Interjers

30.maijs 2014, 15:25 Pārgaujas novadā, gadsimtos senu ozolu un liepu apskauta, no likteņa vētrām paslēpusies pieticīgā, bet cēlā Ungurmuiža – viena no pirmajām vērienīgajām baroka būvēm, kas Vidzemē uzcelta pēc postošā Ziemeļu kara. Vairāk »
 
27.maijs 2014, 6:18 Rīdzinieku Olgas un Aleksandra atklāsme par fenšui eksistenci, pausto filozofiju un lietojumu dzīvē nav nejauša. Privātmāja, kurā jaunā ģimene dzīvo salīdzinoši nesen, viņiem ir jau trešā dzīvesvieta. Vairāk »
 
14.maijs 2014, 6:55 Rīdzinieces Laumas mājvieta 100 kvadrātmetru platībā dažādos laika posmos ir izskatījusies atšķirīgi, jo sākotnēji tagadējā saimniece tajā dzīvojusi kopā ar vecākiem un māsu. Vairāk »
 
25.aprīlis 2014, 8:25 Rīgas Mateja draudzes sludinātāja Anda Miezīša un viņa sievas Madaras ģimene, kurā aug nepilnu gada vecais dēlēns Timotejs, jau piekto gadu mitinās savā mājvietā baznī­cas telpās. Vairāk »
 
15.aprīlis 2014, 11:23 Līdz ar interneta lapas Pinterest.com aktualizēšanos, pasaulē mainījusies arī izpratne par savas mājvietas iekārtošanu. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas alternatīvus variantus interjera dizaineru nolīgšanai. Vairāk »
 
11.aprīlis 2014, 6:16 Vannas istabas aprīkojuma ražotāja Gustavsberg dizaineru komanda pievērš lielu uzmanību vannas istabas dizainam un arvien meklē jaunas idejas, kā padarīt vannas istabas gan vizuāli pievilcīgas, gan funkcionālas. Pat neliela interesanta dizaina detaļa var mainīt telpas interjera noskaņu – un kāpēc tas nevarētu būt melns tualetes pods vai izlietne? Vairāk »
 
7.aprīlis 2014, 9:33 Viesistaba ir viena no svarīgākajām telpām mājvietā, kur parasti visa ģimene sapulcējas darbdienu vakaros un brīvdienās, kopā atpūšas, skatās TV, svētkos un nozīmīgos dzīves brīžos uzņem viesus. Tāpēc šo telpu būtiski iekārtot mājīgu, funkcionālu un relaksējošu, lai tā būtu komfortabla visai ģimenei. Vairāk »
 
23.marts 2014, 13:40 Kafejnīca Mākonis, kam dots dizaina uzņēmuma statuss, sākotnēji savu darbību uzsāka kā dizaina studija ar nelielu telpu, kur var iemalkot rīta kafiju un nobaudīt gardu kūkas gabaliņu. Vairāk »
 
17.marts 2014, 8:33 Ventspilniece Īrisa Roze- Posuma atzīst, ka pašlaik ir pilnas slodzes laika mamma divarpus gadus vecajai Gabrielai. Vairāk »
 
7.marts 2014, 7:51 Gleznotāja un interjeriste Ligita Caune kopā ar vīru Aivaru Cauni un zeltaino retrīveru Teodoru jau nedaudz vairāk nekā gadu mitinās skaistā namā Rāmavas privātmāju rajonā. Ģimene atzīst, ka, ienākot šai mājā, uzreiz pārņēmusi izjūta: «Tā ir mūsu!» Vairāk »
 
4.marts 2014, 7:21 Studijas Peahen vadītāja, māksliniece Patricija Brekte savu darbnīcu pirms deviņiem gadiem iekārtojusi Andrejostā, kuru var nosaukt par īpašu un unikālu republiku. Ar savu pirmatnējo šarmu, ostas pievilcīgajiem skatiem un vilcienu dunoņu līdzās tajā aizrit radošu cilvēku ikdiena. Vairāk »
 
25.februāris 2014, 6:37 Veidojot bērnistabas interjeru, būtiskākie aspekti ir bērna vecums, kā arī viņa aizraušanās, intereses un raksturs. «Apmēram līdz divu trīs gadu vecumam bērni parasti guļ vecāku istabā, bet dienā labprātāk uzturas mammas vai tēta sabiedrībā, tāpēc bērnistaba un rotaļlietas faktiski atrodas visā mājoklī,» stāsta interjera dizainere Kristīne Skudrēna. Vairāk »
 
14.februāris 2014, 6:27 Rāmavas Depkina muiža, kas kautri paslēpusies plaša parka viducī, ir viena no senākajām koka ēkām Latvijā. Klasicisma stilā ieturētā muižas kungu māja, kas sastāv no diviem stāviem un plašiem, augstiem bēniņiem, glabā sevī senu jo senu Rāmavas ciema vēsturi un iedzīvotāju likteņstāstus. Vairāk »
 
7.februāris 2014, 6:47 Restorāns Uguns Dzēsējs, kas darbojas nelielas privātas viesnīcas Liene telpās, iekārtots ne tikai kā vieta, kur ērti papusdienot vai pavakariņot. Tajā veidotais interjers ar seniem ugunsdzēsības eksponātiem mudina ielūkoties vēstures lappusēs un smelties informāciju par ugunsdzēsēju ikdienu un darba specifiku. Vairāk »
 
3.februāris 2014, 7:43 Guntas un Guņa Baltruku ģimene uz tagadējo mājvietu Lielvārdē pārcēlās 1978. gadā no Garciema, kad dēlam Atim bija gadiņš. Kādu laiku šajā mājā, kura celta pirms vairāk nekā 100 gadiem, dzīvoja divas paaudzes – Gunis ar sievu Guntu, bērniem Ati un Sandru un viņa vecāki. Vairāk »
 
28.janvāris 2014, 6:52 Ārprāts, jūs teiksiet, uzzinot, cik šajā mājā kaķu. Lai vai cik centīgi meita skaitīja un pārskaitīja, tiekot pāri diviem simtiem, Martai Elīzai skaits sajuka. Un kā tu visiem izsekosi, jau pārdesmit minču ir ceļā uz otro stāvu. Vairāk »
 
10.janvāris 2014, 8:19 Ienākot zaļajā studijā Pienene, kas apvieno veikalu un kafetēriju, sajūtas mudina mazliet paceļot dabā, jo interjera dizainā galvenais motīvs veltīts pienenēm, kas tik krāšņi pavasarī ar dzelteniem ziediem rotā Latvijas pļavas un pēc tam pārvēršas liegās baltās pūkās. Vairāk »
 
3.janvāris 2014, 7:06 Mūsdienīga elegance un romantisks lauku šarms līdzās komfortam, pateicoties gādīgu roku klātbūtnei, jau gadu mājo Liepupes muižā Salacgrīvas novadā netālu no jūras. Muižas interjerā parādās oriģinālas vēstures liecības, kas sadzīvo ar izsmalcinātu provinces luksusu. Vairāk »
 
20.decembris 2013, 6:42 Rīdzinieku Baibas, Jura un viņu bērnu Patrīcijas un Mārtiņa Smirnovu ģimenes mājvietā Rīgas apkaimē jau smaržo pēc piparkūkām, svecēm un Ziemassvētkiem. Vairāk »
 
13.decembris 2013, 7:27 Mālpils muižā pēc vērienīgas rekonstrukcijas pirms pieciem gadiem tika atvērta dizaina viesnīca ar smalkiem, gaumīgiem numuriem, lielām zālēm dažādiem pasākumiem un kāzām, ēkā saglabājot vēsturiskās, klasicisma stilam raksturīgās arhitektoniskās iezīmes un plānojumu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers