Māja: VĒRTS IZMĒĢINĀT: Diēta artrīta gadījumā 9 komentāri
 
Māja

VĒRTS IZMĒĢINĀT: Diēta artrīta gadījumā

 

No reimatoīdā artrīta, kas kādreiz bija tikai «omīšu un opīšu slimība», mūsdienās cieš gados arvien jaunāki cilvēki. Kāpēc? Tāpēc, ka dzīvojam un ēdam nepareizi.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [9]
#
latviete 23.janvāris 2018 8:09 atbildēt
Nomocījos ar artrītu ceļgalā četrus gadus - tad izgāju pensijā, izmetu no ēdienkartes nakteņus (pēc daktera Lācīša ieteikuma) , uzkāpu uz velosipēda un viairs nezinu kas ir sāpes celgalos un visā ķermenī. Kustības un ēšana - galvenais pie jebkurām veselības ķibelēm!
 
#
beta 17.janvāris 2018 14:04 atbildēt
Ēd tikai zāli,balandas,nātres,gārsenes,grauz runkuļus,topinamburus,nu pricipā visu,ko ēd govs,tad slimosi tikai ar lopu kaitēm.
 
#
dainija 9.janvāris 2018 10:42 atbildēt
painteresējieties, ko ēda jūsu vecvecāku paaudze un nekrītiet uz pasaulē sagrābstītiem "veselīgumiem". Mikroflorai gremošanas traktā ir daudzu paaudžu atmiņa. To nedrīkst raustīt, kā ienāk prātā.
 
#
egle1 8.janvāris 2018 15:04 atbildēt
Paliek citi dārzeņi, paliek augļi, putras, kas nesatur glutēnu (griķi, kukurūza), pākšaugi, rieksti, medus, visa veida alternatīvie pieni (sojas, kokosa), eļļas, medus. Nemaz ne tik maz. Nē, nu var jau sēdēt uz zālēm.
Man nav artrīts, par laimi, bet bezglutēna diēta nu jau 23 gadu garumā palīdzēja tikt galā ar vienu no manām veselības problēmām.
 
#
Antiņš 8.janvāris 2018 10:13 atbildēt
Uztura bagātinātāju ar glikozamina sulfātu, hondrolīna sulfātu un ne mazāk, kā 400 mg katrs. Tad nesāpēs un varēs ēst, kas garšo. Tie saldumi, treknumi, lai paliek diatalogu ziņā, lai tā "milzīgā masa" neaug.
 
#
Lerida 8.janvāris 2018 9:57 atbildēt
Nu,tiešām--būtu smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi...ko tad drīkst?????salātlapas,kāpostus un kumelīšu tēju....ļoti vērtīgs raksts....
 
#
Krista 8.janvāris 2018 8:06 atbildēt
a kas tad paliek?
 
#
artrīts 8.janvāris 2018 7:54 atbildēt
Ļoti vērtīgs padoms, atliek tikai ēst "svaigu gaisu" un uzdzert ūdeni. Interesanti, cik ilgi tā var nodzīvot? Iznākums viens, locītavas nesāp, jo esi beigts no bada.
 
#
Anete » artrīts 8.janvāris 2018 8:00 atbildēt
piekrītu - kaut kāds aplams padomraksts - praktiski, nedrīkst visu, bet, ko tad drīkst?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers