NRA autori

Jaunākie NRA autoru raksti

Aisma Orupe
 
Antra Gabre
 

Antra Gabre

Postošā ugunsgrēka Londonā atskaņas - nosiltināto ēku materiālus Latvijā nepārbaudīs [2]

Otrdiena, 27.jūnijs

Pēc postošā ugunsgrēka Londonas daudzdzīvokļu ēkā Grenfell Tower pārbaudītas arī citas līdzīgas ēkas un 60 no tām konstatēts, ka ārējie apšuvumi neatbilst ugunsdrošības prasībām. No bīstamajām ēkām Londonas ziemeļos evakuēti cilvēki, ēkām tiek noņemts apšuvums, problēmas atklātas arī gāzes cauruļu izolācijā. 1974. gadā būvētās un pērn atjaunotās torņēkas ugunsnedrošais apšuvums veicināja liesmu strauju izplatīšanos 67 metrus augstajā 24 stāvu ēkā. Vairāk »

Antra Gabre
 
Arnis Kluinis
 

Jānis Lasmanis

Budžeta deficīts nodokļu reformu vairs neapdraud [1]

Otrdiena, 27.jūnijs

Vēl maija nogalē Eiropa brīdināja Latviju, ka tās iecerētā nodokļu reforma draud ar Eiropas Komisijai nepieņemami lielu budžeta deficītu. Pirmdien premjerministrs Māris Kučinskis paziņoja, ka šī nepilnība ir novērsta un iecerētajai reformai nu ir atbalsts no visām koalīcijas partijām. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Jānis Lasmanis
 
Arnis Kluinis
 
Juris Paiders
 

Bens Latkovskis

Salauzt ierūsējušo bremzi [16]

Otrdiena, 27.jūnijs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimas pavasara sesijas noslēguma uzrunā aicināja Saeimu beidzot saņemties un izlemt, lai jau 2019. gadā Valsts prezidentu varētu vēlēt visas tautas vēlēšanās, kā arī lai tiktu paplašinātas valsts vadītāja pilnvaras. Vairāk »

Bens Latkovskis
 
Aisma Orupe
 

Inga Paparde

ESI UZMANĪGS: Peldvietās konstatē peldētāju niezi

Otrdiena, 27.jūnijs

Alerģiskās reakcijas iedzīvotājiem pēc peldēšanās dažādās pludmalēs, visticamāk, izraisījusi tā saucamā peldētāju nieze, Neatkarīgajai pastāstīja Veselības inspekcijā. Peldvietas, kurās iedzīvotāji peldējušies un pēc tam konstatējuši izsitumus uz ādas vai niezi, ir neoficiālas, tāpēc tajās pārbaudes par valsts budžeta līdzekļiem netiek veiktas. Inspekcija iesaka paturēt prātā, ka ūdenstilpēs ir iespējama mikroskopisko parazītu klātbūtne, tāpēc pārdomāt, kur un kā peldēties. Vairāk »

Inga Paparde
 
Antra Gabre
 
Viktors Avotiņš
 

Aisma Orupe

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. "Vaidavās» ir savākta 4000 akmeņu liela kolekcija [4]

Pirmdiena, 26.jūnijs

Viss pasaulē ir dzīvs – arī akmeņi, kas ir vieni no senākajiem šīs zemes iemītniekiem. Tie joprojām glabā daudz mīklu. Kāpēc senči tos pielūdza? Kāpēc veidoja akmens apļus? Kāpēc kapsētās tos liek aizgājējiem par godu? Nenoliedzami, tie ir apveltīti ar savu enerģētiku, kas var gan palīdzēt un ārstēt, gan arī kaitēt. Milzīgas informācijas krātuves – uzskata Vilnis Strautiņš, kuram Lubānas puses «Vaidavās» ir savākta vesela akmeņu kolekcija. Nu jau to skaits sasniedzis 4000. Tie ir visur – ap māju, šķūnītī, ir arī sava meditācijas vieta piemājas birzītē, kur rīta kafija garšo īpaši labi. Ir savs muldakmens un dziedniekakmens. Vairāk »

Aisma Orupe
 

Santa Raita

Pasākumu vadītāja Liene Bērziņa labas pašsajūtas līdzsvaru ieģust no bērniem [4]

Pirmdiena, 26.jūnijs

«Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka esmu izvēlēta šā koncerta vadīšanai. Nevaru noliegt, ka jau šobrīd vēderā ir kņudoņa un tauriņi lido,» saka TV raidījumu vadītāja Liene Bērziņa. Kopā ar Māri Grigali viņa vadīs vērienīgo koncertu Mana vasaras melodija 2017, kas piektdien, 30. jūnijā, pulksten 21 gaidāms Jelgavā, Pasta salā. Vairāk »

 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers