Rīgā

14.februāris, 13:13 Valsts kontroles revīzijā par situāciju kapsētu saimniecībā Latvijā konstatēts, ka ir pašvaldības, kurās nav noteikti maksājumi par kapavietu iegūšanu un apbedīšanu, savukārt citās pašvaldībās ir noteikti pat vairāki maksājumi, bet dažādās pašvaldībās noteikto maksājumu apmērs atšķiras pat 20 reižu. Kopumā vērtējot, ērti pieejama un skaidra informācija ir tikai par 200 no 1742 kapsētām. Vairāk »
 
14.februāris, 11:00 Februārī Latvijas ārstniecības iestādēs mediķi saņēmuši pirmo algu pēc atalgojuma palielināšanas. Ārsti, māsas, sanitāri saņem par 30 līdz 50 procentiem lielākas algas. No veselības nozarei papildus 2018. gadā piešķirtajiem 200 miljoniem eiro lauvas tiesa novirzīta tieši mediķu algu palielināšanai. Tomēr – lai arī algu pielikums skaitļos un procentos izskatās iepriecinoši – atalgojums daudziem veselības nozares speciālistiem, piemēram, māsām, ne tuvu nesasniedz valstī vidējo. Vairāk »
 
14.februāris, 7:12 Tādi sastrēgumi Rīgā sen nav bijuši – tā precīzi pirms gada secināja rīdzinieki, steidzoties Arēnas Rīga virzienā. Šovakar, visticamāk, gaidāms tas pats, jo – pulksten 20 ar lielkoncertu Pa ceļam tur atgriežas populārais un tūkstošiem meiteņu mīlētais dziedātājs Dons (33). Vairāk »
 
13.februāris, 15:49 Šodien informējām masu medijus par 12 gadus vecās skolnieces Tīnas Kristiānas Golonovas meklēšanu. Vairāk »
 
13.februāris, 13:00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs (LEBM) nu jau vairāk nekā gadu netiek pie kārtējās akreditācijas. Viens no iemesliem, kāpēc radusies tāda situācija: jau ilgāku laiku šis valsts muzejs cieš no vadības krīzes. Vairāk »
 
12.februāris, 22:51 Mežaparka Lielās estrādes pārbūves pirmo kārtu izdosies pabeigt noteiktajā termiņā līdz 18.jūnijam, sacīja SIA "Rīgas meži" daļas "Mežaparks" vadītāja Elga Zēģele. Vairāk »
 
12.februāris, 21:31 Sociālās aprūpes centra "Rīga" filiāles Kapseļu ielā bērniem ilgstoši doti spēcīgi un atkarību izraisoši trankvilizatori, šovakar vēstīts LTV raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" Vairāk »
 
12.februāris, 18:13 Pasažieriem, kuri šodien Rīgas starptautiskās autoostas evakuācijas laikā nokavējuši savu autobusu reisu, būs iespēja atgūt naudu par iegādātajām biļetēm autoostas biļešu kasēs, pliecināja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji. Vairāk »
 
12.februāris, 16:38 Evakuācijas dēļ pirmdienas pēcpusdienā Rīgas starptautiskajā autoostā kavējās reisi, informēja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji. Vairāk »
 
12.februāris, 16:13 Jaunievedums no "Rīgas satiksmes": sabiedriskā transporta salonos uzstādītajos ekrānos kopā ar pieturu nosaukumiem tiek rādīti maršrutu numuri, uz kuriem var pārsēsties attiecīgajā pieturā, informē portāls "riga.lv". Vairāk »
 
12.februāris, 10:00 Braukšanas atvieglojumi pensionāriem Rīgas sabiedriskajā transportā nonākuši arī Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcijas rūpju lokā. Vairāk »
 
12.februāris, 7:35 No šodienas līdz 16.februārim Rīgā pirmo reizi norisināsies Japānas nedēļa, kuras laikā Rīgā viesosies tradicionālās kabuki dejas izrāde, kā arī notiks Japānas filmu festivāls, informēja Japānas vēstniecībā Latvijā. Vairāk »
 
11.februāris, 9:01 No 12.februāra līdz 16.februārim Rīgā pirmo reizi norisināsies Japānas nedēļa, kuras laikā Rīgā viesosies tradicionālās kabuki dejas izrāde, kā arī notiks Japānas filmu festivāls. Vairāk »
 
10.februāris, 8:44 Šodien, 10.februārī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāls aicina lielus un mazus apmeklētājus tērpties maskās, lai ar jautrām dziesmām un dejām tautas mūzikas grupas pavadībā baudītu tradicionālos Meteņu ēdienus un līksmi sagaidītu pavasari. Bērniem arī būs iespēja izgatavot savu masku radošajā darbnīcā. Vairāk »
 
9.februāris, 21:44 Vakar, 8. februārī, pulksten 19.44 Rīgā, Jāņa Asara un Artilērijas ielu krustojumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar baltas krāsas transportlīdzekli uzbrauca gājējam, kurš guva miesas bojājumus. Vairāk »
 
9.februāris, 21:15 Pagājušā gada oktobrī Valts policijas Rīgas reģiona Latgales iecirkņa likumsargi saņēma informāciju no kādas sievietes, par to, ka civilvīrs viņu piekāvis. Vairāk »
 
9.februāris, 19:33 Karina Gutmane‎ ar facebook palīdzību mudina Mārupes iedzīvotājus būt vērīgiem - pēdējās dienās apkaimē siro auto zagļi. Vairāk »
 
9.februāris, 17:44 Jau vairāk kā 29 000 cilvēku manabalss.lv parakstījušies par ierosinājumu atcelt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) vienīgajam mājoklim. Kamēr šis ierosinājums vien ir idejas līmenī, cilvēku pastkastītēs „krīt” kārtējie rēķini. Vairāk »
 
9.februāris, 16:48 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija uzdevusi Īpašuma departamentam steidzamības kārtā gatavot domes lēmuma projektu par Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 59, esošās ēkas piespiedu sakārtošanu, lai novērstu tās apdraudējumu garāmgājējiem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers