs
 
Arnis Kluinis
 
 

Aisma Orupe

Zināma Dziesmu svētku programma [1]

Ceturtdiena, 19.oktobris

XXVI Vispārējo dziesmu un XVI deju svētku programmā paredzēti aptuveni 60 pasākumi, lielākie no tiem, kā ierasts: deju lielkoncerts Māras zeme un noslēguma koncerts Zvaigžņu ceļā. Šajos svētkos būs arī jaunumi, piemēram, gājiens notiks pirmajā dienā kopā ar lielā notikuma atklāšanu, un tas virzīsies pa citu maršrutu, kas noslēgsies Skanstes ielas rajonā. Tāpat tajā dienā būs sarīkojums pašiem dalībniekiem. Vairāk »

Aisma Orupe
 
Sandris Vanzovičs
 

Inga Paparde

Veselības budžetā jau saredzami mīnusi [3]

Ceturtdiena, 19.oktobris

Skaidras pārliecības par to, kāds būs veselības nozares finansējums pēc gada vai diviem, nav. Tas radījis satraukumu ne tikai mediķu arodbiedrībai, bet arī pašiem politiķiem, Saeimas deputātiem, kuri par Veselības un Finanšu ministriju skaitļu rindām, kas katra citādi ataino veselības budžeta pieaugumu, pauž atklātu neizpratni. Vairāk »

Inga Paparde
 
Jānis Lasmanis
 
Bens Latkovskis
 
 
Inga Paparde
 

Māris Krautmanis

Saprāts pret vājprātu [17]

Ceturtdiena, 19.oktobris

Līdz 13. Saeimas vēlēšanām palicis mazāk nekā gads, tāpēc vairs nevar nodibināt kādu jaunu partiju, lai tajās piedalītos, taču var dibināt partiju apvienības, pārskriet no vienas partijas uz citu un visādi iznesties. Pagaidām pāragri vērtēt partiju izredzes, jo vēl viss kas var notikt, bet dažas tendences un virzieni ir jau samanāmi. Vairāk »

Māris Krautmanis
 
 

Jānis Lasmanis

Artuss Kaimiņš muti brūķe, bet mērenāk [4]

Ceturtdiena, 19.oktobris

Sākot deputāta gaitas, Artuss Kaimiņš īsā laikā divas reizes stājās Saeimas Ētikas komisijas priekšā, lai atbildētu par deputātam neatbilstošu rīcību. Tagad politiķis kolēģu dusmas izpelnījās ar nedaudz konstruktīvāku rīcību un veiksmīgi izvairījās no smagākā iespējamā soda. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers