Rīgā

20.mai
Rīgas domes deputāts Olafs Pulks (V) plāno kandidēt rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, apstiprināja pats deputāts.
 
20.mai
Muzeju nakts pasākumi sestdien norisinājās 204 vietās visā Latvijā. Muzeju nakts tēma šogad bija "šūpulis", jo pasākumos un ekspozīcijās tiks vēstīts par Latvijas valstiskuma dzimšanu, brīvības jautājumiem, dzimtām un novadiem.
 
20.mai
Šodien Latvijas galvaspilsētas ielās norisināsies ikgadējais "Lattelecom" Rīgas maratons.
 
19.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka 19. un 20. maijā, Lattelecom Rīga maratona skrējiena laikā līdz maratona noslēgumam būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos. Vairāki maršruti pasākuma norises laikā tiks slēgti.
 
19.mai
Sestdien, 19. maijā, norit Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu diena. Tajā pulcējies rekordliels dalībnieku skaits – ap 12 000 mazo sportistu un 8000 viņu vecāki un līdzjutēji. No tiem – 3 060 piedalījās Ģimeņu skrējienā, 3 491 reģistrējušies sešsimt metru garajā trasītē, 2 778 – trīssimt metru trasītē, bet 1 167 – trasītē pašiem mazākajiem sportistiem līdz 3 gadu vecumam. Paralēli skriešanai bērni visas dienas garumā iesaistās arī plašā programmā, kas veltīta Latvijas simtgadei.
 
19.mai
Saistībā ar "Lattelecom" Rīgas maratona norisi nedēļas nogalē pilsētā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi, tostarp jau no 18.maija vakara transportlīdzekļiem slēgta 11. novembra krastmala.
 
18.mai
Šogad rudenī plānots atklāt lidojumus no starptautiskās lidostas "Rīga" uz Ķīnu, piektdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.
 
18.mai
Līdz pat 30. septembrim brauciens no centra līdz Mežaparkam un atpakaļ var pārtapt jaukā piedzīvojumā, jo minētajā maršrutā sestdienās, svētdienās un svētku dienās kursē Retro tramvajs.
 
18.mai
Tiesības turpmākos 30 gadus saimniekot Āgenskalna tirgū un tam piegulošajā teritorijā ieguvuši Kalnciema kvartāla īpašnieki - brāļi Kārlis un Mārtiņš Dambergi, žurnālistiem preses konferencē paziņoja Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR).
 
18.mai
''Kriminālās ekselences fonds'' komanda aicina uz pavisam īpašu ekspozīciju, kas veltīta 2. skatītākajai pašmāju filmai šogad.
 
18.mai
Ieķeroties ventilatora siksnai, vakar brauciena laikā no centra uz Iļģuciemu aizdedzies "Rīgas satiksmes" 3.maršruta autobuss, apstiprināja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
18.mai
Sūdzību skaits par taksometru sniegtajiem pakalpojumiem starptautiskajā lidostā "Rīga" pieaug, piektdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pavēstīja lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.
 
18.mai
Kā iepriekš ziņots, dalību 2018. gada pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā noslēgusi Latvijas valstsvienība, kas cienīgā ceturtdaļfināla spēlē ar 2:3 atzina Zviedrijas izlases pārākumu. Boba Hārtlija vadītie latvieši turnīrā izcīnījuši astoto vietu. Ceturtdienas vakarā nervi tika kurināti ne tikai skatītājiem Kopenhāgenā, bet par Latvijas izlasi pārdzīvoja arī līdzjutēji pie saviem TV ekrāniem un hokeju fanu teltī Rīgā, pie Kongresa nama.
 
18.mai
Jau no šodienas plkst.20 stāsies spēkā pirmie no vērienīgajiem satiksmes ierobežojumiem, kuri visas nedēļas nogales garumā būs spēkā vairākās Rīgas centra ielās "Lattelecom" maratona laikā.
 
18.mai
Sastrēgumi sāksies jau šodien, kad Rīgas maģistrālajās ielās startē remonti. Sastrēgumi nemazināsies arī šīs nedēļas nogalē, kad galvaspilsētā notiks Lattelecom maratons. Un satiksmes sablīvējumi nesaruks arī nākamajā, aiznākamajā un vēl turpmākajos gados, jo tad tiks labotas citas ielas Rīgā, Vanšu tilts, kā arī uzsākts Rail Baltica projekts.
 
17.mai
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Satiksmes departamenta direktora p.i. Emīls Jakrins ceturtdien apmeklēja būvdarbu vietu Brīvības ielā, kur šonedēļ sākas brauktuves remontdarbi.
 
17.mai
Kāda Pļavnieku iedzīvotāja vērsās pie portāla "nra.lv", paužot neizpratni par to, ka Pļavniekos nojauks Lubānas tirgu.
 
17.mai
Lai atzīmētu Starptautisko dienu pret homofobiju, transfobiju un bifobiju (IDAHOT), šodien Rīgā tiek pacelti varavīksnes karogi. Akcijā piedalās Amerikas savienoto valstu, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Nīderlandes, Īrijas un Lielbritānijas vēstniecības Rīgā, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Turklāt Zviedrijas vēstniecībā varavīksnes karogs plīvos līdz pat 11. jūnijam, kad noslēgsies Baltijas praids.
 
17.mai
Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD) pēdējās dienās saņēmis daudz satrauktus iedzīvotāju zvanus un e-pastus ar fotogrāfijām, kā arī ierunātas ziņas VAAD uzticības tālrunī par ievu tīklkodes radītiem bojājumiem, kura savairojusies silto un sauso laika apstākļu dēļ.
 
17.mai
Kā iepriekš ziņots, šajā nedēļā Rīgā norisinās kārtējie skriešanas svētki - sestdien un svētdien galvaspilsētas ielā būs manāmi vairāki tūkstoši skrējēju, kuri piedalīsies "Lattelecom" Rīgas maratonā.
 
17.mai
Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, AS "RĪGAS SILTUMS" vasarā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes, kuru laikā iedzīvotāji nesaņems karsto ūdeni.
 
17.mai
Jau ziņots, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA) iepriekš parakstījis rīkojumu, kas atceļ Rīgas pašvaldības nolikuma grozījumus, ar kuriem marta sākumā Rīgas dome (RD) liedza deputātiem sēdēs uzdot vairāk par trim jautājumiem. RīgaTV 24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) atklāja, kāda būs jaunā sistēma domes sēdēs.