Atpūta: Iesaisties! Vecrīgā notiks ielu ēdiena festivāls 7 komentāri
 
Atpūta

Iesaisties! Vecrīgā notiks ielu ēdiena festivāls

 
Ilze Zvēra/f64

Šodien, 13.janvārī, Vecrīgā otro gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb Riga Street food festival, kurā piecpadsmit Rīgas restorānu šefpavāri pieņēmuši izaicinājumu ziemas spelgonī meklēt ziemas sezonai raksturīgās garšas. Pasākuma laikā no 13:00 līdz 20:00 apmeklētāji aicināti izbaudīt uz uguns gatavotu ēdienu, kas apvienos pirmatnīgo un mūsdienīgo.

Festivāls notiks Vecrīgas sirdī - Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, iepretim Laimas pulkstenim. Šogad meistaru performanču rezultātā tiks radīti ēdieni, ko ikdienā nevar ne redzēt, ne nogaršot restorānos - festivālā šefpavāru radošums svinēs svētkus, gatavojot savu versiju par Latvijas street food, kas pārsteigs ikvienu apmeklētāju.

Izaicinājmu pieņēmuši un ēdienu apmeklētājiem gatavos 3 Pavāru restorāns "Tam labam būs augt!" un šefpavārs Artūrs Trinkūns, "Aqua Luna" un šefpavāre Madara Bataraga, "Cup&Cino" un pārstāve Inese Vīcupa, "Entresol" un šefpavārs Raimonds Zommers, "Ferma" un šefpavārs Māris Astičs, "Kolonāde. Mūsu stāsti.." un šefpavārs Ainārs Volodka, "Kuk Buk restorāns" un šefpavārs Andris Jugāns, "Martins Street" un šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, "Pagalms" un šefpavārs Kristaps Sīlis, "Restorāns 3" un šefpavārs Juris Dukaļskis, "Rocket Bean Roastery" un šefpavārs Artūrs Taškāns, "Steiku Haoss" un šefpavāri Kristaps Jauja un Andrejs Bojarčenko, "Tinto" un šefpavārs Dāvis Krūmiņš un "Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā" un šefpavārs Uģis Veits.

"Pērn festivāls pirmo reizi tika rīkots godinot iegūto Eiropas gastronomijas reģiona titulu, taču, redzot cilvēku lielo interesi arī šķietami klusākajā un aukstākajā gada sezonā, nolēmām to atkārot, tādējādi arī vēlreiz godinot gastronomijas zīmē aizvadīto gadu. Riga Street food festival ir notikums, kur pilsēta un daba nekonkurē, bet kļūst par vienlīdzīgiem elementiem piedāvātajās garšās, pasākuma iekārtojumā un atmosfērā," skaidro RTAB valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Gardēžu pasākumu papildinās dažādas restorānu aktivitātes, kā arī festivālam atbilstoša mūzika, par kuru rūpēsies DJ Eduards Švāns.

Komentāri [7]
#
Sexa verdzene Anda 13.janvāris 2018 13:14 atbildēt
Publisko sexa orģiju Rīgas centrā vajag sarīkot!Es starp citu esmu mineta karaliene!
 
#
Mr.Susurs 13.janvāris 2018 9:51 atbildēt
Kas ir ielu ediens? Hotdogs, ko par dolaru var nopirkt uz katra stura? Vai rita kafija , ko noperc benzintanka, lai no rita pamostos. Es saprotu, ka laukos ir ielas ediens. Abols tev pats pa galvu trapis un atgadinas, ka no rita kaut kas ir jauzkozh Riga labakaja gadijuma man kada varna piedavas no miskastes izvilktu desas gabalu. Luk vinam tik tiesham ir ielas ediens. Bet es varnai noveleshu labu appetiti, bet pats kadu surogatu nopirkshu ieskrietuve...
 
#
Mr.Susurs » Mr.Susurs 13.janvāris 2018 10:09 atbildēt
Ielas ediens ir bomzim, kas paraknajas pec varnas miskaste> patreiz man aktuals ir meitas veidotais ediens. Trenejas uz papu, ka viram dzivi sagandet. :) Es vismaz pagaidam neesmu gatavs shadam edienam. Es jutu, ka meita mani par trusi uzskata... Salatinus taisa, zupas. Bet es pat zem mikroskopa neredzu galas gabalinu...Bet vakar, kad grozijos gar galas leti, meita atcerejas, ka tomati nav nopirkti un mani aizvilinaja prom no vedera kardinajumiem. Tiesa sanemu kompensaciju par savam cieshanam. Nopirka papum Uzhavas alu, kuru vinsh nedzer. Man jau sen ir pielecis, kadel virieshi ir labakie pavari pasaule. Vel menesi meitas gadigajas rokas un es sakshu studet pavargramatu
 
#
Mr.Susurs » Mr.Susurs 13.janvāris 2018 10:20 atbildēt
Atcerieties meitenes, nakamas sievas un mammas. Ja gribi veiksmigu viru, vai talantigu bernu. Neveido vinam salatus. Ka tad vinsh klus veiksmigs uznemejs, ja vinam domas ir, ka galas gabala iekosties. Un seit nu pilniba piekritishu, ka virietis ir dzivnieks. Lauj vinam iekosties galas gabala un vinsh pec tam tev smaidis un uz rokam nesas. Bet neiekodies, domas, kur ir noslepis zhurku indi :) Lai virtuves anarhija izveidotu apversumu...
 
#
BB 13.janvāris 2018 9:42 atbildēt
farss!
 
#
Maskackas bomze 13.janvāris 2018 9:15 atbildēt
Iesaistisos varbut man kads aograuztu kaulu pametis
 
#
Neslāvs » Maskackas bomze 14.janvāris 2018 3:01 atbildēt
Sēdi, urla, maskačkā ! Ņils šoreiz neved par velti !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers