Satiksme: Kļuvis zināms, kad, iespējams, Rīgā vairs nebūs trolejbusu 14 komentāri
 
Satiksme

Kļuvis zināms, kad, iespējams, Rīgā vairs nebūs trolejbusu

 
f64

Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, pēc 12 gadiem Rīgā vairs nebūs trolejbusu, uzskata Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR).

Politiķis partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) kongresā stāstīja par rīcības plānu Rīgai tuvākajiem četriem gadiem, kuru partija atbalstīja. Plāns sastāv no 14 punktiem par to, kā Rīgai būtu jāattīstās, un tā stūrakmens ir spēcīgas apkaimes.

Plānā ir sadaļa par "ērtu un patīkamu ceļu uz mājām, darbu un skolu". Tajā norādīts, ka paredzēts turpināt atjaunot sabiedriskā transporta parku, bet viena no galvenajām prioritātēm būs ielu un tiltu remonti.

Rīcības plāns paredz sākt Skanstes tramvaja līnijas būvniecību, pabeigt 4.maršrtua tramvaja līnijas pāreju uz zemās grīdas tramvajiem, kā arī pakāpenisku pāreju uz sabiedrisko transportu, ko darbinās ūdeņraža dzinēji. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību un to, ka jaunie trolejbusi jau tagad varot darboties ar alternatīviem enerģijas avotiem, Ameriks prognozēja, ka pēc 12 gadiem Rīga trolejbusu nebūs.

GKR plāns paredz viedo tehnoloģiju ieviešanu, mazinot sastrēgumus un piesārņojumu. Tāpat tajā paredzēti citi uzdevumi.

Partijas kongress šodien atbalstīja šo rīcības plānu.

Komentāri [14]
#
Dainis, bet ne Īvāns 5.novembris 2017 6:34 atbildēt
Rubikam metro savulaik būvēt neļāvāt, tad nu tagad sēdiet un smirdiet savos trolejbusos un autobusos, tūdali dolbannije.
 
#
Ald 4.novembris 2017 22:26 atbildēt
Tad tos sauks par NANO TROLEIBUSIEM.
 
#
zb 4.novembris 2017 21:02 atbildēt
pec 4 gadiem nebus ameriks.
 
#
Freezing Tenant » zb 4.novembris 2017 23:10 atbildēt
Ja pēc 4 gadiem turpinās valdīt viltussociāldemokrāti un godskalpotāji, tad Rīgā vairs nebūs rīdzinieki, bet tikai "investori" ar termiņuzturēšanās atļaujām
 
#
Labi 4.novembris 2017 19:40 atbildēt
Cik labi! Nesen nācās braukt ar trolejbusu, kaut kāds ārprāc! Knapi spēju nostāvēt, lai gan esmu jauns cilvēks, tādi uzrāvieni, strauja bremzēšana, rezultātā vēl palika slikta dūša. Briesmīgi tā stāvēt un raustīties!
 
#
jaa 4.novembris 2017 18:35 atbildēt
a kam vini vajadzigi ,ja kajdaga ir tik daudz transporta:)))))
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers