Satiksme: Kuram taisnība? Bezbiļetnieks vilcienā konduktori izlamā par tautas nodevēju 5 komentāri
 
Satiksme

Kuram taisnība? Bezbiļetnieks vilcienā konduktori izlamā par tautas nodevēju

 
Ekrānšāviņš

Uzmanību sociālajos tīklos guvis video, kur kāds vilciena pasažieris paaugstinātos toņos vērsies pret biļešu konduktori.

Sociālajā tīklā facebook publicētajā video, kurš pāris dienu laikā ticis skatīts jau vairāk kā 200 tukstošus reižu, redzams kā kāds vilciena maršruta Rīga-Tukums pasažieris pārskaities pēc tam, kad viņam tikusi prasīta biļete, kuru nav nopircis.

Skaļais pasažieris paziņojis, ka konduktore "pārdevusies žīdiem un masoniem", tādejādi viņaprāt kļūstot par latviešu tautas nodevēju.

Viņš pats esot šejienes "pamatiedzīvotājs", kā rezultātā acīmredzot pacietības mērs par "nodevējas" prasību kļuvis pilns - kodukture tiek rupjā veidā pasūtīta.

Kā noritēja domstarpību risināšana vilcienā vari noskatīties zemāk esošajā video.

Komentāri [5]
#
herbe 8.jūlijs 2017 11:30 atbildēt
Tas džeks labi pazīstams, godīgi stradāt negrib, dzīvo un paēd uz lētticīgu sieviešu rēķina, staigā sapucējies pa svešām prezentācijām, caurām dienām nīkst dažādās Jūrmalas bibliotēkās (jo tur ir bezmaksas internets) , vispār frukts pazīstams un kolorīts.
 
#
Eva 20.jūnijs 2017 9:03 atbildēt
Kuram taisnība??????Nekauņa,dodies uz Saeimas namu un parādi savu bravūru,nevis uzbrūc neaizsargātai biļešu konduktorei,kura pilda savus darba pienākumus!Ko šis dīkdienis ir darījis.lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti?......neizskatās,ka būtu meklējis jelkādu risinājumu- iespēju strādāt,apgūt ko jaunu....tāds nodzerts prātiņš,kurš prot tikai bļaustīties un visus zākāt!
 
#
Valdis Freimantāls 20.jūnijs 2017 0:00 atbildēt
Pareizi runā pasažieris, jo viņam nav ienākumi - nauda, jo viņš ir trūcīgais!
 
#
Okroška 19.jūnijs 2017 23:04 atbildēt
NRA visādu psihu murgus fiksē...
 
#
Valdis Freimanāls » Okroška 20.jūnijs 2017 0:06 atbildēt
Redzams, ka pasažierim sirds pilna un viņš iedzīts B E Z I Z E J Ā, ka desmitiem tūkstošu inteliģentu un izglītotu latviešu!

Paldies NRA par aktuālo sižetu! (tas apspriežams tautā)!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers