Rīgā: Rīgā norisināsies Vakanču gadatirgus; būs daudz darba iespēju 2 komentāri
 
Rīgā

Rīgā norisināsies Vakanču gadatirgus; būs daudz darba iespēju

 
Lauris Aizupietis/F64

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā, kas norisināsies 31.maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra iela 5, Rīga).

Vakanču gadatirgus - tā ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Darba devējiem Vakanču gadatirgū NVA piedāvā arī iespēju prezentēt savus uzņēmumus, veicinot to atpazīstamību.

NVA Vakanču gadatirgus gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

Pieteikt savu dalību Vakanču gadatirgū darba devēji var līdz šī gada 14.maijam, sazinoties ar NVA Rīgas reģionālo filiāli pa tālruņiem 67830851, 28358618, 25499877 vai rakstot uz e-pastu: aira.ferdate@nva.gov.lv, daiga.lihtenberga@nva.gov.lv.
Komentāri [2]
#
lapa 17.aprīlis 2018 9:27 atbildēt
nabagmaja latvija . man dels nolema saja cirka nepiedalities un braukt dzivot anglija kur vares sanemt cilvekcienigu atalgojumu . seit tautai visu laiku jasavelk bikses - jo uzbruk krievi. labi te dzivot tikai saimas taukmuliem.
 
#
Antiņš 16.aprīlis 2018 22:24 atbildēt
Nav jau tam nabagam vajadzīgas tās vakances ne darba iespējas. Cilvēks grib nopelnīt! Nevis strādāt strādāšanas pēc.
Lai dabūtu, kas grib strādāt par jeb kādu cenu, Vakanču gadatirgus būtu jārīko kādā no psihuškām.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers