Satiksme: Nākotnē Rīgā varētu vairs nekursēt trolejbusi 6 komentāri
 
Satiksme

Nākotnē Rīgā varētu vairs nekursēt trolejbusi

 
Lauris Aizupietis, F64 Photo Agency

Ņemot vērā virzību uz bezizmešu sabiedriskā transporta ieviešanu - ir iespējams, ka kādreiz Rīgā vairs nebūs trolejbusi, apliecināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka partijas "Gods kalpot Rīgai" kongresā, Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) apgalvoja, ka "ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, pēc 12 gadiem Rīgā vairs nebūs trolejbusu."

Bartaševiča skaidroja, ka šo apgalvojumu "nevar ne apstiprināt, ne noliegt", jo kopumā uzņēmuma stratēģija ir virzīties uz bezizmešu transportu, kas rezultātā varētu nozīmēt atteikšanos no trolejbusu lietošanas. Taču vai tas notiks pēc 12, vai pēc 20 gadiem - grūti teikt, jo konkrēta darbības plāna nav un atteikšanās no trolejbusiem nav noteikta kā prioritāri sasniedzams mērķis.

"Kopumā mēs virzāmies uz dabai draudzīgāku transportlīdzekļu izmantošanu, piemēram, elektrotransportu vai ūdeņraža transportlīdzekļiem un, ja tehnoloģiju attīstības gaitā šādu līdzekļu izmantošanu izdosies pilnvērtīgi ieviest ikdienā - pastāv iespēja, ka trolejbusi satiksmē kļūs lieki," norāda pārstāve.

Pārstāve apstiprina, ka tuvākajā laikā jauni trolejbusu iepirkumi tiešām nav plānoti, taču tas nebūt nenozīmē, ka ir uzsākta mērķtiecīga atteikšanās no to lietošanas.

Bezizmešu transportlīdzekļu ieviešana ir arī viens no Rīgas pilsētas attīstības plāna punktiem.

Komentāri [6]
#
cubus 25.novembris 2017 20:07 atbildēt
Vai te nav sajaukti autobusi ar trolejbusiem? Kādi izneši nāk no trolejbusa?
 
#
3A » cubus 25.novembris 2017 21:27 atbildēt
Sajaukti nav apzināti, Ameriks saka , ka trolejbusam ir izmeši, lai varētu atkal izsludināt tendenri un otkatu saņemt par ekoloģisko transporta līdzekļu nomaiņu, tikai nav zināms uz ko- uz vēl ekonomiskāku ?
Domā, ka visi Latvijas iedzīvotaji ir muļķi un neko nesaprot !
Jamet nost tā Rīgas Domas valdoša partija, bruģi, kas paredzēts uz trotuāra likt, salicis uz ielas Kr.Barona ielā !!!
 
#
jumts brauc 25.novembris 2017 19:48 atbildēt
pēc 12 -20 gadiem var būt arī pastardiena
 
#
Pavediens 25.novembris 2017 18:56 atbildēt
12. gs, okupants Vatikāns nogalināja vai aidzina verdzībā 2/3 baltu. Partijnieki dzīvo pēc viduslaiku skaitīšanas metodes. 1923. gada mainīja kalendāru, bet to darbības stils ir palicis pēc inkvizīcijai piedienošā. Cik letiņu jau iznīcināts un aizdzīts verdzībā?
 
#
aborigens 25.novembris 2017 18:29 atbildēt
Neizbrīna.. uz manām mājam no pilsetas autobusi kursē divreiz diena.... drīz es iegādāšos vecu kleperi ar kuru braukt uz Rīgu.Atgriežamies pirmskara laikā...
 
#
Pevediens 25.novembris 2017 18:22 atbildēt
Troļļi? Točno. Tikko tauta iieviesīs bezpartejisku, bezdiktatorisku valsts pārvaldi.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers