Rīgā: Skumji: Pērn bijusi zemākā dzimstība piecgadē 10 komentāri
 
Rīgā

Skumji: Pērn bijusi zemākā dzimstība piecgadē

 

Rīgas Dzemdību namā pagājušajā gadā kopumā piedzimuši 6586 mazuļi, no kuriem 3402 zēni un 3183 meitenes, tā liecina portāla calis.lv apkopotie dati.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [10]
#
lapa 16.janvāris 2018 12:59 atbildēt
un paskatiet ka latvju berni sava zeme tiek diskrimineti , salidzinot ar laimes mekletaju gimenem no arabijas . musu bernam 11 eiras - curbanu 100. , vai jutat starpibu....
 
#
lapa 16.janvāris 2018 12:56 atbildēt
esot anglija saviem berniem jautaju - kad domajat atgriezties - atbilde bija - nekad , un es vinus atbalstu . partikas , degvielas cenas latvija sit augstu vilni - toties algas ko te maksa ir nekadas , samaksajot visus valdibas nodoklus tev paliek - nekas . un dzivo ka gribi - valdibai pie vienas vietas - ka tik savi vederi butu pilni . nakotne te pagaidam nekada. es skatos ar nozelu uz tam apdullinatajam gimenem kas atgriezas - ilgi uz udens nenoturesies - begs.
 
#
Ome 14.janvāris 2018 9:44 atbildēt
Ja ar savu darba algu nevari uzturēt sevi un sievu,tad pieņem lēmumu nedzemdēt,tas taču saprotams.Cenas aug strauji,bet algas neatbilst dzīves dārdzībai.Nav ko vairot ubagus....,jo bērnu apģērbs,pārtika un viss nepieciešamais ir dārgs,taisnība Luīzei.
 
#
Tenis 14.janvāris 2018 9:44 atbildēt
Mana pagastā pern dzimusi 9 bet miruši 34 ,pie kam pedejos divos menešos nav dzimis neviens bet miruši 6 !
 
#
f 13.janvāris 2018 22:22 atbildēt
pazīstu ļoti daudzas prostitūtes, gan tādas kuras strādā normālu darbu un piepelnās gan tīrasiņu maukas, reti kurai ir bērni. latvānija ir mauku un zagļu zeme, debīlai tautai nav un nebūs nākotnes.
 
#
eurēka » f 14.janvāris 2018 8:33 atbildēt
te viens ir sameklējis vainīgo - maukas
 
#
Dr 13.janvāris 2018 22:09 atbildēt
Ne jau valstī, bet Dzemdību namā. Dīvains virsraksts. Toties Jūrmalā un Siguldā strauji aug. Attieksmes jautājums.
 
#
Nu 13.janvāris 2018 21:54 atbildēt
Turpmakos gadus noteikti vel samazinasies....
 
#
Mr.Susurs 13.janvāris 2018 21:06 atbildēt
Ne jau berni mazak dzimst, bet vecaki sak izveleties valstis kuras dzemdet. Pasham piedzima novembri divi meiteni. Sieva ne par ko negribeja Latvija dzemdet, Aizbrauca dzemdet uz Braziliju. Latvijas veselibas aprupe rupejas par jauno papinu. Parekinajam cik kopa izmaksas dzemdibas Latvija un iznaca letak dzemdet arzemes? Un ta ari vel pusbeda, lai tagad gimene Latvija varetu ierasties vel vesela kaudze papiru jakarto. Latvija reali sak zaudet savus pilsonus Masas delam ari dels piedzima pagajushaja gada ASV. Un cik vel tukstoshi tadu stastu, kur gimenes izvelas, neviss Latviju par dzimteni, bet nakotnes perspektivas berniem. Var jau but, ka nakotne nozhelosim savu izveli, bet vismaz patreiz finansiali gan ietaupam , gan vel ari nopelnam. Man gimene jau 4 brazilieshi. Skaitos daudzbernu gimene un sieva sanema pirmo maksajumu par berniem 800 eiro musu nauda. Par katru bernu bikin vairak par simts eiro un , ka daudzbernu gimenei ikmenesha pabalsts 408 eiro. Nemaz nerunaju par to , ka sievai un berniem ir bezmaksas medicina. solarija un baseina bezmaksas apmeklejums un pilsetas apmaksata vieta bernu darza. Vieniga problema ir tikai apstakli, ka parak ilgi tas neturpinasies, ja turpinashu Latvija dzivot. Nu un sezhu izveles prieksha. Braukt projam no Latvijas vai no visam ekstram atteikties un turpinat talak cinities Latvija.
 
#
Luīza 13.janvāris 2018 20:57 atbildēt
Paskaitot savu algu un salīdzinot ar bērnu ratiņu cenu un bērnu pabalstu,nudien var mūs saprast.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers