NRA autori

Jaunākie NRA autoru raksti

Antra Gabre

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Par viņu runā - Lelde Vikmane [3]

Trešdiena, 23.augusts

Aktrise Lelde Vikmane jau vairākus gadus nedzīvo Latvijā un ir kardināli mainījusi dzīvi. Tikai ar laika nogriezni mērojot, var pateikt, vai cilvēka dzīvē melnā svītra tiešām ir bijusi tik tumša, kā to mālē, vai tomēr sākotnēji par grūtībām uzskatītais posms ir kalpojis par atspērienu daudz labākām iespējām un rīcībai, uz kādu, iespējams, citādi nesaņemtos. Vairāk »

Antra Gabre
 
 

Santa Raita

Top 5 produkti ādas veselībai

Trešdiena, 23.augusts

Ultravioletais (UV) starojums, sāļais jūras un hlorētais baseinu ūdens un dažādi citi apkārtējās vides agresori, kā arī dekoratīvā kosmētika būtiski ietekmē ķermeņa un sejas ādas veselību. Vairāk »

 
Imants Vīksne
 

Santa Raita

Jauniešu koris "Balsis". No Ogres līdz Rīgai un Stokholmā [3]

Trešdiena, 23.augusts

Turpinot savu 30. jubilejas sezonu, jauniešu koris Balsis mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Inta Teterovska vadībā jau septīto reizi dosies ceļā pa Daugavu, lai noslēgtu 2011. gadā uzsākto koncertsēriju Daugavas balsis. Pateicoties novadiem, draudzēm un labiem ļaudīm, visi koncerti, kas notiks Latvijā, ir bez maksas. Vairāk »

 
Sandris Vanzovičs
 

Ilze Šteinfelde

Augļu un dārzeņu cenām nošļukt neļaus [3]

Trešdiena, 23.augusts

Par Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem veikalos arī turpmāk būs jāmaksā 21% PVN likme. Valdība vakar neskatīja Zemkopības ministrijas (ZM) ierosinājumu šiem produktiem PVN likmi samazināt līdz 5%, turklāt, pat ja šī ideja vakar tiktu apspriesta, nav zināms, vai tā gūtu Ministru kabineta atbalstu. Vairāk »

Ilze Šteinfelde
 

Inga Paparde

E-veselības "obligātumu" pārceļ

Trešdiena, 23.augusts

Valdība otrdien kārtējo reizi pārcēla datumu, no kura eveselības lietošana ir obligāta. Vienoto veselības nozares elektronisko informācijas sistēmu visām ārstniecības personām un iestādēm būtu jāsāk lietot šāgada septembrī, taču, sekojot ģimenes ārstu prasībām, Veselības ministrija rosināja vēl par pusgadu pagarināt e-veselības lietošanu brīvprātīgā kārtā. Vairāk »

Inga Paparde
 
Sandris Vanzovičs
 
Antra Gabre
 

Imants Vīksne

Migrantu ciemā tapis integrācijas rotaļlaukums [3]

Trešdiena, 23.augusts

26. septembrī beidzas atvēlētais divu gadu termiņš 531 migranta pārvietošanai no Grieķijas, Itālijas un Turcijas, taču nekādas sankcijas par šīs kvotas neizpildi Latvijai nedraud. Salīdzinājumā ar citām valstīm esam migrantu apsaimniekošanas pirmrindnieki – uzņemam, iedodam oficiālu statusu un palaižam projām plašajā Eiropā uz Vāciju vai kādu citu bagātu valsti. Vairāk »

Imants Vīksne
 
Ilze Šteinfelde
 

Inga Paparde

EVAK var pieteikt e-veselībā [1]

Trešdiena, 23.augusts

Šovasar būtiski pieaugusi iedzīvotāju interese par iespēju bez maksas saņemt valsts nodrošināto Eiropas veselības apdrošināšanas karti, tā saukto EVAK. Šogad mēnesī vidēji tiek izgatavotas par 1200 EVAK vairāk nekā iepriekšējā gadā, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Vairāk »

Inga Paparde
 
Arno Jundze
 

Inga Paparde

Rotācijas valsts pārvaldē: No veselības pie finansēm [2]

Trešdiena, 23.augusts

Veselības nozares pārvaldē strādājošie ierēdņi tiek aizrotēti ne tikai uz citām iestādēm, kuras tieši saistītas ar medicīnu, bet arī uz finanšu un ekonomikas jomu. Veltot vairākus spilgtus atzinības vārdus vēl pašreizējam Veselības ministrijas valsts sekretāram Kārlim Ketneram, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola valdības sēdē pamatoja, kāpēc Finanšu ministrijai ļoti nepieciešams tāds ierēdnis kā K. Ketners. Vairāk »

Inga Paparde
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers