NRA autori

Jaunākie NRA autoru raksti

Sandris Vanzovičs
 
 

Elita Veidemane

Mūrniece: Saeimā notiek politisks process, nevis izrāde ar šova elementiem

Piektdiena, 23.februāris

Intervijā ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (Nacionālā apvienība) pirmām kārtām pārrunājām karstās tēmas – banku krīzi, OIK, nodokļu reformu. Šobrīd ir pamodusies cerība, ka ar finanšu veselību viss būs puslīdz kārtībā, taču melnais darvas pikucis, kas uzmests Latvijas svētku kleitai, ir grūti izmazgājams. Bet to mazgāt nāksies mums visiem – sākot no ministriem un deputātiem, beidzot ar ikvienu pilsoni. «Tā ir finanšu sistēmas reputācijas krīze,» skaidro Ināra Mūrniece. Vairāk »

Elita Veidemane
 

Arno Jundze

Ārvalstīs izdotās latviešu autoru grāmatas

Piektdiena, 23.februāris

Latvijas grāmatu izstādē Ķīpsalā no 23. līdz 25. februārim visiem apmeklētājiem būs unikāla iespēja aplūkot tās latviešu autoru grāmatas, kas pēdējo divu gadu laikā, pateicoties Latvijas Rakstnieku savienības rīkotājiem konkursiem ārzemju izdevējiem, ir izdotas dažādās pasaules valstīs. Šie iespieddarbi ir apskatāmi vitrīnā lielās skatuves labajā pusē. Vairāk »

Arno Jundze
 

Arno Jundze

Ticības lietas [6]

Piektdiena, 23.februāris

Tik tālu mēs esam nodzīvojušies, ka jāraksta par to. Par ticības lietām. Atgādināšu, kā viss sākās. Vispirms KNAB, lai brīvdienās nebūtu garlaicīgi, uzaicināja Rimšēviča kungu uz pārrunām, kas vainagojās ar to, ka viņa galvotājs iemaksāja tieši tik, cik Rimšēviča kungs esot no kāda mēģinājis izspiest. Tā vispār ir pēdējā laika mode, savdabīgs SPA pakalpojums – brīvdienas ar KNAB, kas, ja atceramies uzņēmēja Krūmiņa kunga odiseju, beidzās ar lielisku PR kampaņu topošajai viņa grāmatai – to izpirka burtiski pāris nedēļās. Vairāk »

Arno Jundze
 

Ilze Šteinfelde

Jelgavā ražo pelmeņus ar eksporta potenciālu [7]

Piektdiena, 23.februāris

Gaļas pārstrādes uzņēmuma HKScan Latvia Jelgavas rūpnīcā izveidotā jaunā pelmeņu ražošanas līnija dos iespēju palielināt ražošanas apjomu par 50 procentiem. Jaudas palielinājums ir nepieciešams, jo pieprasījums pēc pelmeņiem pieaug ne tikai Baltijā, bet arī Āzijā un Itālijā, uz kurieni HKScan Latvia varētu eksportēt jaunos produktus. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Imants Vīksne

Izglītības uzraugi pratinās pašus vegānus [4]

Piektdiena, 23.februāris

Reaģējot uz lauksaimnieku aktualizēto informāciju par radikālo vegānu praksi cilvēka un dzīvnieka vienlīdzības ideoloģiju sludināt skolās, Izglītības kvalitātes valsts dienests nolēmis pieprasīt paskaidrojumus organizācijai Dzīvnieku brīvība. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Jānis Lasmanis
 

Arnis Kluinis

Banku nākotne Latvijā neskaidra [5]

Piektdiena, 23.februāris

Latvijas komercbankām un finanšu nozares valsts amatpersonām turpmāk varēsim ticēt tik, cik ticam ekonomisko noziegumu izmeklētājiem no Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienības institūcijām. Vairāk »

Arnis Kluinis
 
Arnis Kluinis
 
Māris Krautmanis
 
Juris Paiders
 
 

Aisma Orupe

Jaunais izglītības saturs: Skolās taisās mācīt drāmu [5]

Piektdiena, 23.februāris

Jaunajā mācību saturā plānots jauns modulis, kas apzīmēts ar vārdu – drāma jeb izpildītājmāksla. Valodnieki gan iebilst – jāmeklē latviskāks vārds. Jaunais modulis, kas varēs būt arī atsevišķs mācību priekšmets, ļaus skolēniem, izmantojot savas ķermeņa kustības, žestus un mīmiku, attīstīt apzinātas intelektuālās, emocionālās, fiziskās un verbālās darbības spējas – tā drāmu skaidro Valsts izglītības satura centrs (VISC). Vairāk »

Aisma Orupe
 

Antra Gabre

Kā Igaunija sagaida simtgadi: Ar prezidenta mītni krieviskajā Narvā un protestiem Latvijā [1]

Piektdiena, 23.februāris

Igaunijas simtgades gadā prezidente Kersti Kaljulaida ir apsolījusi uz mēnesi pārcelt Valsts prezidenta kanceleju uz Narvu – trešo lielāko un viskrieviskāko Igaunijas pilsētu. Viņa vēlas apliecināt, ka Igaunijas sabiedrība ciena Narvu un ir tai piederīga. Šodien pulksten divos Latvijas iedzīvotāji var sveikt kaimiņus zibakcijā pie Igaunijas vēstniecības, ar dziesmu novēlot gan daudz laimes dzimšanas dienā, gan daudz baltu dieniņu. Vairāk »

Antra Gabre
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers