Māja: BRĪDINA: Nākamās nedēļas var būt īpaši neveiksmīgas 11 komentāri
 
Māja

BRĪDINA: Nākamās nedēļas var būt īpaši neveiksmīgas

 
F64

No 4.marta līdz 15.aprīlim piedzīvosim retrogrādas Veneras cilpu, kuru nomainīs līdz 3.maijam ilgstošs Dižčika laiks. Planētu cilpas dubultā ilgi radīs sarežģījumus finanšu, saskarsmes un transporta, pirkumu un saimniekošanas, sabiedriskās dzīves un mīlas jautājumos, vēsta Astrologi.lv.

Par mīlu un simpātijām atbildīgā planēta Venera savā cilpā sagādās ne mazums nepatikšanu mīlniekiem. AstrologsKristaps Baņķis šo periodu tēlaini nosaucis par "mīlestības pinekļiem", kad daudzi izdzīvos meksikāņu seriālu cienīgus notikumus. "Visgrūtākais šis laiks ir sievietēm, kuras bieži "izies no rāmjiem" un "nolaidīs tvaiku". Daža laba ievērojama sabiedrības dāma vai sievišķīgāks kungs publiski "izgāzīsies kā veca sēta", bet tas notiks arī ar vienkāršajiem ļautiņiem," uzsver astrologs.

Retrogrādas Veneras periods liks vairāk aizdomāties par šādiem jautājumiem: "Vai man notiekošais patiesi patīk?", "Ko es patiesībā gribu?", "Vai man ir vajadzīgas šīs attiecības?", "Kas notiek ar manu izskatu?"

Kā norāda astrologs, šāda apstāšanās un paskatīšanās uz sevi un partnerību var būt gan jaunas vēsmas uzjundoša, gan kā pēdējais punkts uz "i". Tādēļ diezgan loģiski, ka daudzas ģimenes piedzīvos strīdus vai apzināsies, ka kaislības un pieķeršanās ir sevi izsmēlušas. Šajā periodā vairāk kā citkārt pie apvāršņa atkal parādīsies bijušie partneri, jo "veca mīlestība nerūs". Veneras cilpa ir sarežģīts laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un randiņiem.

"Ja gribi iziet sauss no ūdens, jāpiestrādā pie emociju savaldīšanas un jārod harmonija tur, kur šķiet, ka tās nav. Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs, un jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrāk izsakies, jo mierīgāka kļūs mīlas dzīve. Jāņem vērā, ka pēc strīda būs grūti izlīgt dēļ principiālas nevēlēšanās piekāpties. Piekāpšanos partneri uzskatīs kā savu pozīciju zaudēšanu. Tāpēc nevajadzētu problemātisku situāciju novest līdz "vārīšanās punktam" un "nodedzināt visus tiltus"," skaidro Kristaps Baņķis.

  • 1 / 4
  • >
Komentāri [11]
#
mm 23.marts 2017 18:43 atbildēt
Reāli, kad tad man dzīvot, ja visu laiku ir kāds čiks, dižčiks vai retrogrāds?
Viss pagājušais gads bija vienos retrogrādos un neko nevarēja darīt.. Šogad tas pats? Vai vispār ir daudz tādu periodu, kad to nav? Tas planētas tak visu laiku kustas! Un vēl, ne jau kopējais planētu stāvoklis, bet katra individualā karte ir svarīga. Kas vienam zāles citam inde un otrādi!
 
#
Inta 5.marts 2017 21:15 atbildēt
Tas jau vien domats, liidziigi kaa laika zinjas, tik kosmiskaas.
RElax, publika, relax... un uzmanies
 
#
nu jā! 3.marts 2017 10:07 atbildēt
un kā, šo visu uztvert cilvēkam, kuram nākošajā nedēļā jāsāk ārstēšanās kurss?
varbūt uz tām nedēļām slēgt visas slimnīcas, atcelt operācijas?
beidziet skalot smadzenes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
#
sliktā 2.marts 2017 20:53 atbildēt
Paldies astrologam... Es gan tam visam ticu. Jau pagājušo gad, kad viņš aprakstīja par retrogrādo atpakaļgaitu..., tā arī bija... Pašai ir savs bizness, tāpēc ļoti sekoju tam visam līdzi...
Piemērs: Pagājušā gada neveiksmīgajā periodā paziņas atvēra savu bodīti..., ( es vēl nodomāju - neprāts ), nu lūk, bode jau 3 mēnešus, kā slēgta...
 
#
adel 2.marts 2017 19:48 atbildēt
vispār jau no cilpām vajag uzmanities, ipaši mīlestības cilpām...bet planētu stāvoklis ietekme cilvēka dzīvi,darbību saskarsmi . bet tāda ir dzīve ka gaisiem periodiem seko melnās strīpas..veiksmes mijas ar neveiksmem....atliek tikai uzdziedāt. vsjo praidjot i pečaļ i radosķ.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers