Jaunākie NRA autoru raksti

Arnis Kluinis
 

Antra Gabre

Rīgā apkures tarifu redzēsim pēc gāzes tirgus atvēršanas

Pirmdiena, 22.maijs

Rīdzinieki apkures rēķinus saņems vēl jūlijā – par maijā patērēto siltumenerģiju. Ziema, lai arī nebija auksta (vidējā temperatūra apkures sezonā bija +2,2 grādi), izstiepās garumā, un vēl maija pirmajā dekādē tika centralizēti kurinātas daudzdzīvokļu mājas, jo gaisa temperatūra ārā un laikapstākļi bija itin ziemīgi. Vairāk »

Antra Gabre
 
Inga Paparde
 

Santa Raita

Žorža Siksnas dzīve pēc piedzīvotā insulta un infarkta apmeta lielu kūleni [5]

Pirmdiena, 22.maijs

«Mans dzīvesveids ir diezgan vienmuļš, nekas daudz nemainās. Ja gribu būt uz skatuves un dziedāt, katru dienu vismaz pusstundu ir jāiesilda balsi. Un tam pat nav nozīmes, ir vakarā koncerts vai nav,» saka tautā iemīļotais estrādes dziedātājs Žoržs Siksna. 13. jūnijā viņš svinēs savu 60. dzimšanas dienu, bet jau šonedēļ dosies apaļajai jubilejai veltītā koncertu tūrē uz dažādām Latvijas pilsētām. Vairāk »

 

Ilze Šteinfelde

Kadastrālo vērtību iesaldēšana no NĪN kāpuma paglābs tikai daļu īpašumu [9]

Pirmdiena, 22.maijs

Kadastrālo vērtību iesaldēšana uz diviem gadiem no nekustamā īpašuma nodokļa kāpuma paglābs tikai daļu īpašumu, jo Saeimas akceptētie grozījumi Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā paredz vairākas atkāpes. Ar kadastrālās vērtības pieaugumu un tai sekojošu nekustamā īpašuma nodokļa kāpumu nākamgad jārēķinās, piemēram, jaunajos projektos dzīvojošajiem. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 
Ritums Rozenbergs, Uldis DREIBLATS
 

Juris Paiders

Dzīve pasaules gala gaidās [19]

Pirmdiena, 22.maijs

Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs, vairāku Saeimu deputāts Jānis Jurkāns intervijā Neatkarīgajai (15. maijs) izteicās: «Pērn 16. novembrī biju uzaicināts lasīt lekciju London School of economics. Tas bija viens no lielākajiem notikumiem manā politiskajā dzīvē…tur bija jaunieši, kuri tic: Krievija teju, teju uzbruks Baltijas valstīm. Turklāt viens angļu ģenerālis sarakstījis grāmatu, ka tas notiks maijā. Pēc 9. maija būs jauna okupācija. Un pirms manis tur bija lasījis lekciju viens profesors, kurš teicis: ja viņš dzīvotu Latvijā, tad krāmētu mantiņas un brauktu prom. Jo pastāv pārliecība, ka šī kārtējā okupācija nevar nenotikt. Un studenti tam tic.» Vairāk »

Juris Paiders
 
Inga Paparde
 

Māris Krautmanis

Liberāļu nometne nacionāļu paspārnē [16]

Pirmdiena, 22.maijs

Latvijas plašsaziņas līdzekļu izdevējus un žurnālistus, kinodokumentālistus un televīzijas raidījumu producentus ir dziļi aizvainojusi tā neiedomājamā bezkaunība, ar kādu, izmantojot Kultūras ministrijas paspārnē esošo Kultūrkapitāla fondu (KKF), ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis ir izdalījis 490 tūkstošus eiro valsts naudas saviem draudziņiem – vienam sev tuvajam politekonomiskajam grupējumam, ko var apzīmēt par «sorosistiem» jeb kreisajiem liberāļiem, jeb vēl kādos vārdos, kas tad laikam gan nebūtu cenzēta leksika. Vairāk »

Māris Krautmanis
 

Arnis Kluinis

Sadalītas ceļu nozares Gada balvas [1]

Svētdiena, 21.maijs

Ceļu speciālisti novērtējuši, kādi pēc pagājušas ziemas izskatās tie Latvijas ceļu posmi un tilti, kuros pagājušajā būvdarbu sezonā ieguldīts visvairāk naudas. Šāda pārbaude un labāko apbalvošana šogad notika jau septīto reizi. Par ceļu būvētāju tikšanās un balvu pasniegšanas vietu šoreiz bija izvēlēta vieta Babītes novadā un šādā pašā vārdā sauktā pagastā, kur līdzās Rīgas – Liepājas šosejai atrodas Babītes Annas baznīca un līdzās tai iekārtojusies SIA Annas koku skola un SIA Labie koki. Vairāk »

Arnis Kluinis
 
Ilze Šteinfelde
 
 

Anita Daukšte

Malta – Eiropas priekšpostenis Vidusjūrā [2]

Sestdiena, 20.maijs

Eiropas Savienības mazākā valsts Malta atrodas Vidusjūras ceļu krustpunktā no Eiropas uz Āfriku un Āziju. Tā allaž bijusi iekārojams kumoss visiem, kas vēlējušies iegūt ietekmi pār jūras ceļiem šajā reģionā, tāpēc Maltai pāri gāzušās neskatāmas tautas, kultūras un to ietekmes. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Lolita Roze

NODERĪGI: Kā parūpēties par kaķēnu [3]

Sestdiena, 20.maijs

Ir sācies pamesto kaķēnu laiks. Šoreiz neapelēšu pie to ļaužu sirdsapziņas, kuri spēj vieglu roku mazuļus izsviest mēslainē, mežā vai ceļmalā tā vietā, lai sterilizētu kaķeni. Šoreiz ieteikums tiem, kas sastapuši savā ceļā kaķēnu, lems ņemt viņu mājās un paturēt. Vairāk »

 
Arno Jundze
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers