Rīgā

7.decembris, 13:09 7. decembrī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki ievēroja divus vīriešus, kuri uzrāpjas uz Brīvības pieminekļa. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
7.decembris, 13:00 Valsts svētkos no jauna durvis vērušajai VEF Kultūras pilij parādījies kāds neierasts ''aksesuārs'', novērojuši sociālo tīklu lietotāji, paužot gan neizpratni, gan sašutumu par pārlieku uzkrītošo politisko reklāmu. Vairāk »
 
7.decembris, 11:30 Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) statistika par pēdējiem pieciem gadiem liecina, ka visbiežāk ar neapdrošinātu transportlīdzekli ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) izraisa 26 - 35 gadus veci autovadītāji. Analizējot neapdrošināto transportlīdzekļu marku, ar kuriem visbiežāk izraisīti CSNg, dominē VW markas auto, savukārt spēkratu vecuma kategorijā visbiežāk CSNg bez derīgas OCTA izraisa 21 gadu un vecāki transportlīdzekļi. Vairāk »
 
7.decembris, 10:50 Šī gada 2.decembrī ap pulksten 16.30 Rīgā, Valdeķu ielā uz iebraucamā ceļa starp ēkām Nr.55 un Nr.59, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis uzbrauca gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījuma rezultātā guva miesas bojājumus. Vairāk »
 
6.decembris, 20:50 Akcentējot leģendu par pirmo rotāto Ziemassvētku eglīti Rīgas vicemērs Andris Ameriks Rātslaukumā atklāja vides mākslas objektu "Egle", kā arī iededza vienu no galvaspilsētas centrālajām svētku eglēm – Rātslaukuma egli. Vienlaikus tika izziņots arī 8. vides objektu festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" sākums. Vairāk »
 
6.decembris, 19:16 Trešdien, 6.decembrī, t/p "Alfa" Rīgā izziņoti visi Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2018" dalībnieku vārdi. Konkursa ceturtajā sezonā piedalīsies 21 dalībnieks, konkursam būs trīs pusfināli un viens fināls. No katra pusfināla finālā iekļūs divi dalībnieki. Kā ierasts, "Supernova" notiks februārī, bet konkursa uzvarētājs balvā saņems iespēju piedalīties lielākajā pasaules popmūzikas notikumā - Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas nākamgad notiks Portugālē. Vairāk »
 
6.decembris, 17:36 Vakar, 5. decembrī, pulksten 12.37 aculieciniece ziņoja policijai, ka uz ielas Rīgā, Kurzemes prospektā, atrodas ļoti piedzērusies sieviete ar mazu meitenīti. Vairāk »
 
6.decembris, 16:50 Ģimenes konflikta laikā Ziepniekkalnā kāda vīrieša galvā ietriektas šķēres, vēsta raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
6.decembris, 16:40 Latvijas valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta šodien tikusies ar 20 kuplām ģimenēm, kopīgi iededzot Ziemassvētku eglīti pie Rīgas pils. Vairāk »
 
6.decembris, 14:10 Valstij vajadzētu sagatavot izmaiņas likumos, kas paredzētu piemērot administratīvo atbildību pieaugušām personām, kuras apzināti nepaziņo tuviniekiem savu atrašanās vietu, bet tikmēr policija un sabiedriskās organizācijas tērē resursus šo cilvēku meklēšanai, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē sacīja biedrības "Bezvests.lv" pārstāve Sandra Miķelsone. Vairāk »
 
6.decembris, 12:50 Lai arī ikdienā dziedātāja Elza Rozentāle priekšroku dod vienkāršam un ērtam apģērbam, uz skatuves māksliniece izvēlas krāšņus Latvijas jauno modes mākslinieku darinātus tērpus. Arī uz Ķīpsalas skatuves Rīgas Ziemassvētku koncertā 25. un 26. decembrī Elza Rozentāle kāps Latvijas dizaineru šūtās kleitās. Vairāk »
 
6.decembris, 11:50 Vakar Rīgā, pēc aculiecinieku paustā, pa logu no 5.stāva izkrita 19 gadus vecs vīrietis, kurš kritiena rezultātā guva smagas traumas, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
5.decembris, 19:45 Otrdien, 5.decembrī Rīgā viesojās īstais Ziemassvētku vecītis no Lapzemes. Ar viņu steidzās satikties gan pieaugušie, gan bērni. Vairāk »
 
5.decembris, 14:50 2.decembrī īsi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur vairāki iedzīvotāji ievērojuši kādu sievieti un vīrieti kaujamies. Līdzās agresīvi noskaņotajam pārim atradušies arī divi mazi bērni. Vairāk »
 
5.decembris, 14:40 Kā ierasts Doma laukumā ap svētku egli pulcējas tirgotāji, lai piedāvātu Ziemassvētku gardumus un rokdarbus. Vairāk »
 
5.decembris, 13:35 Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums "Food Union" investēs kopumā 11,1 miljonu eiro, lai tuvāko divu gadu laikā izveidotu svaigo piena produktu Izcilības centru. Izcilības centra izveide paredz jauna ražošanas ceha būvniecību 2 miljonu eiro apmērā, jaunu ražošanas iekārtu iegādi 2,85 miljonu eiro apmērā ar mērķi izstrādāt jaunus un inovatīvus produktus un paplašināt produktu piedāvājumu, kā arī visas ražošanas Rīgā koncentrāciju vienuviet, proti, AS "Rīgas piena kombināts" teritorijā. SIA "Rīgas piensaimnieks" ražošanas pārvietošanā uz AS "Rīgas piena kombināts" teritoriju un AS "Rīgas piena kombināts" esošās infrastruktūras modernizācijā tiks investēti 6,25 miljoni eiro. Vairāk »
 
5.decembris, 13:28 Latvijas Okupācijas muzeja piebūve Nākotnes nams līdz Latvijas simtgadei netiks uzbūvēta, un tagad projekta īstenošana notiek ar citu saukli – nevis «pabeigt Nākotnes namu līdz Latvijas simtgadei», bet «Nākotnes nama pamatakmens ir jāieliek 2018. gadā». Vairāk »
 
5.decembris, 13:09 Vakar Latgalē un Vidzemē sezonāla rakstura traumas, kas saistītas ar apledojumiem uz ielām, guvuši desmit cilvēki, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Vairāk »
 
5.decembris, 12:53 Otrdien, 5.decembrī, Ministru kabinets(MK) izdeva MK noteikumus “Noteikumi par minimālajām prasībām attiecībā uz obligātā civilās aizsardzības kursa saturu un nodarbināto apmācību civilās aizsardzības jautājumos”, kuros noteiktas prasības apmācību saturam, kā arī precizētas un papildinātas apmācību tēmas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers