Māja: Mudina cilvēkus lepoties ar saviem lielajiem deguniem 28 komentāri
 
Māja

Mudina cilvēkus lepoties ar saviem lielajiem deguniem

 
Publicitātes foto

Arvien lielāku piekrišanu sociālajos tīklos gūst tēmturis # Sideprofileselfies. Tur cilvēki ievieto pašbildes, kurās redzami profilā, neraugoties uz deguna lielumu un formu, informē Metro.

Spītējot sabiedrības uzspiestajiem skaistuma standartiem, kuriem lielākoties nemaz nav iespējams atbilst, radusies kustība, kas rosina cilvēkus pieņemt un mīlēt savu ķermeni tādu, kāds tas ir (body positivity movement). Britu rakstniece Radhika Sangani mudina cilvēkus lepoties ar saviem lielajiem deguniem un uztvert tos nevis kā nepievilcīgus, bet gan kā skaistus. Viņai pašai šādu attieksmi izdevies izveidot, un viņa rosina uz to arī citus, īpaši sievietes, kurām izdomāts tik daudz skaistuma parametru. Rakstniece uzskata, ka sieviete ar mazu deguntiņu un smalku figūru padarīta par ideālu, lai neaizņemtu pārāk daudz vietas. Bet mēs varam aizņemt tik daudz vietas, cik vēlamies, viņa norāda. Tieši pašbildes nereti vainojamas apstāklī, ka cilvēks nav apmierināts ar sava deguna formu un vēlas to ķirurģiski pārveidot, stāsta US News & World Report. Uzņemot selfijus, kas parasti tiek darīts no ļoti tuva attāluma, sejas proporcijas attēlā ir izmainītas, liekot degunam izskatīties lielākam, platākam un plakanākam. Amerikāņu plastikas ķirurgi saskaras ar jaunu tendenci - pacienti vēlas veikt plastiskās operācijas, jo viņiem ir sūdzības par to, ka deguns izskatās pārāk liels fotogrāfijās. Acīmredzot mazāk svarīgi šķiet, kā tas izskatās dzīvē, un nav ne jausmas, ka «defektu» varētu novērst, fotografējoties no 1,5 metru attāluma.

Komentāri [28]
#
Es 11.marts 2018 21:46 atbildēt
ieteiktu dāmām labāk lepoties ar lieliem dibeniem!
 
#
VB 11.marts 2018 21:00 atbildēt
Nu protams-ja tas butu nesamerigi liels-tad varetu ari padomat par operaciju-jo ari pārāk mazs deguns ari nav no glītajiem
 
#
Sviesc 11.marts 2018 18:49 atbildēt
Man ir apnicis... Lieli deguni ir super, lielas dirsas ir super, transvestiti super utt utjpr WTF apnicis, viss kas ir slaids un skaists nav labi, apbalvosim visus kas ir deformeeti. Besii aaraaaaaaaaa
 
#
man pašam ir liels snuķis 11.marts 2018 17:18 atbildēt
bez jokiem, meičas ar lieliem deguniem man patīk, lai jau ķīniesu tāpiņi saka-laolajs !
 
#
*** 11.marts 2018 11:14 atbildēt
Attēlā redzamā sieviete ir skaista. Starp citu, pēc deguna gandrīz var noteikt, no kurienes sieviete ir nākusi, un kādas tautības pārstāve viņa ir. Tādi ''deguni'' ir sastopami Kaukāzā, Gruzijā ... varētu pat teikt, ka deguns daiļo cilvēku.
 
Skatīt visus 28 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers