Rīgas domē: Ušakovs samaksājis 140 eiro sodu; pašvaldības Facebook lapu uzturēs kā privātpersona 9 komentāri
 
Rīgas domē

Ušakovs samaksājis 140 eiro sodu; pašvaldības Facebook lapu uzturēs kā privātpersona

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Kā iepriekš vēstīts, Valsts valodas centrs par komunicēšanu pašvaldības portāla Facebook lapā svešvalodās Rīgas mēram Nilam Ušakovam piemēroja 140 eiro sodu. Rīgas mērs paziņojis, ka sodu ir samaksājis no personīgajiem līdzekļiem.

Mērs norāda, ka sods par to, ka Rīgas dome ar rīdziniekiem Facebook komunicē krieviski un angliski ir samaksāts, kas veikts no personīgajiem līdzekļiem.

"Prasība Satversmes tiesai tiek gatavota, jurists arī tiek apmaksāts no privātiem līdzekļiem.

Līdz Satversmes tiesas spriedumam esošās Rīgas domes Facebook lapas krieviski un angliski uzturēšu es pats un mani kolēģi. Un tikai par saviem, nevis pašvaldības līdzekļiem. Šajās lapās mēs turpināsim izvietot visu nepieciešamo informāciju, kā arī atbildēt uz rīdzinieku jautājumiem tajās valodās, kurās būs rīdziniekiem ērtāk komunicēt, tajā skaitā krieviski.

Tādējādi saziņa ar rīdziniekiem citās valodās nokļūst pilnībā ārpus Valsts valoda likuma jurisdikcijas, tā kā šo saziņu neīstenos pašvaldība, bet gan vienkārši personu grupa, kas vēlas palīdzēt pašvaldībai un rīdziniekiem," vēsta ieraksts mēra sociālajos tīklos.

Komentāri [9]
#
Vārds * 15.marts 2017 17:48 atbildēt
Vajadzēja komunicēt amerikāniski un neviens neliktos ne zinis :)
 
#
igors 15.marts 2017 17:46 atbildēt
u nas svobodnaja strana
 
#
MJ 15.marts 2017 16:04 atbildēt
Vai privātpersonu grupa Ušakova vadībā, pārņemot savā valdīšanā šīs FB lapas, ir kompensējusi rīdziniekiem šo FB lapu tapšanā un uzturēšanā ieguldītos milzu līdzekļus?
Vai lapu pārņemšana no pašvaldības notikusi likumīgi, veicot izsoli, un arī citiem tika dota iespēja iegādāties šīs lapas?
Bail, ka atbildes ir nē — NU, ļaunprātīgi izmantojot savu dienesta stāvokli ir piesavinājies Domes īpašumu.
 
#
ID » MJ 15.marts 2017 19:47 atbildēt
Man radās tieši tāds pats jautājums. Kā var vienkārši pārņemt kaut ko, ko ir radījusi pašvaldība? Reklāmās un sekotāju skaita palielināšanai ir iztērēti lieli Pašvaldības līdzekļi.
Tādā gadījumā es piesakos pārņemt Rīgas Satiksmi vai Rīgas Namsaimnieku.. :)
Šī lapa būtu jālikvidē un Ušakova kungam jāveido jauna, privāta lapa.
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 15.marts 2017 14:36 atbildēt
Hibrīdkara diversantam šis sods ir par mazu!!!Sods pretvalstiskajam elimentam Ušakovam būtu pilsonības atņemšana un izraidīšana no valsts!!!
 
#
Ainis » Kartupelis ar mugurkaulu 15.marts 2017 16:00 atbildēt
Ne Rasnačam, ne Gerhardam nav pautu - viņi ušakovu no amata neatstādinās, pilsonību neatņems un Brokas draudzenei Ivetai (tā, kura ušakova sieva) dzīvi nebojās.
 
#
SC biedri apgānīja ebreju kapus 15.marts 2017 14:04 atbildēt
Pa kuru laiku naturalizētais okupants veiks tiešos darba pienākumus? Par laiku, kas pavadīts feisbūkā - naturalizētajam okupantam alga nepienākas!
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers