Rīgā

Šodien, 17:51 Vislabākais vēlējums: lai par jauku svētku ieskaņu kļūst iecerēšana un gatavošanās tiem, lai izdodas iztikt bez stresa, ģimenes pulcēšanos rīkojot, dāvanas gādājot un, protams, svētku mielastu rūpējot. Vairāk »
 
Šodien, 16:39 Lai paaugstinātu satiksmes drošību no šodienas samazināts atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departaments. Vairāk »
 
Šodien, 13:23 Šonedēļ tika atklāta jauna un moderna dienesta viesnīca Rīgas Stradiņa universitātes studentiem. Viesnīca atrodas Dārza ielā 5 – apmēram trīs minūšu gājiena attālumā no universitātes. Vairāk »
 
Šodien, 13:10 Rīgas dome ceturtdien apstiprināja pašvaldības 2018.gada budžetu, kas paredz, ka galvaspilsēta nākamo gadu noslēgs ar 48,28 miljonu eiro lielu budžeta deficītu. Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Starptautiskā lidostā "Rīga" ir saņēmusi Eiropas jaunajām prasībām atbilstošu sertifikātu, kas nosaka vienādu lidlauka ekspluatācijas, tehniskās uzturēšanas, pārvaldības un drošības sistēmu izveidi visās Eiropas Savienības (ES) lidostās, pavēstīja lidostā "Rīga". Vairāk »
 
Šodien, 8:45 Šodien plkst.11 Rīgas domes deputāti turpinās diskutēt par pilsētas nākamā gada budžeta plānu. Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Āgenskalna tirgus skaistā, vēsturiskā ēka ir kapitāli jāremontē, un to vairs nevar atlikt. Nesen tieši zem centrālās ieejas iebrukuši pagraba griesti. Arī jumta konstrukcijas esot visai sliktā stāvoklī. Rīgas dome ir izlēmusi 1. janvārī tirgu slēgt uz rekonstrukciju. Vairāk »
 
Šodien, 7:57 Tuvākajās diennaktīs gaisa temperatūra Latvijā nedaudz pazemināsies, pirms svētkiem kļūs siltāks, bet Ziemassvētki daudzviet gaidāmi balti, liecina pašreizējās laika prognozes. Vairāk »
 
Vakar, 22:03 Tuvojoties balsojumam par Rīgas domes 2018.gada budžetu, visu opozīcijas partiju pārstāvji apliecinājuši, ka neatbalstīs to, kamēr domes valdošās koalīcijas politiķi pilsētas "svarīgāko finanšu dokumentu" vērtē kā labu un uz attīstību vērstu. Vairāk »
 
Vakar, 20:54 Ģimene meklē kādus aculieciniekus, kuri būtu novērojuši zagļu aktivitātes Bišumuižā, naktī uz trešdienu. Vairāk »
 
Vakar, 20:31 Gatavojoties gada sirsnīgākajiem un pārsteigumiem bagātākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam – jau trešo gadu pēc kārtas rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja iegādāties dāvanas, ko darinājuši seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Latvijā lielākajā iekštelpu svētku tirdziņā, kas savas durvis tirdzniecības centrā Domina Shopping atvēris šodien, 14. decembrī, rokdarbnieki, vecumā līdz pat 86 gadiem, sarūpējuši unikālas dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem. Tirdziņš, kuru organizē Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonds (IMSA fonds), kā arī jau iemīļotais tradicionālais dāvanu tirdziņš, darbosies līdz 30. decembrim. Vairāk »
 
Vakar, 19:10 Šodien Rīgā pulcējās vairāki simti cilvēku, kuri protestēja pret to, ka skolās varētu notikt pāreja uz mācībām latviešu valodā. Vairāk »
 
Vakar, 18:33 Rīgas domes deputātiem pēc divu dienu garām diskusijām joprojām nav izdevies tik līdz balsošanai par Rīgas pašvaldības 2018.gada budžetu. Vairāk »
 
Vakar, 16:10 Pēc teju 13 stundu garas jautājumu sesijas Rīgas domnieki sākuši debates par nākamā gada budžetu. Vairāk »
 
Vakar, 14:00 Plosīšanās ap Āgenskalna tirgu atgādina 2009. gada janvāra nemierus pie Saeimas. Cilvēki tiek uzkurināti, bet, tiklīdz īstenie kūdītāji ierauga, ka sastrādājuši kārtīgas nepatikšanas, tā pazūd, toties satracinātie cilvēki meklē veidus, kā izlādēt spriedzi. Pāris dienu laikā par Āgenskalna tirgus saglabāšanu sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv parakstījušies vairāk nekā 500 cilvēku. Taču tirgu negrasās likvidēt. Tirgus te bijis un būs, arī lielveikalu teritorijā nebūvēs, kā tika apgalvots kādā viltus ziņā. Vairāk »
 
Vakar, 13:00 Labi, ka vairs nav jālauza galva par mājokļu cenu celšanās iemesliem. Vairāk »
 
Vakar, 12:42 13. decembrī Arēnā Rīga notika grupas "Mumiy Troll" koncerts "Morskaya.20". Vairāk »
 
Vakar, 10:03 Eglīšu un adventes vainagu dedzināšanas nedēļa tuvojas straujiem soļiem, un statistika pamazām pildās ar sveču ugunsgrēkiem. Katrai sezonai savas aktualitātes – lai tās analizētu, nozares profesionāļi vakar pulcējās uz ikgadējo ugunsdrošības konferenci. Vairāk »
 
Vakar, 7:51 Rīgas domes deputāti šodien turpinās skatīt Rīgas pašvaldības 2018.gada budžeta projektu. Vairāk »
 
Vakar, 7:03 Ceturtdien Latvijā no dienvidrietumiem sabiezēs mākoņu sega un tuvosies plaša nokrišņu zona - pēcpusdienā Kurzemē un vietām Zemgalē sāks snigt, vakarā sniegs un neliels putenis aptvers teju visu valsti. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers