Rīgā: Rīgā pirmo adventi sagaida ar dažādiem koncertiem 1 komentāri
 
Rīgā

Rīgā pirmo adventi sagaida ar dažādiem koncertiem

 
F64

Klāt ir pirmā advente. Galvaspilsētā Rīgā gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem ir iespēja doties uz dažādiem koncertiem.

Svētdien pirmās adventes noskaņās būs vairāki koncerti, kas skanēs kultūras centros un dievnamos.

Pirmās adventeskoncerts, piedaloties orķestrim "Rīga", jauktajam korim "Aura", Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas korim, solistiem Ingai Šļubovskai-Kancēvičai, Mihailam Čuļpajevam, Rihardam Mačanovskim un diriģentam Kasparam Ādamsonam, skanēs Rīgas Domā.

Rīgas Sv.Pētera baznīcā būs koncerts "Mazu brīdi pirms…", bet Rīgas Jaunajā Sv.Ģertrūdes baznīcā uzstāsies vairāki populāri solisti koncertā "Es skaistu vietu zinu:". Baroka laika mūzika klausītājus priecēs Rīgas Sv.Pestītāja Anglikāņu baznīcā, bet Johana Sebastiana. Baha skaņdarbus šajā dienā varēs dzirdēt Rīgas Sv.Marijas Magdalēnas baznīcā.

Kora mūziku adventa koncertā interesenti varēs baudīt kultūras centrā "Imanta". Savukārt kultūras centrā "Mazā ģilde" apmeklētāji gaidīti Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursa "Putnu bērni" laureātu apbalvošanas ceremonijā un koncertā. Klausītāji gaidīti arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, kur notiks koncerts "Balts" ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestra un solistu Diānas Rudānes un Maksima Busela piedalīšanos.

Šajā dienā sāksies arī koncertcikls "Adventa mūzikas svētki Rīgā", kura ietvaros Rīgas Jaunajā Sv.Ģertrūdes baznīcā skanēs Ievas Akurateres dziesmu programma, bet Rīgas Lutera baznīcā muzicēs Goran Gora.

Bērni gaidīti ne tikai Ziemassvētku egles iedegšanas sarīkojumā Doma laukumā, bet arī brīvdabas pasākumā "Rūķu gājiens", kas notiks pie Kultūras centra "Iļģuciems" ar svētku gājienu, radošajām darbnīcām un rotaļām. Uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām ikviens interesents gaidīts arī Rīgas Porcelāna muzejā un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.

Komentāri [1]
#
Skolnieciņš 3.decembris 2017 20:47 atbildēt
Kā mani kaitina krustnešu virsdegunība, patmīlība, egoisms! Un mani tautieši kā muļķi svin iekarotāju svētkus... Pie mums Jahve tikai sliktu darija, es kā viens no senajiem Dieviem varu tā teikt. Jezuītu čeka šeit kārtīgi uzdarbojās. Esmu pats sīkstākais no senlatjvu Dieviem, es nepadošos kristietības tirānijas priekšā. Patiesā cieņā, Jūsu Latviešu Skaudības Dievs Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers