Rīgā: Rīgā ielu, iespējams, nosauks Borisa Ņemcova vārdā 8 komentāri
 
Rīgā

Rīgā ielu, iespējams, nosauks Borisa Ņemcova vārdā

 
EPA/ SCANPIX

Partijas "Vienotība" Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis vērsies pie mēra Nila Ušakova (S) ar rosinājumu vienu no Rīgas ielām nosaukt par godu Krievijas opozicionāram Borisam Ņemcovam, informēja frakcijas referents Edmunds Jurēvics.

"Šī gada 27.februārī apritēs trīs gadi kopš Borisa Ņemcova slepkavības uz Maskavas upes Lielā tilta, kas atrodas netālu no Kremļa. Pastāv uzskats, ka šī necilvēciskā slepkavība, iespējams, notikusi ar Krievijas Federācijas prezidenta, tagadējā partijas "Vienotā Krievija" neoficiālā prezidenta amata kandidāta Vladimira Putina ziņu," teikts Ķirša vēstulē Ušakovam.

Tāpat viņš norāda, ka Ņemcovs "savā politiskajā darbībā ir iestājies par demokrātijas, cilvēktiesību un likuma varas ievērošanu Krievijā, pret Krievijas agresīvo ārpolitiku, kas ir vērsta pret tās kaimiņiem, īpaši Baltijas valstīm, tajā skaitā Latviju."

Kā norāda Ķirsis, novērtējot Ņemcova personīgo ieguldījumu demokrātiskas opozīcijas veidošanā, demokrātijas, vārda brīvības un citu cilvēka pamattiesību veicināšanā, viņš rosina izdot rīkojumu Rīgas pilsētas Būvvaldei un Rīgas vietvārdu un pilsētvides objektu nosaukumu komisijai, lai tās kādu no Rīgas ielām vai laukumiem nosauktu Ņemcova vārdā.

Jurēvics norāda, ka priekšlikums priekšsēdētājam iesniegts ceturtdien un divu nedēļu laikā uz to būtu jāsniedz atbilde.

Komentāri [8]
#
jānis Krampis 14.janvāris 2018 18:44 atbildēt
Piekrītu Christian - nevajag mums Elizabetes ielu. Ņemcova ielu vajag, lai neatpaliekam no Wašingtonas. kura laukumu pie Krievijas vēstniecības 27. februārī par Ņemcova laukumu nosauks
 
#
Joņs 12.janvāris 2018 3:51 atbildēt
Pakaļlaiži! Hehehe : )))
 
#
Christian 11.janvāris 2018 22:56 atbildēt
Es ieteikitu Elizabetes ielu pārdēvēt, kam mums Krievu ķeizarienes vārdā nodēvēta iela, Aleksandra, Nikolaja un Suvorova ielas ir sen pārdēvētas.
 
#
ko 11.janvāris 2018 22:17 atbildēt
par putinu arī vienu ielu tad pie viena..ķirsi,tu ar galvu daudzējies??????
 
#
Sheriff » ko 12.janvāris 2018 8:46 atbildēt
Tak tiko USA iesniedza to pašu, mūsējie nokaveja
 
#
anna 11.janvāris 2018 17:21 atbildēt
un kā ņemcovs kļuva par miljonāru? gribētos pārliecināties par viņa godīgumu!!! vismaz attiecībās ar sievietēm un pret saviem gan likumīgajiem gan ārlaulības bērniem viņš nebija godīgs!!! tad jau kāda iela jānosauc arī kazanovas vārdā!
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers