NRA autori

Jaunākie NRA autoru raksti

Līga Nestere

Klientu apkalpošanā visatzinīgāk tiek vērtēta speciālista kompetence, pozitīvisms [1]

Otrdiena, 28.marts

Kompetence, pozitīvisms, kvalitāte, orientēšanās uz individuālas problēmas risināšanu, atsaucība un ātrums – šos aspektus apkalpošanas kultūrā visatzinīgāk novērtē klienti, secina reklāmas aģentūras VUCA pārstāve un iniciatīvas Klientu servisa mēnesis rīkotāja Zane Fefa. Aprīļa vidū labākie klientu servisa sniedzēji tiks īpaši sumināti. Vairāk »

 

Māris Krūmiņš

Prokrieviskie spēki cieš neveiksmi Bulgārijā [6]

Otrdiena, 28.marts

Bulgārijas parlamenta vēlēšanās zaudējumu piedzīvojusi sociālistu partija, kas uzstāja uz attiecību uzlabošanu ar Maskavu un Krievijai noteikto ekonomisko sankciju atcelšanu – pat, ja tas nozīmētu attiecību sabojāšanu ar pārējām Eiropas Savienības valstīm. Visticamāk, jau trešo reizi par valsts premjeru kļūs labēji centriskās partijas GERB vadītājs Boiko Borisovs, taču valdošās koalīcijas veidošana viņam nebūs vienkārša. Vairāk »

 
Arnis Kluinis
 

Antra Gabre

Izglītos un informēs par ēku siltināšanu [4]

Otrdiena, 28.marts

Ekonomikas ministrija vairākās Latvijas novadu pašvaldībās ir rīkojusi seminārus par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes paaugstināšanu un pieejamo valsts atbalstu. Rīt informatīvais seminārs notiek Olainē, bet 6. aprīlī – Rīgā, kur ir ļoti maz renovētu ēku, ja salīdzina ar to kopējo skaitu pilsētā. Vairāk »

Antra Gabre
 

Jānis Lasmanis

Vētra ūdensglāzē vai kāda laikmeta beigas [4]

Otrdiena, 28.marts

Domstarpības Zaļo un zemnieku savienību veidojošajos politiskajos spēkos līdz šim reti, kad sasniegušas publisko telpu. Taču šobrīd savienības stūrakmenī – Latvijas Zemnieku savienībā – notiekošās svārstības nonākušas plašākas sabiedrības uzmanības lokā. Tuvojoties partijas vadības pārvēlēšanai, sadūrušās divu tās līderu intereses. Daži to gan dēvē par vētru ūdens glāzē. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Jānis Lasmanis

Krievija tvaiku var nolaist Baltkrievijā [13]

Otrdiena, 28.marts

Krievijas politiskā elite, saskaroties ar iekšējām problēmām, kā zibensnovedēju nereti izmanto operatīvi identificētu ārējo ienaidnieku. Līdzīgu reakciju var sagaidīt arī pēc aizvadītajā nedēļā Krievijā notikušajiem masu protestiem, un, kaut gan par tiešiem draudiem bažīties nav pamata, Latvijai īpaši uzmanīgi jāvēro notiekošais Baltkrievijā. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 

Imants Vīksne

Vegāni sitīs cirku līdz pēdējam [9]

Otrdiena, 28.marts

Radikālā vegānu organizācija Dzīvnieku brīvība attiecībā uz Saeimu piekops jau pārbaudīto metodi, kas palīdzēja nogremdēt Rīgas cirku. Ceturtdien parlamentam jālemj par Dzīvnieku aizsardzības likuma izskatīšanu pirmajā lasījumā, un pie Saeimas plānota plaša protesta akcija. Vairāk »

Imants Vīksne
 

Aisma Orupe

NEPLP neapmierina naudas sadale [2]

Otrdiena, 28.marts

Jaunajam Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sastāvam izdevies noregulēt saspringto situāciju Latvijas Radio (LR). Citās padomes atbildības jomās gan risināmu jautājumu netrūkst: gan tiesvedības autoratlīdzību pārkāpumu dēļ, gan pašreizējie finansējuma piešķiršanas principi sabiedriskajam pasūtījumam, kas padomi noliek ķīlnieka lomā. Vairāk »

Aisma Orupe
 

Antra Gabre

AIZKUSTINOŠI: Zviedrs mazajai Jamaiķu baznīcas draudzei palīdz atjaunot ērģeles

Otrdiena, 28.marts

Sapņus var sapņot, bet var rīkoties, lai tos īstenotu. Nelielās Klosteres (Jamaiķu) baznīcas draudzes priekšnieks Juris Vītols gan sapņo, gan rīkojas, un šajās Lieldienās dievnamā būs īpašs notikums – komponista un kordiriģenta Edgara Račevska vadībā tiks ieskandinātas ērģeles, jo tās šajā Turlavas pagasta baznīciņā spēlējis viņa vectēvs un mamma. Tās gan bija citas ērģeles, nu jau sen zudušas, bet šīs atceļojušas no Zviedrijas kā dāvinājums nelielai, bet aktīvai draudzei Latvijā. Ērģeļu restaurācijai un uzstādīšanai līdzekļus atvēlēja Valsts kultūrkapitāla fonds un privāti ziedotāji. Vairāk »

Antra Gabre
 

Baiba Lulle

Quo vadis, ZZS? Par subsīdijām vai politiku? [3]

Otrdiena, 28.marts

Konkurence uz partiju vadību vienmēr ir veselīga un liek esošajai vadībai strādāt labāk nekā tad, ja neviens neelpo pakausī un var atļauties ripot pēc inerces. Cita lieta, ja cīņā tiek izmantotas netīras metodes, vērptas intrigas, notiek šķelšanās. Jo vairāk, ja šādi procesi notiek labējā flangā, kur valda sīva konkurence un allaž atradīsies kādi, kas tos izmantos savās interesēs. Vai tieši tas draud varas zenītā esošajai Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) ar tās sastāvā esošo Latvijas Zemnieku partiju (LZS) vai ir tikai simboliska konkurence demokrātijas imitēšanai ar iepriekš zināmu iznākumu? Vairāk »

Baiba Lulle
 

Inga Paparde

Onkologi pret Veselības ministriju: Rigvir paliek kompensējamo zāļu sarakstā [3]

Otrdiena, 28.marts

Saskaņā ar Zāļu valsts aģentūras informāciju, kopš zāļu Rigvir reģistrācijas 2004. gadā, nav saņemts neviens ārstniecības personu ziņojums, kas skar zāļu drošumu, terapeitisko iedarbību un informāciju par zāļu blakusparādībām, līdz ar to nav pamata veikt izmaiņas Rigvir reģistrācijas statusā, vēstulē onkoloģijas ekspertiem atbild Veselības ministrija, kuras vēstules kopija ir Neatkarīgās rīcībā. Vairāk »

Inga Paparde
 

Anita Daukšte

Vaidere: Par maz novērtējam, cik labi ir, ka dzīvojam ES [39]

Otrdiena, 28.marts

Saruna ar Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas deputāti Dr. oec. Inesi Vaideri (Vienotība) par Eiropas Savienības krīzi, tālākās attīstības scenārijiem un Eiropas Komisijas spējām tos realizēt, Eiropas nākotni kontekstā ar gaidāmajām vēlēšanām Francijā un Vācijā, kā arī Vienotības nākotni. Vairāk »

Anita Daukšte
 

Bens Latkovskis

Ledus iešana Austrumos [14]

Otrdiena, 28.marts

Pēc politiskā kursa korekcijas Rietumos (Brexit un Tramps) ledus sakustējies arī Austrumos, kur sestdien Baltkrievijā un svētdien Krievijā notika ļoti masveidīgas protesta akcijas. Minskā un citās Baltkrievijas pilsētās Lukašenko režīms pēc ilgāka veģetārisma perioda atkal parādīja zobus un ļoti agresīvi reaģēja uz sabiedrības protesta akcijām. Vairāk »

Bens Latkovskis
 
Arno Jundze
 

Aisma Orupe, "Praktiskā Astroloģija"

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA: Kas es esmu: labās vai kreisās puslodes cilvēks? [3]

Pirmdiena, 27.marts

Smadzenes ir savdabīgs personālais dators, kas regulē mūsu uzvedību. Tās sastāv no divām puslodēm, kas atbild katra par savām funkcijām: labā – par tēlaini radošo domāšanu, kreisā – par racionālo, analītisko, spēju izvērtēt notikumus un parādības. Jo abas puslodes darbojas saskaņotāk, jo cilvēks līdzsvarotāks un tātad – veselāks, veiksmīgāks darbā un attiecībās. Viens no veidiem, kas var palīdzēt ceļā uz sevis izzināšanu un harmonizēšanu, ir īpaša diagnostika, kurā analizē smadzeņu darbību un psihes stabilitātes līmeni. Vairāk »

Aisma Orupe, "Praktiskā Astroloģija"
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers