Šodien slēgs satiksmi pie Rīgas pils
 
©F64

Azerbaidžānas prezidenta vizītes laikā Rīgā noteikti dažādi satiksmes ierobežojumi.

Šodien no plkst.9.55 līdz 10.20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā pie Latvijas bankas, kā arī Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā.

Tāpat daudzās vietās transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt, izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm.

Šodien no plkst.7 līdz 23 būs aizliegts apstāties un stāvēt Kuģu ielas posmā no Trijādības ielas līdz Uzvaras bulvārim, kā arī no plkst.7 līdz 12.20 būs aizliegts apstāties un stāvēt Pils laukumā, Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Pils laukumam un Mazās Pils ielas posmā no Daugavas gātes līdz Pils laukumam.

Tāpat šodien no plkst.7 līdz 12.30 būs aizliegts apstāties un stāvēt Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai parka pusē. Savukārt no plkst.7 līdz 15.30 būs arī aizliegts apstāties un stāvēt Baznīcas ielas kreisajā pusē, posmā un virzienā no Elizabetes ielas līdz Dzirnavu ielai, bet no plkst.17 līdz 21.30 būs aizliegts apstāties un stāvēt Kaļķu ielas abās pusēs, abos braukšanas virzienos no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Nepieciešamības gadījumā šodien var tikt ierobežota arī gājēju kustība. Pils laukumā gājēju kustība var tikt ierobežota no plkst.9.30 līdz 12.30. Laukumā pie Brīvības pieminekļa gājēju kustība var tikt ierobežota no plkst.11.30 līdz 12.30. Rātslaukumā gājēju kustība var tikt ierobežota no plkst.18.30 līdz 21.30.