Māja: Laika ziņu moderatore Rūta Dvinska: Pēcdzemdību periods ir grūts 13 komentāri
 
Māja

Laika ziņu moderatore Rūta Dvinska: Pēcdzemdību periods ir grūts

 
Ekrānšāviņš/instagram

Raidījuma LNT Brokastis reportiere un laika ziņu moderatore Rūta Dvinska, kura šovasar kļuva par māmiņu meitai Grietai, portālam skaties.lv uzticējusi savu stāstu par pēcdzemdību periodu.

Meitas mēneša dzimšanas dienā jaunā māmiņa priecājās: «Grietai viss ir labi, viņa dūšīgi ēd, aug.» Vienlaikus viņa izmantoja izdevību nodot kādu svarīgu vēstījumu: «Varbūt citām mammām ir citādi, bet man šķiet, ka visām ir kaut cik līdzīgi - pirmais mēnesis pēc dzemdībām īstenībā ir vistrakākais. Salīdzinot ar to, grūtniecība ir fufelis, un dzemdības ir tāds sīkums.»

Viņasprāt, par pēcdzemdību periodu sabiedrībā ļoti maz tiek runāts, bet tas patiesībā mammai un bērnam ir vislielākais pārbaudījums. «Ir ļoti normāli mēnesi pēc dzemdībām justies pilnīgi draņķīgi, nelīst ārā no alas, jau pirmajās nedēļās neskriet apkārt pa pasauli. Ir svarīgi saprast, ka tu droši drīksti, tev ir visas tiesības sēdēt mājās un justies tā, kā tu jūties.».
Komentāri [13]
#
ES 13.septembris 2017 21:01 atbildēt
ES PADOMJU LAIKOS DZEMDEJU 4 DELUS,,,,,MAN PAT PRATA NEBIJA- PESDZEMDIBU PERIODS--MAN NEBIJA PAT KARSTA UDENS,,,,TAGAT UZ VISA GATAVA-CIKST,,,,GINEKOLOGIEM LAIKAM MAZ DARBA- KA UZSVER TO,,,TADA KA MODE PALIKUSI//////
 
#
kurzemnieks » ES 13.septembris 2017 23:08 atbildēt
Tieši tā arī bija. pat prātā nebija tāda pēcdzemdību depresija, mēnesis dekrēts+ atvaļinājums un tad uz darbu, bet bērnu pie aukles.Nevēlos sprist par visām, bet palikušas vārgas tās mūsu jaunās māmiņas.
 
#
Verdikts 13.septembris 2017 19:54 atbildēt
Baznīca nosūc enerģiju.
 
#
kas? 13.septembris 2017 10:01 atbildēt
Cik Tev gadu?Neesi tak padsmitniece! Depresija!Audzini meitiņu ar vislielāko mīlestību,dziedi dziesmiņas,lasi pasakas,nekas ja nesaprot,zemapziņa jau dzird,gatavo vīram garšīgas vakariņas,lasi gudras grāmatas,adi,tamborē.Šobrīd ir Jūsu ar meitu laiks,kad vēl tas būs -tikai Jūs divas.Izbaudi.
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] » kas? 13.septembris 2017 11:00 atbildēt
Labi, ka man nav vagīnas.
 
#
Anda » kas? 13.septembris 2017 16:24 atbildēt
Šīmeilītei vagīna nav vajadzīga!
 
#
Nu 13.septembris 2017 9:51 atbildēt
nekas briesmīgs jau nav noticis,pārejošs mirkļa vājums,uzmanības deficīts,bet ar to bija jārēķinās.Gan'jau būs labi....
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 13.septembris 2017 6:15 atbildēt
Un? Viņai ir nauda. Kāpai lauķei bezdarba ar 5 bērniem ir stipri sliktāk!!!
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers