Jaunākie NRA autoru raksti

Baiba Lulle
 

Santa Raita

VESELĪBA: 6 lietas bērna vasaras aptieciņai

Trešdiena, 21.jūnijs

Lieliem un maziem skolas bērniem vasaras piedzīvojumi ir jau sākušies. Iespējams, kāds vēl tikai plāno braukt uz nometni, cits vēl dosies pārgājienā, vēl kāds atpūtīsies laukos pie omes. Lai vecāki un bērni vasaras atpūtu varētu baudīt ar mierīgu sirdi, svarīgi ir nodrošināties ar nelielu aptieciņu Vairāk »

 
Antra Gabre
 
 
 
Ilze Šteinfelde
 
Antra Gabre
 
Sandris Vanzovičs
 

Jānis Lasmanis

Iekšējie konflikti arī "Saskaņai" neiet secen [2]

Trešdiena, 21.jūnijs

Runājot par šķelšanos un nesaskaņām spēcīgākajās partijās, parasti tiek piesaukta Vienotība un tās liberālāk noskaņotais spārns. Par Vienotības biedru nesavietojamību un iekšējiem konfliktiem partijas kongresos patīk atgādināt Saskaņas līderim Nilam Ušakovam, taču arī šim spēkam nav sveši iekšējie konflikti. Tikai dienu pirms jaunās Jelgavas domes pirmās sēdes no partijas izslēgts vēlēšanās vislielāko atbalstu guvušais Sergejs Stoļarovs. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Arnis Kluinis

Latvieši dzimst uz papīra [4]

Trešdiena, 21.jūnijs

Latviešu skaitu Latvijā uztur nevis dzimstība, bet latviešu skaita uzturēšanai pakārtota jaundzimušo tautības reģistrācijas kārtība, kas nedod garantijas par to, kādā tautā un kultūrā šie bērni īstenībā iekļausies. Vairāk »

Arnis Kluinis
 

Bens Latkovskis

Apsēsties uz priekšnieka galda [21]

Trešdiena, 21.jūnijs

Kopš pagājušās ceturtdienas Latvijā ir jauns Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs – Jēkabs Straume. Uzreiz arī parādījās centieni viņu dresēt. No tā, kā viņš pratīs sevi nostādīt, lielā mērā būs atkarīga turpmākā cīņa ar korupciju. Vairāk »

Bens Latkovskis
 

Ritums Rozenbergs, Uldis DREIBLATS

Arnolds Babris: Arī SAB direktora privāta informācija ir aizsargājama [5]

Trešdiena, 21.jūnijs

Lai arī Satversmes aizsardzības birojs (SAB) oficiāli paziņoja, ka direktoram Jānim Maizītim nozagtajā datorā neesot bijusi «klasificēta informācija», arī privāta informācija par tik augstu specdienestu amatpersonu ir uzskatāma par noslēpumu, sarunā ar Neatkarīgo norādīja bijušais SAB vadošais darbinieks ekonomiskās drošības un organizētās noziedzības apkarošanas jautājumos Arnolds Babris. Vairāk »

Ritums Rozenbergs, Uldis DREIBLATS
 
Māris Krautmanis
 
 

Santa Raita

NOSKAIDRO, kad jādodas pie matu ārsta [2]

Trešdiena, 21.jūnijs

Lai arī matu un galvas ādas veselība bieži vien šķiet atkarīga no matu kopšanas līdzekļiem, to artava matu kopējā veselības stāvoklī ir salīdzinoši niecīga. Ja mati ir slimi, tie jāārstē ar pareiziem līdzekļiem. Vairāk »

 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers