NRA autori

Jaunākie NRA autoru raksti

 
Arno Jundze
 

Arno Jundze

Kapiņi un opera [4]

Piektdiena, 20.janvāris

Esmu jau ne reizi vien rak-stījis par to, ka latviešu tā sauktā kapu kultūra ir diezgan liels pašapmāns. Visā savā nožēlojamā krāšņumā to varējām baudīt kapu tramvaja epopejā, kas pēc tukšu salmu vezuma izkulstīšanas, šķiet, tā arī noklususi kā tādas tukšas mucas tālīna graboņa, ripojot lejā pa kalnu. It kā ar šo kaunu, kas par latviešiem neko labu neliecina, nepietiktu, tagad esam piedzīvojuši publisku histēriju par prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai ar starpniekiem izgādātajiem zemes kvadrātmetriem Meža kapu ekskluzīvajā daļā. Vairāk »

Arno Jundze
 
Ilze Šteinfelde
 

Arnis Kluinis

Ogļu smagums ceļ uz augšu

Piektdiena, 20.janvāris

2016. gada beigās daba atalgoja valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) un citus Latvijas tranzītbiznesa uzņēmumus par viņu pūlēm visa gara garumā saglabāt pārvadāto kravu apjomu vismaz transporta infrastruktūras uzturēšanai pietiekamā līmenī. Vairāk »

Arnis Kluinis
 
Antra Gabre
 

Jānis Lasmanis

Jaunie televīzijas un radio uzraugi sāk darbu [5]

Piektdiena, 20.janvāris

Bez liekas minstināšanās Saeima ceturtdien amatos apstiprināja koalīcijas partiju iepriekš akceptētos Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļus. Turpmāk elektroniskos medijus uzraudzīs koalīcijai tīkamie Ivars Āboliņš, Gunta Līdaka, Patriks Grīva un Ieva Beitika. Vairāk »

Jānis Lasmanis
 
Ilze Šteinfelde
 

Aisma Orupe

Saniknotās RPIVA filiāles: mūs likvidēs pretēji solītajam [25]

Piektdiena, 20.janvāris

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) filiāļu vadītāji ir sašutuši par publiskajā telpā pausto viņu darba noniecinājumu un apmelošanu, kas ļoti izskatoties pēc politiska pasūtījuma, nevis reformu plāna. Lai gan joprojām nav saņemts nekāds oficiāls augstskolas reorganizācijas apliecinājums, mantu jau dala un, kas vēl sliktāk, katru dienu parādās dažādi paziņojumi, kas tikai dezorganizē mācību iestādes darbu. Vairāk »

Aisma Orupe
 
Bens Latkovskis
 
Sandris Vanzovičs
 

Elita Veidemane

Par to, kas zied mūsu dārzā

Piektdiena, 20.janvāris

Nesen kādā sarunā aizķērās frāze: «Mani skolēni barikāžu laikus redz kā pasaku: Lāčplēsis plēš Melno bruņinieku, abi iekrīt Daugavā, jodi iešauj mugurā Koknesim, letiņi pavada visus pēdējā gaitā, paiet gadsimti, viss turpinās pa vecam... Nekādas pietātes, vien skepse un vienaldzība.» Vairāk »

Elita Veidemane
 
Sandris Vanzovičs
 
Sandris Vanzovičs
 
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers