Satiksme: ĒRMĪGI: Imantā izbūvēta iela, kuras šķērsošana prasa 2 minūtes 4 komentāri
 
Satiksme

ĒRMĪGI: Imantā izbūvēta iela, kuras šķērsošana prasa 2 minūtes

 
twitter

Imantas iedzīvotāji ar sarkasmu un neizpratni dalās pārdomās par nepārdomātu gājēju pāreju, kuras šķērsošana prasa milzīgu pacietību un teju 2 minūtes brīvā laika.

"Pavisam svaiga divdaļīga regulējama gājēju pāreja," sociālajos tīklos pauž Kaspars. " Pēc pogas nospiešanas jāgaida tieši 52 sekundes, līdz iedegas zaļais. Un tā - abās pusēs. Uzminiet, cik % gājēju šķērso ielu pie sarkanā? :)"

Komentāri [4]
#
Liene 15.janvāris 2018 14:28 atbildēt
Es arī esmu ļoti pateicīga par jauno pāreju pāri platajām ielām,-beidzot iespēja normāli šķērsot ielas .Paldies!
 
#
Imanta 8.janvāris 2018 13:31 atbildēt
Tieši pretēji! Imantas iedzīvotāji ir ļoti priecīgi, ka beidzot ir sagaidījuši luksaforus pie lielās maksimas! Eju gan ar kājām, gan braucu ikdienā, un pie sarkanās pāri iet varbūt viens no piecdesmit. Mums šķiet, ka viss ir izdarīts samērā labi. Arī drausmīgais krustojums ar Slokas/Kurzemes prospektu ir pietiekami labi saregulēts visos virzienos, lai katru dienu nesaskrietos vismaz viens am pārītis, kā tas bija līdz šim. Turklāt Imantas iedzīvotāji jau sen cīnās, lai RD SD ieviestu normālas un redzamas pārejas mūsu bērniem pie 69. vsk uz Bebru ielas, Bebru apļa, Jūrmalas gatves un citur... mēs gaidītu kaut vai 5 minūtes, lai varētu droši pāriet ielu. Katru gadu uz mūsu pārejām sabrauc vairākus cilvēkus. Pagājušogad pie Latinas - 3, kurus redzēju. Uz Bebru - bērnu tieši pēc Ziemassvētku pasākuma... Lūk tā ir patiesība, cienītais, nevērīgais un nepacietīgais raksta autor!
 
#
augšā pieņem cauru diennakti 8.janvāris 2018 12:50 atbildēt
ja 2 minutes liekas tā vērtas tad laipni lūgti
 
#
Lai 8.janvāris 2018 12:04 atbildēt
neuztraucas Jelgavā jau gadu gadiem ir n-tās ielas ar "gudrajiem" luksoforiem un vēl "gudrākiem" to regulētājiem, kur tiesa gan tagad ir nedaudz samazināts gaidīšanas laiks un nav 2 minūtes, bet gan pusotra...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers