Satiksme: Rīga ieradies Japānas premjers Abe; noteikti ievērojami satiksmes ierobežojumi 4 komentāri
 
Satiksme

Rīga ieradies Japānas premjers Abe; noteikti ievērojami satiksmes ierobežojumi

 
Scanpix

Sakarā ar Japānas premjerministra Šindzo Abes vizīti vairākās vietās Rīgā tiks slēgta vai ierobežota satiksme.

Tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm - no plkst.7 līdz 12.45 Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē un 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu.

Kā arī no plkst.7 līdz 12.30 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai, no plkst.7 līdz 15 Kuģu ielas labajā pusē, posmā no Trijādības ielas līdz ēkai Kuģu ielā 15. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu, skaidroja domē.

Rīgas domē arī vērsa uzmanību, ka nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība pie ēkas Brīvības bulvārī 36, Uzvaras bulvārī pie ēkas Mūkusalas ielā 3, pie ēkas Ķīpsalas ielā 6, Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa un Brīvības pieminekļa laukumā, Rātslaukumā, Krišjāņa Valdemāra ielā, pie ēkas Jāņa Rozentāla laukumā 1 un Kuģu ielā, posmā no Trijādības ielas līdz ēkai Kuģu ielā 15.

Savukārt no plkst.9 līdz 15 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un nepieciešamības gadījumā ierobežota gājēju kustība arī uz AB dambja.

Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Tikmēr sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Tāpat 13.janvārī tiks kontrolēta arī kuģošanas līdzekļu satiksme, proti, no plkst.9 līdz 15 Āgenskalna līcī starp Kuģu ielu un AB dambi, no plkst.11 līdz 11.45 Pilsētas kanālā, posmā no gājēju tilta pie Bastejkalna līdz gājēju tiltam pie Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas un no plkst.11.45 līdz 12.45 tiks slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no gājēju tilta pie Bastejkalna līdz gājēju tiltam pie Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas.

Komentāri [4]
#
Raimonds 13.janvāris 2018 12:03 atbildēt
Un šo abu premjeru galvenais sarunu temats bija .. "Nu kā tur ir ar to Anglijas Brexitu?" .... it kā Kučinskim par to būtu kaut mazākais priekšstats ... :)))))
 
#
Mr.Susurs » Raimonds 13.janvāris 2018 12:24 atbildēt
Parak siki doma. Esmu parliecinats, ka patriez Vashingtona ir minimums 5 valstu prezidenti. Vashingtona neviens pat nepamanis, ka tads Vajonis atrodas pilseta. Latvija taisa kaut kadu izradishanos... Vel valsts karogs pie majas japiekar, lai godinatu augstos viesus. Man kaiminsh laukos smejas, ka valsts karogu var vispar nonemt nost no masta 4 julija. Zhidu genocida diena, jo var dabut kriminalpantu par antisemitismu , ja melno lenti nepiekarsi...Valsts karogs ir kluvis par lupatu. Brazilija valsts karogu izliek tikai Sambas festivala laika. Jo tie ir realie valsts svetki, par kuriem zin visa pasaule... Bet pat ASV prezidenta del neviens tev karogu nemekles... Ja nu vienigi vestniecibas rajona...
 
#
Raimonds 13.janvāris 2018 12:00 atbildēt
Bet ... kad piemēram Japānā ierodas Latvijas premjers ... vai tur arī galvenās ielas tiek slēgtas? ... nu vispār. .. kaut jel kas tur ... vai tajā Japānā vai Zviedrijā vai Francijā vai Itālijā ... tiek slēgts? ... nekas tāds tur nav dzirdēts ...
Orvels, "Dzīvnieku ferma" - "Visi ir vienlīdzīgi, tikai daži ir vienlīdzīgāki par citiem"
 
#
Mr.Susurs 13.janvāris 2018 11:09 atbildēt
Nu , ka es tadu supersvarigu zinu palaidu garam. Japanas premjers uz Latviju atbraucis. Veidosies sastregumi, it ka marsietis ar savu kosmisko kugi butu uz Latviju atbraucis... Nu butu vismaz marsietis bijis. Varbut ari es degunu no autina izbaztu, lai labak saredzetu marsiskas tehnologijas. It , ka neviens dzive japani nebutu redzejis. Latvija dzivo vismaz 10 japani, kas latviski labak par manim runa. Un viena Tokijas damite stude pat Jazepa Medina Muzikas Akademija . Japana pat ir koris Gaisma, kura japani latviski dzied. Dziesmu svetkos iepazinamies.Priecajieties un brinaties www.youtube.com/watch?v=x7e2D0LfckE
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers