Satiksme: Policisti šoferiem mācīs, cik svarīgi izmantot pagriezienu rādītāju 7 komentāri
 
Satiksme

Policisti šoferiem mācīs, cik svarīgi izmantot pagriezienu rādītāju

 
F64

Valsts policija (VP) šodien rīkos tematisko vienas dienas akciju, vēršot autovadītāju uzmanību pagriezienu rādītāju izmantošanai, informē VP.

Nereti policija no satiksmes dalībniekiem saņem informāciju par to, ka liela daļa autovadītāju neievēro ceļu satiksmes noteikumus, proti, nelieto pagrieziena rādītājus.

Arī policijas darba ikdienā secinājusi, ka diemžēl daudzi autovadītāji neievēro gaismas signālu lietošanas noteikumus, tādējādi maldinot citus satiksmes dalībniekus un radot dažādas bīstamas konfliktsituācijas uz ceļiem. Tāpat arī daļa autovadītāju rīkojas neapdomīgi un bezatbildīgi, apzināti ignorējot autovadīšanas kultūras pamatlikumus, secinājuši likumsargi.

Komentāri [7]
#
Raimonds 30.novembris 2017 10:27 atbildēt
Pokujisti mācīs tautu ... nu nu ...
 
#
Rihards 30.novembris 2017 9:53 atbildēt
Policistiem arī vajag pamācīties par bākuguņu lietošanu jo,daudzi no viņiem domā ka ieslēdzot zilās gaismas visiem uzreiz policijai ir jādod ceļš vai jāapstājas.Es parasti turpinu braukt,kad mani aptur ar zilo,sarkano un skaņu tad,jautā:”Kas Tu neredzi ka mēs stādinam?”
Es:”ar zilajām gaismām Jūs pievēršat uzmanību,man nav jāapstājas?”
Paliek dusmīgi!
 
#
Raimonds » Rihards 30.novembris 2017 10:26 atbildēt
Pareizi tu raksti ... viņi tā dara ... viņi paši pārkāpj noteikumus. Viņiem pašiem ir visatļautība. Es visā savā dzīvē zinu tikai vienu no CP ... kurš tur visu savu mūžu strādā. .. un ievēro CSN un neņem kukuļus. Tāds baigais īpatnis ... Vēl tur viens ir normāls ... bet absolūtajam vairākumam no viņiem tik tiešām nepārspīlējot viss ir pokuj.
 
#
Ance 30.novembris 2017 9:33 atbildēt
Tas, ka gandrīz puse nerāda pagriezienus, ir vienkārši traģiski. Vadītāji neapzinās, ka vada potenciālu nāves rīku... Viens fušieris un -Čau, kaulainā!
 
#
nafig 30.novembris 2017 9:14 atbildēt
Ja iela tukša,tad nav jārāda tukšam gaisam pagrieziens un jāčakarē relejs.
 
#
Raimonds 30.novembris 2017 9:00 atbildēt
Paklau .. a kā tu savu sīko mācīji? ... tak vienkārši - ar mietu un pa galvu.
Kaut kā apmēram tā arī Latvijas Ceļu policija mācīs tos autovadītājus ... :) ... uzliekot tiem draņķiem tādus pamatīgus sodus.. :)
Ceļu policija Latvijā nav tāpēc, lai kādu mācītu .. CP Latvijā ir VID filiāle ... kuras uzdevums ir dabūt valsts kabatā pēc iespējas vairāk naudas.
 
#
zzz » Raimonds 30.novembris 2017 9:03 atbildēt
Precīzi tas pats ar fotoradariem. Un stulbie tic tam, ka viņi esot drošībai...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers