Rīgas domē: ''Nacionāļi'': Ušakovs ''spēles noteikumus'' maina praktiski katrā sēdē 8 komentāri
 
Rīgas domē

''Nacionāļi'': Ušakovs ''spēles noteikumus'' maina praktiski katrā sēdē

 
F64

Šī gada 9.aprīlī plkst. 9.00 tiek sasaukta Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā kārtējo reizi tiks lemts par pašvaldības nolikuma grozījumiem. Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija uzskata, ka pašreizējā saspringtā situācija Rīgas domē ir veidojusies domes priekšsēdētāja darbības stila dēļ, viņa nekorektās darba metodes ir apgrūtinājušas domes darbu.

NA frakcijas priekšsēdētājs Nauris Puntulis atzīst: "Mēs vienmēr esam iestājušies par konstruktīvu darbu Rīgas domē, bet šobrīd tāds nav iespējams, jo "spēles noteikumi" tiek mainīti praktiski katrā sēdē - tiek pieņemts vai apstrīdēts kāds no pašvaldības nolikuma punktiem. Tādā veidā tiek tērēts gan laiks, gan pašvaldības finanšu resursi. Kārtējā ārkārtas domes sēde liecina par to, ka šādu politiku pozīcija vēlas turpināt. NA frakcija uzskata, ka šī jautājuma vienīgais risinājums - līdz mirklim, kamēr tiek pieņemts nolikums, kurš kopumā atbilst likuma normām un nepārkāpj demokrātijas principus, ir atgriezties nulles punktā pie iepriekšējā nolikuma, nevis nekonstruktīvi katrā domes sēdē veikt jaunas izmaiņas tajā."

NA frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Dainis Locis uzsver: "Domes sēžu darbs ir ne vien haotisks, bet dažkārt arī pretlikumīgs. Piemēram, šī gada 26. martā sasauktā domes sēde ar mērķi vēlreiz grozīt pašvaldības nolikumu, ir nelikumīga, jo netika izpildītas likumā noteiktās prasības - par sanāksmes laiku un vietu netika laicīgi informēts nozari pārraugošais ministrs - līdz ar to, tajā pieņemtajiem lēmumiem nav tiesiska spēka."

Komentāri [8]
#
Kartupelis ar mugurkaulu l 7.aprīlis 2018 17:11 atbildēt
Atlaist visu promaskavisko Rīgas domi!!!Gerhard,RĪKOJIES!!!
 
#
nu bet ? 7.aprīlis 2018 13:06 atbildēt
ka tad usakovs tiks pie nakosajiem 8 milljoniem ,? ja nemainis sedes taktiku????????????????????????????????????????????????????????Atlaujiet tacu usakovam -----------ZAGT ,ZAGT UN VELZEIZ -------ZAGT ! Netraucejiet kremla personai !
 
#
ja godīgi 7.aprīlis 2018 10:36 atbildēt
Bet ko citu lai dara, ja opozīcija Domes sēdes cenšas pārvērst par bardaku un pļerkstēt dienām un naktīm. Opozīcijas partijas taču solīja darboties rīdzinieku labā, neko konstruktīvu vēl nav pasākuši, tikai bremzē Domes darbu..
 
#
Antiņš 7.aprīlis 2018 10:06 atbildēt
Jā, bet nacionāļi spēlē ar iezīmētām kārtīm!
 
#
jurijs 7.aprīlis 2018 8:13 atbildēt
Rīgas domē nekādu nacionāļu nav,tikai atlikušas atbiras,visi īstie nacionāli pārgājuši pie KPVLV,šini partijā patiešām īsta nacionāla patriotiska gaisotne valda.
 
#
Helsiki 86 » jurijs 7.aprīlis 2018 10:09 atbildēt
Nacionāļu Latvijā nav! Septiņus no mūsējiem novāca Latvijas "brīvvalsts'' laikā. Pat padomijas laiki nebija tik asiņaini.
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers