Māja: Patversme: Gaidām jēgpilnus ziedojumus 13 komentāri
 
Māja

Patversme: Gaidām jēgpilnus ziedojumus

 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme

Tuvojas Ziemassvētku laiks, un ļaudis kļūst atvērtāki palīdzēšanai.

Liela daļa sabiedrības ļoti aktīvi vēlas palīdzēt dzīvnieku patversmēm: gan naudā, gan graudā, gan mantībā. Vieni ziedo ļoti pārdomāti, kamēr otri, īsti nespējot saprast, kur pašu mājā esošo veco mantību likt, pako to maisos un kā uz izgāztuvi visu uz patversmēm prom. Sapuvušus, peļu sagrauztus mēteļus, matračus, netīru apakšveļu utt. Cienītie ziedotāji, lūdzu, atcerieties, ka patversmēs dzīvniekiem cenšas sniegt visu labāko, tāpēc lietas, kuras pašiem savās mājās riebj izmantot, lūdzu, nevediet pamestajiem četrkājiem!

Komentāri [13]
#
mmm 3.decembris 2017 15:17 atbildēt
Paldies, patversme, es nevienai patversmei vairs neko neziedošu, lai jūs lieki neapgrūtinātu! Būs citi, kam ziedot naudu un tās pašas drēbes.
 
#
lada 3.decembris 2017 9:46 atbildēt
Naidiigi komentaari! Ar varu neviens nespiezh daavinaat. Bet,arii pret dziivo dabu jaaizturas ar cienju-saudziigi.Nav briinums,ka,beerni izaug nezheeliigi,liidziigi Liepaajas slepkauniekam.
 
#
Aamen » lada 3.decembris 2017 10:36 atbildēt
Iemaaci saviem beerniem, ka kraapties un zagt ir slikti!
Esmu izaudzinaajis 3 sunus un 5 kakus, nekad neesmu ne sitis, ne paari dariijis ,esmu paarsteigsts kaa tagad viena peec otraa plaukst visaadas patversmees, ziedojumi un biedriibas. Lekcijas kaa kopt kaki, suni itkaa interneta nebuutu. Kraapnieki, naudas izspiedeeji,nekas beigsies ES nauda, buus jaasaak straadaat!
 
#
Delta 2.decembris 2017 23:57 atbildēt
Raksts par rubli. Kura patversme? Tik nebūtsks fakts.
 
#
Vladis 2.decembris 2017 21:47 atbildēt
Vai tad līdz šim bija bezjēgā?
 
#
adel 2.decembris 2017 19:07 atbildēt
Nevis ziedojumus jāgaida, bet kad cilveki nāks pie prata. Latvija ir kluvusi par patversmu lielvalsti! jaliek saprast cilvekiemc ka dzivnieki nav rotallietas kurus var pamest kad apnik....Tādam patversmēm vispār nebutu jābut.. tās ir cilvēku bezatbildibas un ļauma sekas!
 
#
??? » adel 2.decembris 2017 21:25 atbildēt
Un kaa tad muusu senci tika galaa, gan kaava mazos piena telus, piena siveenus un uz juurskolu suutija sunus un kakus. Peec apreekina Latvijaa katru dienu kaads izdara pasnaaviibu, bet tie cilveeki neluudz neko ,bet te vai katru dienu .Dziivnieki ir jaalikvidee, arii govis saimnieciibaa likvidee ja saimnieks nevar uztureet. Es naaku no laukiem, beerns buudams redzeeju kaa kauj cuuku, trusus, aitas. ...to darija visi mani kaimini. Mees pat nezinaajaam kas ir klainojoss kakis. Un taadus Dogo arii neviens nezinaaja, suns eeda to kas palika no saimes galda, vai kaadu zaki,peli nomediija. Nupat uzzinaaju ka minkas nevar eest siltu lauku pienu. Juus par dziivniekiem uztraucaties stulbi,ko juus domaajat ka vecos cilveekus slimniicas laus muuzam dziivot?
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers